img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Mazowieckim

Jeśli chcesz obejrzeć sale konferencyjne w Warszawie spełniające te kryteria zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Poniżej przedstawiamy sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Mazowieckim:

 

1. Marina Diana***

Dane teleadresowe: ul. Wczasowa 24, 05-127 Białobrzegi (mazowieckie)
Kontakt: 22 768 01 41
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Róża Wiatrów Południe, Wschód, Zachód - od 25 osób (szkolny) do 40/50 osób (teatralnie)
Ilość miejsc noclegowych: 90.
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Marina Diana.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Trzygwiazdkowy Hotel Marina Diana to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń. Posiada bardzo szerokie zaplecze konferencyjne. Przestrzeń konferencyjna składa się z czterech sal konferencyjno-szkoleniowych. Pomieszczenia posiadają profesjonalne wyposażenie: rzutnik multimedialny, nagłośnienie przenośne, ekrany stałe, flipchart, dostęp do Internetu.

Dodatkowym atutem jest klimatyzacja idealna na upalne dni, zaciemnienie sal doskonałe na projekcje bądź pokazy. Sal maja także dostęp do światła dziennego. Do jednej z sal możemy wprowadzić samochód. Pomieszczenia można ze sobą łączyć o dzielić dzięki modułowym ścianom przesuwnym. Zyskujemy wtedy konkretną przestrzeń.  

Goście mogą liczyć na fachowa pomoc techniczną. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Malownicza okolica, położenie hotelu nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego sprzyja profesjonalny spotkaniom biznesowym oraz odpoczynkowi odwiedzających gości. 

 

2. Las Woda

Dane teleadresowe: ul. Spokojna 1; 08-470 Wilga (mazowieckie)
Kontakt: 793 800 061
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Perkoz, Bocian, Kos, Kawka - 56 osób (teatralne)
Ilość miejsc noclegowych: 84.
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Las Woda.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Las Woda to luksusowy czterogwiazdkowy hotel położony w przepięknej, malowniczej okolicy. Znajduje się w środku lasu, niecałą godzinę od Warszawy. To harmonijne miejsce idealnie nadaje się do organizacji spotkań biznesowych. Mniejszych i większych szkoleń oraz konferencji. Można tu spokojnie pracować i skoncentrować się na swoich obowiązkach.

Do dyspozycji gości znajduje się osiem sal konferencyjno-szkoleniowych. Każda z nich nosi nazwę ptaka. Wszystkie wyposażone są w profesjonalny sprzęt konfekcyjny. Sale są bardzo przestronne i komfortowe. W salach jest także klimatyzacja idealna na cieplejsze dni.

Z okien pomieszczeń rozciąg się piękny widok na sosnowy las. Każde spotkanie przygotowywane jest w najwyższym standardzie usług. Hotel oferuje także ofertę cateringowa, przerwy kawowe, obiady bufetowe. 
 

3. Koszary Arche Hotel

Dane teleadresowe: ul. Dominikańska 11, 05-530 Góra Kalwaria (mazowieckie)
Kontakt: 22 375 90 35
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Generalska - do 30 osób (teatralne)
Sala Kapitańska - od 18 (szkolny) do 40 osób (teatralne)
Ilość miejsc noclegowych: 162.
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Koszary Arche Hotel..

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Koszary Arche Hotel stanowi doskonałe zaplecze do organizacji spotkań biznesowych, integracyjnych oraz wielu szkoleń i konferencji. Historia hotelu jest bardzo obszerna i imponująca. Jest on doskonale zlokalizowany. Położony w Centrum Góry Kalwarii, w odległości 35 km od Warszawy.

W ofercie konferencyjnej znajdziemy 3 przestronne, komfortowe sale z nowoczesnym, profesjonalnym wyposażeniem, oświetleniem, nagłośnieniem, klimatyzacją oraz szybkim Internetem. Goście mogą liczyć na pomoc personelu oraz indywidualne podejście do każdego spotkania. Powierzchnia jest bardzo imponująca. Sale łączą się z Salą Restauracyjną, co dodatkowo zwiesza możliwości każdej imprezy oraz zorganizowania poczęstunku czy przerwy kawowej.

Lokalizacja i idealne polaczenie stylu gwarantuje udane spotkanie oraz komfortowy wypoczynek. 

