img

Sale konferencyjno-szkoleniowe do 20 osób w Gdańsku

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Gdańsku zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 90 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w rejonie nadmorskim zobacz ponad 320 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjno-szkoleniowe do 20 osób w Gdańsku:

 

1. Hotel Almond Business & Spa****

Dane teleadresowe:
ul. Toruńska 12 80-747 Gdańsk
Kontakt: 58 717 80 51
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Imbir - od 10 osób (szkolne) do 16 osób (teatralnie)
Sala Kardamon - od 18 osób (podkowa) do 30 osób (bankiet)
Liczba miejsc noclegowych: 250 osób
Zobacz więcej: Hotel Almond - konferencje lub Sale konferencyjne w hotelu Almond.

1. Hotel Almond Business & Spa****
1. Hotel Almond Business & Spa****

Hotel Almond Business & Spa to profesjonalny obiekt do organizacji spotkań biznesowych różnego typu. Mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń. Przestrzeń konferencyjna składa się z sześciu sal konferencyjno-szkoleniowych. Każda wyposażona jest: rzutnik multimedialny, projektor, ekran, flipchart, szybki Internet.

Wystrój jest zarówno historyczny jak i nowoczesny. Panuje tu miła atmosfera, a pomieszczenia są bardzo funkcjonalne. Sale maja różnorodna możliwość konfiguracji w zależności od potrzeb klienta. Gości wspiera wykwalifikowany personel.

Wszystko dobywa się w najwyższej jakości. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. To klimatyczna miejsce sprawia, że odwiedzają go nie tylko goście biznesowi ale również indywidualni. Hotel składa się również z rozbudowanej bazy noclegowej opiewajacej na 250 miejsc noclegowych.

 

2. Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn

Dane teleadresowe:
ul. Falowa 8 Wyspa Sobieszowska
Kontakt: 664 927 617
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala C - od 22 osób (podkowa) do 40 osób (teatralnie)
Liczba miejsc noclegowych: 176 osób
Zobacz więcej: Ośrodek Bursztyn - konferencje lub Sale konferencyjne w Ośrodku Bursztyn.

2. Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn
2. Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn

Bursztyn Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy to idealna lokalizacja oraz doskonałe miejsce na wypoczynek oraz doskonałe spotkanie konferencyjno-szkoleniowe. Ośrodek dysponuje trzema przestronnymi, komfortowymi salami szkoleniowymi. Największa z nich mieści 150 osób.

Pomieszczenia posiadają niezbędny sprzęt audiowizualny w tym także system klimatyzacji, który dodatkowo podnosi komfort każdego z wydarzeń podczas cieplejszych dni. Sale wyposażana są również w szybki Internet. Spotkania odbywają się według indywidualnych potrzeb klienta wraz z pomocą wykwalifikowanego personelu.

Obiekt zapewnia także idealny wypoczynek w przytulnych pokojach. Warto również pokusić się na aktywny wypoczynek i spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

 

3. Hotel Fahrenheit***

Dane teleadresowe:
ul. Grodzka 19, 80-841 Gdańsk
Kontakt: 58 324 74 00
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Kameralna - od 20 osób (podkowa) do 40 osób (teatralnie)
Liczba miejsc noclegowych: 46 osób
Zobacz więcej: Hotel Fahrenheit**** - konferencje lub Sale konferencyjne w Hotelu Fahrenheit****.

3. Hotel Fahrenheit***
3. Hotel Fahrenheit***

Hotel Fahrenheit*** to nowoczesny obiekt, który doskonale nada się na prywatne podróże, ale także biznesowe. W hotelu są 2 sale konferencyjne. Na szkolenia czy bardziej kameralne warsztaty nada się mniejsza, która jest przystosowana na 20-40 osób. Jeśli jednak planujesz konferencje czy wykłady dla liczniejszego grona, to duża sala to miejsce dla nawet 100 osób.

