img

Tanie sale konferencyjne w Gdańsku

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Gdańsku zachęcamy do sprawdzenia strony - 100 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w rejonie nadmorskim zobacz 370 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Poniżej przedstawiamy niedrogie sale konferencyjno-szkoleniowe dostępne Gdańsku:

 

1. Villa Pascal**

Dane teleadresowe:
ul. Łamana 5, 80-512 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 60 osób, cena za h: 150 zł
Liczba miejsc noclegowych: 51
Zobacz więcej: Konferencje w Villi Pascal.

1. Villa Pascal**
1. Villa Pascal**

Villa Pascal znajduje się w malowniczej okolicy. Zalewnie 50 metrów dalej rozciąga się piękna plaża i molo. Obiekt jest chętnie wybierany jako miejsce na romantyczny weekend, dłuższy pobyt z rodziną, ale także chętnie przyjeżdżają tu podróżujących biznesowo.

W Villi jest sala konferencyjno-bankietowa na 60 osób. To dobre miejsce na konferencje czy przyjęcia firmowe. Na miejscu serwowane są dania kuchni polskiej, nie brakuje także dań z rybą w roli głównej, a hitem menu jest tatar z łososia.

W obiekcie jest też czynny całą dobę bar z alkoholami z całego świata. Możliwość pracy i noclegu w jednym miejscu to zawsze najlepsza opcja, dzięki której nie trzeba się przemieszczać i zaraz po konferencji można nieco odpocząć.

 

2. Pensjonat Stara Wędzarnia

Dane teleadresowe:
ul. Nadwiślańska 79, 80-680 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 48 osób, cena: 600 zł/dzień
Liczba miejsc noclegowych: 16
Zobacz więcej: Konferencje w Pensjonacie Stara Wędzarnia.

2. Pensjonat Stara Wędzarnia
2. Pensjonat Stara Wędzarnia

Pensjonat Stara Wędzarnia znajduje się w pięknej okolicy na Wyspie Sobieszewskiej. Jest tu sporo terenów do spacerowania, a odległość od centrum sprawia, że można tu też odpocząć od gwaru miasta. Jednocześnie dojazd z centrum zajmuje tylko 20 minut.

To doskonałe miejsce na szkolenia czy konferencje. W obiekcie jest nowoczesna sala, która pomieści do 48 osób, jej układ można dostosować do wydarzenia. Na miejscu działa doskonała restauracja, w której serwowane są dania rybne i mięsne, a także wegetariańskie.

Podczas szkolenia warto wybrać całodzienny serwis kawowy, z słodkimi przekąskami. Po części oficjalnej można wypocząć w kameralnych pokojach czy apartamentach.

 

3. Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Dane teleadresowe:
Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 190 osób, cena za h: od 35 zł
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Konferencje w GPNT.

GPNT
GPNT Sala

Nowoczesne i bardzo funkcjonalne zaplecze biznesowe w tym obiekcie, przyciąga sporo podróżujących biznesowo. To aż 9 sal o różnej powierzchni, a możliwość ich łączenia pozwala na organizację konferencji dla 190 osób.

Na bardziej kameralne spotkania czy szkolenia są mniejsze z nich. Warto skorzystać z całodziennego serwisu kawowego, a także lunchu.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje zaplecze multimedialne, jest tu nawet możliwość prowadzenia tłumaczeń symultanicznych. W pobliżu nie brakuje dobrych hoteli, więc nie ma problemu ze znalezieniem noclegu.

 

4. SCSK Brzeźno**

Dane teleadresowe:
Generała Hallera 227 A, 80-502 Gdańsk
Sala konferencyjna: 190 osób, cena do 4h: 300 zł
Liczba miejsc noclegowych w hotelu: 50
Zobacz więcej: Konferencje w SCSK Brzeźno.

SCSK Brzezno
SCSK Sala

Konferencje i spotkania biznesowe nad morzem cieszą się stale popularnością. W tym obiekcie jest w pełni wyposażona i klimatyzowana sala, idealna na szkolenia czy warsztaty do 50 osób.

Jasne i przestronne wnętrza tworzy dobre warunki do pracy, a nowoczesne zaplecze techniczne jest pomocne.

W zależności od preferencji można skorzystać z opcji z przerwą kawową czy całodziennym serwisem. Można też zamówić lunch dla uczestników. Sporym plusem jest baza noclegowa w tym samym obiekcie, to zdecydowanie duża oszczędność czasu i możliwość odpoczynku zaraz po części oficjalnej.