 

4. Kuklówka Conference

Dane teleadresowe: Ul. Szkolna 59, 96-325 Radziejowice Kuklówka koło Grodziska Mazowieckiego (mazowieckie)
Kontakt: 608 577 799
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Cris I - do 40 osób (teatralne oraz podkowa)
Sala Cris II - od 10 (szkolny) do 20 osób (teatralne oraz podkowa)
Ilość miejsc noclegowych: 50
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Kuklówka Conference.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Kuklówka Conference to obiekt hotelowo-konferencyjny idealnie łączący w sobie styl, nowoczesność i komfort. Obiekt doskonale nadaje się na organizację spotkań biznesowych oraz wielu konferencji i szkoleń. Do dyspozycji gości hotel oddaje 5 nowoczesnych sal konferencyjno szkoleniowych.

Wszystkie wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny i multimedialny. Największa sala jest w stanie zmieścić 250 osób. Wszystko odbywa się komfortowo i najwyższym poziomie wraz z profesjonalna pomocą personelu.

Hotel znajduje się w cichej, malowniczej okolicy idealnej na odpoczynek i rekreację na łonie natury. Położny jest z dala od zgiełku miasta, nad brzegiem malowniczej rzeki, w odległości 35 km od Warszawy. Wyposażenie obiektu, miła i serdeczna atmosfera gwarantuje udany wypoczynek oraz idealną organizacje każdego spotkania. 

 

5. Hotel Kamiza***

Dane teleadresowe: Turzyn 192a, 07-221 Brańszczyk (mazowieckie)
Kontakt: 694 661 016
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Konferencyjna II - w dowolnym układzie: 30 osób
Ilość miejsc noclegowych: 50
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Kamiza.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Kamiza znajduje się pod Warszawą w gminie Wyszków. Nie tylko stanowi doskonały punkt komunikacyjny, ale również może poszczycić się nieszablonową i niezwykle nowoczesną bazą biznesową.

Do Państwa dyspozycji hotel oddaje 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, które posłużą jako miejsce na konferencję, warsztat, szkolenie lub inne ważne spotkanie biznesowe. W zależności od metrażu, pomieszczenia mogą pomieścić od 30 do 80 osób w dowolnym układzie miejsc siedzących. Ponadto na wyposażenie każdej sali składają się: sprzęty audiowizualne, projektory, rzutniki, a także odpowiednie nagłośnienie z mikrofonami.

Dodatkową przestrzenią na Państwa wydarzenia biznesowe jest również sala restauracyjna, która jednorazowo może zapewnić miejsce dla 60 osób. Idealnie sprawdzi się pod bankiet lub inną oficjalną imprezę, wymagającą odpowiedniej oprawy. Niewątpliwymi atutami Hotelu Kamiza są również takie udogodnienia jak dostęp do sauny, jacuzzi, siłowni, zabiegów SPA czy sali bilardowej. 

 

6. Hotel Mazovia***

Dane teleadresowe: ul. Paderewskiego 1c, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)
Kontakt: 22 785 71 00
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Bravo - od 16 (podkowa) do 30 osób (teatralne)
Sala Charlie - od 10 (podkowa) do 20 osób (teatralne)
Sala konferencyjna Alpha - od 48 (podkowa) do 50 osób (szkolne)
Ilość miejsc noclegowych: 102
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Mazovia.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Mazovia to trzygwiazdkowy obiekt położony zaledwie 15 minut od Lotniska Warszawa-Modlin, w samym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Oprócz niezwykle komfortowej bazy noclegowej, cechuje go również profesjonalne zaplecze konferencyjne.

Z myślą o potrzebach klientów biznesowych, hotel dysponuje 3 klimatyzowanymi i w pełni zaopatrzonymi salami konferencyjno-szkoleniowymi. Sale mogą pomieścić od 10 do maksymalnie 100 osób. Wszystkie posiadają na stanie wysokiej jakości, zaawansowany technologicznie sprzęt multimedialny jak np. dostęp do WiFi, projektorów multimedialnych czy nowoczesnego nagłośnienia. Posłuży on Państwu jako niezbędne narzędzie w trakcie konferencji bądź szkolenia.

Usługą dodatkową pozostaje catering pod postacią przerwy kawowej z pyszną, aromatyczną kawą w roli głównej lub menu konferencyjnego. Zakłada ono dwudaniowe obiady, które mogą być podane również w przestrzeni restauracyjnej. 

