img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Gdańsku

Aby zapoznać się z pełną listą obiektów konferencyjnych w Gdańsku, zachęcamy do sprawdzenia ponad 90 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Natomiast w celu odkrycia innych obiektów spełniających poniższe kryteria w rejonie nadmorskim, zobacz ponad 320 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjno-szkoleniowe do 50 osób w Gdańsku:

 

1. Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Dane teleadresowe:
ul. Trzy Lipy 3 80-172 Gdańsk
Kontakt: 58 740 42 00
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala 010 - od 20 (podkowa) do 50 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 0 osób
Zobacz więcej: GPNT - Konferencje lub Sale konferencyjne w GPNT.

1. Gdański Park Naukowo-Technologiczny
1. Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Gdański Park Naukowo-Technologiczny to potężny, nowoczesny obiekt. Posiada profesjonalne zaplecze biurowe i konferencyjne. Można tu zorganizować interesujące eventy, spotkania biurowe, konferencje oraz szkolenia.

Do dyspozycji gości jest 9 sal konferencyjno-szkoleniowych. Największa z nich mieści 190 osób. Dwie sale posiadają system ścian mobilnych, dzięki który, mamy jeszcze większą przestrzeń do wydarzenia z sukcesem. Pomieszczenia wyposażone są nowoczesny sprzęt konferencyjny oraz nagłośniający. Mniejsze sale nadają sie natomiast na spotkania rekrutacyjne czy warsztaty.

Wydarzenia odbywają się według najwyższych standardów usług oraz z dbałością o indywidualne potrzeby klienta. Pomocy udzielna profesjonalna obsługa. Obiekt również posiada ofertę gastronomiczną.

 

2. Hotel Platan***

Dane teleadresowe:
ul. Niepołomicka 36, 80-180 Gdańsk
Kontakt: 58 717 86 00
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Szkoleniowa - od 19 (podkowa) do 52 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 56 osób
Zobacz więcej: Hotel Platan - Konferencje lub Sale konferencyjne w hotelu Platan.

2. Hotel Platan***
2. Hotel Platan***

Hotel Platan to idealne miejsce z doskonałym zapleczem do organizacji spotkań biznesowych. Hotel położony jest malowniczej, spokojnej okolicy z dala od miasta. Przestrzeń konferencyjna składa się z trzech przestronnych, komfortowych sal konferencyjno-szkoleniowych. Największa z ich mieści 250 osób.

Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, doskonałe zaplecze techniczne, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Sale posiadają także możliwość zaciemnienia. Wydarzenia organizowane są według indywidualnych potrzeb klientów.

Wykwalifikowany personel służy pomocą podczas każdego ze spotkań. Dodatkowo hotel zapewnia kompleksową ofertę cateringową oraz przerwy kawowe podczas spotkań.

 

3. Amber Expo Gdańsk

Dane teleadresowe:
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Kontakt: 58 308 09 99
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala 3 - od 16 (podkowa) do 54 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 0 osób
Zobacz więcej: Amber Expo Gdańsk - Konferencje lub Sale konferencyjne Amber Expo Gdańsk.

3. Amber Expo Gdańsk
3. Amber Expo Gdańsk

Z pewnością Amber Expo Gdańsk to miejsce nowoczesne i bardzo funkcjonalne. Doskonale wyposażone sale konferencyjne to dobre miejsce na szkolenia, wykłady czy seminaria. Łącznie powierzchnia konferencyjna to 4 sale, a największa z nich pomieści nawet 546 osób.

Na prezentacje nowych rozwiązań czy bankiety nada się obszerne Foyer czy powierzchnie wystawiennicze. Każda z sal może zostać zamieniona z konferencyjnej na bankietową - jedna firma zadba zarówno o wystrój jak i doskonałe jedzenie i napoje.

W tym obiekcie nie ma co prawda bazy noclegowej. Jednak spokojnie w odległości krótkiego spaceru można znaleźć dobre hotele i apartamenty, a niecałe 5 km stąd jest piękna plaża. Dojazd na dworzec zajmuje ok. 12 minut.