Każde wydarzenie przebiega tu bez problemu, dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu. Część hotelowa to 46 miejsc noclegowych. Pokoje są wyposażone w liczne udogodnienia jak zestawy do parzenia kawy i herbaty, TV, WiFi, klimatyzację. Jasne barwy tworzą dobre miejsce do wypoczynku.

Doskonałe położenie zaledwie 50 metrów od Motławy. To nie tylko prestiżowa okolica, ale też taka, która zachęca do spacerów do pięknej i historycznej okolicy.

 

4. Restauracja Nad Potokiem

Dane teleadresowe:
ul. Morska 4, Jelitkowo, 80-341 Gdańsk
Kontakt: +48 512 494 390
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Konferencja 7 - do 20 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 6 osób
Zobacz więcej: Restauracja Nad Potokiem - konferencje lub Sale konferencyjne w Restauracji Nad Potokiem.

4. Restauracja Nad Potokiem
4. Restauracja Nad Potokiem

Restauracja Nad Potokiem jest doskonale położona, w Jelitkowie nieopodal Gdańska. W pobliżu nie brakuje pięknych plaż i miejsc do spacerowania, ale sama restauracja to nie tylko dobre jedzenie, ale też miejsce przyjazne biznesowi.

Nie zapomniano tu o o części konferencyjnej, która składa się z 7 sal. Ich dodatkowym atutem jest elegancki wystrój, który na pewno nie umknie uczestnikom. To tez dobre miejsce na przyjęcia firmowe, gale czy bankiety. Sale są w stanie pomieścić od 20 do 1000 osób.

Należy też wspomnieć o doskonałym zapleczu audiowizualnym i szybkim Internecie. Doskonałe smaki, jakie serwuje gościom szef kuchni cieszą się świetną opinią i uświetnią każde wydarzenie. Dodatkowo są tu dwa gościnne pokoje.


 

5. Hotel Arkon**** Park Business & Sport

Dane teleadresowe:
ul. Śląska 10, 80-384 Gdańsk
Kontakt: 58 731 55 55
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Brooklyn - od 10 (podkowa) do 20 osób (teatralne)
Sala Bronx - od 10 (podkowa) do 20 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 163 osób
Zobacz więcej: Hotel Arkon Park - Konferencje lub Sale konferencyjne Hotel Arkon Park.

5. Hotel Arkon**** Park Business & Sport
5. Hotel Arkon**** Park Business & Sport

Hotel Arkon Park Business & Sport to nowoczesne miejsce na trójmiejskiej mapie biznesu. Oprócz bogatego zaplecza noclegowego, dysponuje on znakomitą bazą konferencyjno-szkoleniową. 

Do dyspozycji klientów biznesowych oddano 4 sale konferencyjne, które dzięki systemowi ścian mobilnych są w stanie utworzyć przestrzeń na większe wydarzenia. Największą samodzielną salą jest Sala Manhattan, która jest w stanie zapewnić miejsce 100 osobom w ustawieniu teatralnym krzeseł. Z kolei Sala Brooklyn i Bronx to pomieszczenia, które posłużą Państwu jako miejsce kameralnych spotkań lub szkoleń do 20 uczestników. Na wyposażenie każdej z nich składają się: rzutniki, ekrany, nagłośnienie, dostęp do sieci Wi-Fi oraz tablice multimedialne.

Z myślą o Państwa potrzebach, w przypadku kilkudniowych eventów, obiekt zapewnia nocleg dla blisko 163 osób w przytulnych pokojach oraz eleganckich apartamentach.

 

6. Hotel Platan*** Gdańsk

Dane teleadresowe:
ul. Niepołomicka 36, Gdańsk
Kontakt: 58 717 86 00
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Platanowa - 18 osób (bankiet), 22 osoby (podkowa)
Liczba miejsc noclegowych: 56 osób
Zobacz więcej: Hotel Platan - konferencje lub Sale konferencyjne Hotel Platan.