 

7. Hotel Mela Verde***

Dane teleadresowe: ul. Cisowa 1, 05-070 Zakręt (mazowieckie)
Kontakt: 22 717 77 77
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Konferencyjna - od 40 (podkowa) do 50 osób (szkolne)
Ilość miejsc noclegowych: 25
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Mela Verde.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Mela Verde to warszawski obiekt, położony na granicy Warszawy w dzielnicy Wesoła. Jednak jego atrakcyjna lokalizacja to nie wszystko – hotel dysponuje również nowoczesnym zapleczem biznesowym dla osób, które preferują organizację ważnych eventów z dala od zgiełku centrum stolicy.

W swoim składzie posiada on jedną, lecz w całości profesjonalnie urządzoną salę konferencyjną, której metraż, w zależności od ustawienia pomieści od 40 do 80 osób. Sala jest bardzo jasna, przestronna oraz o odpowiedniej akustyce. Dodatkowo na jej wyposażenie składa się sprzęt multimedialny pod postacią projektor, ekran, flipcharty oraz dostęp do szybkiego łącza internetowego.

Podczas szkoleń oraz konferencji obiekt zapewnia przerwy kawowe w różnej postaci. Do wyboru jest opcja samych napojów, napojów ze słodkimi przekąskami oraz napojów ze słonymi i słodkimi przekąskami. Dla osób, chcących spożyć lunch dedykowana jest restauracja hotelowa ze znakomitą kuchnią. 

 

8. Hotel Podzamcze***

Dane teleadresowe: ul. Wojska Polskiego 43, 05-530 Góra Kalwaria (mazowieckie)
Kontakt: 22 726 00 66
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Konferencyjna II - w układzie teatralnym: 50 osób.
Ilość miejsc noclegowych: 46
Więcej informacji: Konferencje w hotelu Podzamcze.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Podzamcze jest położony w urokliwej miejscowości podwarszawskiej, tj. Górze Kalwarii. Od Warszawy dzieli go niespełna 30 km. Niemniej jednak oprócz swojej lokalizacji, cechuje go również kameralne, ale profesjonalnie wykończone zaplecze konferencyjne.

Z myślą o Państwa potrzebach, hotel do użytku biznesowego przeznaczył 2 sale konferencyjno-szkoleniowe. Mogą one swobodnie pomieścić od 50 do maksymalnie 200 osób w ustawieniu teatralnym krzeseł. Obie sale są wyposażone w wysokojakościowy technologicznie sprzęt multimedialny oraz audiowizualny w tym m.in. dostęp do Internetu, rzutników projekcyjnych czy nagłośnienia. Wszystko z myślą o sprawnym przebiegu spotkania, bez zbędnych problemów.

Opcjonalnie istnieje możliwość zorganizowania przez restaurację cateringu pod dowolną postacią. Słynie ona bowiem z pysznych, znakomicie podanych potraw, które cieszą się popularnością wśród stałych bywalców Hotelu Podzamcze.

 

9. Hotel Starzyński****

Dane teleadresowe: ul. Piekarska 1, 09-400 Płock (mazowieckie)
Kontakt: (0-24) 366-02-00
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Konferencyjna Winiarnia - od 30 (szkolne) do 70 osób (teatralne)
Sala Konferencyjna Zielona - od 30 (szkolne) do 34 osób (podkowa)
Sala Konferencyjna Bankietowa - w układzie szkolnym: 30 osób.
Ilość miejsc noclegowych: 124
Więcej informacji: Hotel Starzyński - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Starzyński.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Starzyński to obiekt ceniony nie tylko przez osoby prywatne, ale również przez klientów biznesowych, którzy decydują się zorganizować tutaj konferencję lub inny istotny event biznesowy.

W swojej ofercie posiada on 3 sale konferencyjno-szkoleniowe o zróżnicowanej powierzchni, które można dowolnie zaaranżować pod kątem ustawienia miejsc siedzących. Pomieszczą one od 30 do 200 uczestników spotkania. Na ich wyposażenie składa się: rzutnik oraz projektor multimedialny, flipcharty z pisakami, ekrany, odpowiednie nagłośnienie pomieszczenia, a także nieograniczony dostęp do sieci Wi-Fi. Istnieje również możliwość organizacji przerwy kawowej w formie cateringu.

Dodatkowymi udogodnieniami są, m.in. parking z 60 miejscami, 124 miejsca noclegowe.


Data publikacji: 06.02.2023

Nasi partnerzy