 

5. Willa Jaśkowy Dworek***

Dane teleadresowe:
Jaśkowa Dolina 57a, 80-286 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 27 osób, cena za dobę: 400 zł
Liczba miejsc noclegowych: 24
Zobacz więcej: Konferencje w Jaśkowym Dworze.

5. Willa Jaśkowy Dworek***
5. Willa Jaśkowy Dworek***

Willa Jaśkowy Dworek to miejsce nie tylko urokliwe, ale stwarzające dobre warunki do wypoczynku. W tym obiekcie mieści się 12 przytulnych pokoi, a jasne i ciepłe barwy wnętrza prezentują się bardzo dobrze. W pokojach czekają liczne udogodnienia, część z nich posiada balkon. Nie zapomniano o wygodnych miejscach do pracy.

W obiekcie znajduje się też sala konferencyjna dla 27 osób. To dobre miejsce na kameralne spotkania czy szkolenia, choćby z modnego ostatnio team buildingu.

Niedaleko willi rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy, który warto odwiedzić. To świetne miejsce na piesze czy rowerowe wycieczki.

 

6. Polska Filharmonia Bałtycka

Dane teleadresowe:
ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 1000 osób, 
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Wynajem sali w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

6. Polska Filharmonia Bałtycka
6. Polska Filharmonia Bałtycka

Trudno znaleźć bardziej dostojne i prestiżowe miejsce, na różnego rodzaju gale czy kongresy niż budynek Filharmonii Bałtyckiej. Położony w doskonałej lokalizacji, nad samą Motławą, przyciąga uwagę wielu spacerowiczów.

Liczne sale, które charakteryzują eleganckie wnętrza doskonale nadają się na eventy nawet dla 1000 osób. Przestronne foyer to doskonała przestrzeń wystawiennicza. Łącznie jest tu 7 sal, mogących pomieścić od 40 do 1000 osób. Ich świetne wyposażenie i oświetlenie najwyższej jakości sprawiają, że oprawa każdego wydarzenia będzie niezapomniana.

Warto skorzystać z opcji cateringu. W pobliżu jest też wiele hoteli i apartamentów.

 

7. Sale szkoleniowe przy Sienkiewicza

Dane teleadresowe:
ul. Sienkiewicza 5a, 80-227 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 30 osób, cena za godzinę: 55 zł
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Sale szkoleniowe A i B.

7. Sale szkoleniowe przy Sienkiewicza
7. Sale szkoleniowe przy Sienkiewicza

W tym obiekcie znajdują się dwie doskonale urządzone sale konferencyjne. Różnią się powierzchnią, a maksymalnie w układzie teatralnym może tu komfortowo przebywać 30 uczestników.

Jednak sam układ sali można dopasować w zależności od charakteru wydarzenia. Warto też skorzystać z opcji dodatkowego wyposażenia. Jest to między innymi: rzutnik, flipchart, tablica interaktywna czy nowoczesne nagłośnienie.

Aby nie tracić czasu na szukanie i wybieranie, może od razu zdecydować się na opcję z cateringiem. Czy to w postaci bufetu kawowego czy lunchu - na pewno każdemu przyda się chwila przerwy.

 

8. Sale szkoleniowe Wały Piastowskie

Dane teleadresowe:
Wały Piastowskie 1, 80-855 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 15 osób, cena za dzień: 251 zł
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Sala szkoleniowa przy Wałach Piastowskich.

8. Sale szkoleniowe Wały Piastowskie
8. Sale szkoleniowe Wały Piastowskie

Ta nowoczesna i bardzo funkcjonalna sala szkoleniowa, idealnie sprawdzi się na warsztaty czy spotkania biznesowe w kameralnym gronie. Jej powierzchnia to 32 metry kwadratowe, co pozwala na swobodą pracę nawet 15 uczestników.

Dobre wyposażenie w rzutnik, flipchart i szybki Internet są sporym udogodnieniem. Lokalizacja w centrum Gdańska sprawia, że dojazd tu nie sprawi problemu, a w pobliżu jest rozbudowane baza hoteli i apartamentów.

Przy budynku znajduje się bezpłatny parking. W czasie samej konferencji czy szkolenia warto też skorzystać z serwisu kawowego i wielu dostępnych opcji cateringu.


Data publikacji: 12.05.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top