 

4. Hotel Orle*** Centrum Konferencyjne

Dane teleadresowe:
ul. Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk
Kontakt: 58 526 10 21
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala D - od 24 (szkolne) do 60 osób (teatralne)
Sala E - od 30 (szkolne) do 60 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 300 osób
Zobacz więcej: Hotel Orle*** - Konferencje lub Sale konferencyjne Hotelu Orle***.

4. Hotel Orle*** Centrum Konferencyjne
4. Hotel Orle*** Centrum Konferencyjne

Hotel Orle*** Centrum Konferencyjne to nowoczesny obiekt, który łączy w sobie część noclegową i konferencyjną. Dzięki temu to doskonały wybór na kilkudniowe konferencje, na które można zaprosić jednorazowo nawet 320 osób. Do dyspozycji gości jest tu 7 klimatyzowanych sal o różnej powierzchni. Zaplecze audiowizualne sprawia, wszystko odbywa się tu płynnie i bez problemu.

Nocleg w tym samym miejscu co konferencja to zawsze dobry wybór. Można się odświeżyć po części oficjalnej i odpocząć przed galą czy kolacją. A doskonałe dania jakie są tu serwowane, każdemu przypadną do gustu.

Zakątek Spa to część przeznaczona na regenerację. Jest tu spory basen, jacuzzi, atrakcje dla najmłodszych. Można też skorzystać z zabiegów na twarz i ciało. To świetna okazja, żeby zrobić coś dla siebie.


 

5. Hotel Bartan*** Gdańsk Seaside

Dane teleadresowe:
ul. Turystyczna 9A, 80-680 Gdańsk
Kontakt: 58 308 09 99
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala konferencyjna "Morska" - od 30 (szkolne) do 50 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 70 osób
Zobacz więcej: Hotel Bartan - Konferencje lub Sale konferencyjne Hotel Bartan.

5. Hotel Bartan*** Gdańsk Seaside
5. Hotel Bartan*** Gdańsk Seaside

Hotel Bartan Gdańsk Seaside to miejsce malownicze położony pośród lasów wydmowych, pomiędzy brzegiem Martwej Wisły a Morzem Bałtyckim. Jego atrakcyjna lokalizacja sprzyja nie tylko kompleksowemu wypoczynkowi, ale również spotkaniom biznesowym.

Do Państwa dyspozycji obiekt oddaje 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, która w zależności od swojej powierzchni i ustawienia krzeseł pomieszczą od 10 do nawet 80 osób. Największa sala to wielofunkcyjna Sala Bursztynowa, dysponująca miejscem dla 80 uczestników w układzie kinowym. W skład wyposażenia każdego pomieszczenia wchodzi nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny, w tym m.in. rzutnik i ekran projekcyjny, laptop do dyspozycji prowadzącego, odtwarzacz DVD czy profesjonalne nagłośnienie z zestawem mikrofonów. 

W hotelu znajduje się także funkcjonalnie urządzonych 30 pokoi. Dodatkowym udogodnieniem obiektu jest obecność strefy Wellness oferującej szereg zabiegów kosmetycznych czy masaży. 

 

6. Scandic Gdańsk****

Dane teleadresowe:
ul. Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk
Kontakt: 58 300 60 00, 58 300 60 51
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Hamburg - od 30 do 50 osób (teatralne)
Sale Kopenhaga, Amsterdam, Gdańsk - od 45 (podkowa) do 50 osób (bankiet)
Liczba miejsc noclegowych: 274 osób
Zobacz więcej: Scandic Gdańsk - Konferencje lub Sale konferencyjne Scandic Gdańsk.

6. Scandic Gdańsk****
6. Scandic Gdańsk****

Czterogwiazdkowy Hotel Scandic Gdańsk to luksusowy obiekt, usytuowany w bliskim sąsiedztwie gdańskiego rynku. Przede wszystkim wyróżnia go niebanalna, nowoczesna infrastruktura dedykowana biznesowi.