6. Hotel Platan*** Gdańsk
6. Hotel Platan*** Gdańsk

Trzygwiazdkowy Hotel Platan w Gdańsku to miejsce położone na obrzeżach miasta, które często odwiedzane jest zarówno przez turystów jak i klientów biznesowych. Wszystko dzięki atrakcyjnej bazie konferencyjnej.

W jej skład wchodzą 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, które pomieszczą od 18 do nawet 250 osób, w zależności od ustawienia miejsc siedzących w danej sali. Największa sala, która przeznaczona jest do dużych eventów to Sala Sadowa, która zapewnia miejsce około 250 uczestnikom w układzie kinowym. Wszystkie pomieszczenia są odpowiednio wyposażone w potrzebny sprzęt, m.in. rzutnik projekcyjny, ekran, flipchart czy dostęp do szybkiego Internetu. Dodatkowo sale posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością ich zaciemnienia

Hotel Platan posiada również 56 miejsc noclegowych, które posłużą jako komfortowe miejsce wypoczynku przy okazji dłuższych wydarzeń.

 

7. Hotel Artus***

Dane teleadresowe:
ul. Piwna 36/39, 80-831 Gdańsk
Kontakt: 58 320 96 00
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Biznesowa - 10 osób (podkowa)
Sala konferencyjna - 12 osób (szkolne, podkowa)
Liczba miejsc noclegowych: 88 osób
Zobacz więcej: Hotel Artus - konferencje lub Sale konferencyjne Hotel Artus.

7. Hotel Artus***
7. Hotel Artus***

Hotel Artus*** to obiekt położony atrakcyjnie pod kątem lokalizacji, bowiem znajduje się w bliskim sąsiedztwie Wyspy Spichrzów. Przyciąga on jednak nie tylko osoby chętne zwiedzić Trójmiasto, ale także osoby podróżujące służbowo.

Obiekt posiada kameralne, ale dość przestronne zaplecze konferencyjne, w którego skład wchodzą 2 sale, z czego większa jest w stanie pomieścić od 12 do 30 osób w dowolnej konfiguracji. Natomiast druga z dostępnych przestrzeni dysponuje miejscem dla około 10 osób, zapewniając prywatny charakter każdego spotkania. Na wyposażenie sal składają się podstawowe sprzęty multimedialne niezbędne do wyświetlania prezentacji oraz nagłośnienie czy dostęp do Internetu.

Dodatkowo hotel posiada bazę noclegową dla 88 osób pod postacią jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych, niezwykle przytulnych pokoi. W obiekcie działa również strefa Wellness, którą warto odwiedzić w wolnym czasie.

 

8. Pensjonat Stara Wędzarnia***

Dane teleadresowe:
ul. Nadwiślańska 79, 80-680 Gdańsk
Kontakt: 58 573 33 22
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Szkoleniowa - 24 osoby (szkolne)
Liczba miejsc noclegowych: 35 osób
Zobacz więcej: Pensjonat Stara Wędzarnia - konferencje lub Sale konferencyjne Pensjonat Stara Wędzarnia.

8. Pensjonat Stara Wędzarnia***
8. Pensjonat Stara Wędzarnia***

Pensjonat Stara Wędzarnia to urokliwy, kameralny kurort położony nad Martwą Wisłą w bliskim sąsiedztwie brzegu Bałtyku. Pomimo swoich skromnych rozmiarów, posiada on komfortową salę konferencyjno-szkoleniową, która sprosta najbardziej wymagającym klientom biznesowym.

Sala Szkoleniowa o powierzchni 50 m2 dysponuje miejscem dla maksymalnie 48 osób w ustawieniu teatralnym. Jej podstawowe wyposażenie to, m.in. klimatyzacja, ekran, flipchart czy dostęp do sieci Wi-Fi. Dodatkową przestrzenią do wykorzystania na potrzeby bankietu jest sala o metrażu 100 m2.

Opcjonalnie, w przypadku dłuższego eventu, mogą Państwo skorzystać z noclegu pod postacią komfortowego pokoju lub apartamentu o podwyższonym standardzie. 


Data publikacji: 18.04.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top