Oferuje on Państwu komplet 7 wielofunkcyjnych sal, różniących się od siebie metrażem. Największą możliwą przestrzeń można uzyskać po połączeniu trzech sal, tj. Gdańsk, Kopenhaga i Amsterdam. Wówczas pomieści ona około 330 osób w ustawieniu teatralnym. W skład wyposażenia każdej sali wchodzi nowoczesny sprzęt techniczny, np. rzutniki multimedialne, dostęp do bezprzewodowego Internetu czy narzędzia do prowadzenia wideokonferencji. Dodatkowo w ramach oferty mogą Państwo skorzystać z usługi cateringowej w formie zielonego lunchu lub autorskiej przerwy kawowej. 

W Hotelu Scandic istnieje również możliwość wypoczynku i noclegu w jednym z pokojów bądź apartamentów

 

7. Villa Eva***

Dane teleadresowe:
ul. Stefana Batorego 28B, 80-251 Gdańsk
Kontakt: 58 341 67 85
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala dolna - do 60 osób max.
Liczba miejsc noclegowych: 28 osób
Zobacz więcej: Villa Eva - Konferencje lub Sale konferencyjne w Villi Eva.

7. Villa Eva***
7. Villa Eva***

Villa Eva znajduje się w bliskiej okolicy Politechniki Gdańskiej, tuż przy Parku Jaśkowej Góry. Jest to czterogwiazdkowy obiekt, który zapewni zarówno wysoki standard świadczonych usług osobom prywatnym jak i klientom biznesowym.

Na terenie obiektu istnieje możliwość zorganizowania konferencji, szkolenia czy kameralnego spotkania biznesowego w jednej z dwóch dostępnych sal. Największa, czyli Sala Górna dysponuje miejscem dla około 150 osób, zaś mniejsza – Sala Dolna pomieści maksymalnie 60 uczestników danego wydarzenia. Obie sale są odpowiednio wyposażone zgodnie z Państwa potrzebami, w tym m.in. rzutnik projekcyjny, ekran, flipchart z pisakami, profesjonalne nagłośnienie czy dostęp do sprawnego łącza internetowego.

Ponadto w ramach organizowanego eventu, mogą Państwo skorzystać z usługi cateringowej – począwszy od serwisów kawowych, przez zróżnicowane lunche, a kończąc na uroczystych kolacjach.Villa Eva posiada także bazę noclegową, która zapewni odpoczynek 28 osobom w swoich przytulnie urządzonych pokojach oraz apartamentach

 

8. Amber Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Powstańców Warszawskich 45, 80-165 Gdańsk
Kontakt: (58) 718-71-87
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala D - od 25 (podkowa) do 40 osób (teatralne)
Sale A, B - 50 osób (szkolne, podkowa, bankiet)
Liczba miejsc noclegowych: 90 osób
Zobacz więcej: Amber Hotel - Konferencje lub Sale konferencyjne Amber Hotel.

8. Amber Hotel***
8. Amber Hotel***

Amber Hotel jest usytuowanej w bardzo spokojnej dzielnicy Gdańska, tj. w Suchaninie, co jednocześnie nie wyklucza dobrego połączenia komunikacyjnego z centrum miasta. Jest to obiekt atrakcyjny zwłaszcza dla Gości biznesowych, którzy szukają idealnego miejsca na swój event.

Do wyboru pozostaje 5 sal konferencyjno-szkoleniowych, z czego 3 dzięki systemowi ścian mobilnych można połączyć w jedną przestrzeń, dysponującą miejscem dla blisko 200 uczestników. Sale są zawsze wyposażone w profesjonalny sprzęt, niezbędny podczas konferencji, w tym m.in. projektor multimedialny czy stacjonarne nagłośnienie pomieszczenia. 

Hotel dysponuje również 90 miejscami noclegowymi pod postacią pokoi typu standard oraz delux.


Data publikacji: 18.04.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top