img

Tanie sale konferencyjne w Krakowie

Jeśli chcesz obejrzeć hotele konferencyjne w Warszawie spełniające te kryteria zobacz obiekty konferencyjne w Krakowie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty konferencyjne spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 400 obiektów konferencyjnych w Małopolsce.

Poniżej przedstawiamy tanie sale konferencyjne w Krakowie:

 

1. Uniwersytet Ekonomiczny - VIP Room

Dane teleadresowe:
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków
Pojemność sali: 15 osób
Cena wynajmu od: 200 zł/godzinę
Zobacz więcej: Sala szkoleniowa - VIP Room.

1. Uniwersytet Ekonomiczny - VIP Room
1. Uniwersytet Ekonomiczny - VIP Room

Elegancki i pięknie wyposażony Vip Room to miejsce doskonałe na kameralne spotkania czy szkolenia dla grup do 15 osób. Na wyposażeniu sali są niezbędne sprzęty multimedialne. Sala znajduje się w podziemiach budynku na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego.

Te tereny są dobrze skomunikowane z resztą miasta, a z dworca można tu dojść spacerem. Dla podróżujących samochodem sporym ułatwieniem będzie bezpłatny parking. Podczas spotkań czy szkoleń warto pomyśleć też o cateringu.

Można tu wybrać wiele różnych opcji nie tylko bufetu kawowego, ale także lunchy czy deserów, a także przekąsek. To dobre wyjście zarówno na kilkugodzinne narady jak i dłuższe szkolenia czy warsztaty.

 

2. EC Training Center - Sala komputerowa

Dane teleadresowe:
ul. Ciepłownicza 28, 31-574 Kraków
Tel. +48 883 409 902
Pojemność sali: 13 osób
Cena wynajmu od: 100 zł/godzinę
Zobacz więcej: Sala komputerowa - EC Training Center.

2. EC Training Center - Sala komputerowa
2. EC Training Center - Sala komputerowa

Nowoczesne Centrum Usług Szkoleniowych EC Training Center znajduje się przy ulicy Ciepłowniczej. Jest to miejsc dobrze skomunikowane z resztą miasta, a na miejscu czeka też darmowy parking.

W obiekcie znajdują się nowoczesne sale z pełnym zapleczem multimedialnym. Ta sala jest przeznaczona dla maksymalnie 13 osób w układzie teatralnym, jej powierzchnia to 42 metry kwadratowe. Idealna na kameralne szkolenia czy spotkania.

Sala jest wyposażona w 13 nowoczesnych stanowisk komputerowych, a także projektor, tablicę. Warto skorzystać z całodniowego serwisu kawowego z napojami i słodkimi przekąskami. Uczestnicy na pewno chętnie z tego skorzystają w czasie przerwy.

 

3. Krakowski Coworking - Sala Konferencyjna

Dane teleadresowe:
ul. Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków
Tel. +48 883 409 902
Pojemność sali: 12 osób
Cena wynajmu od: 45 zł/godzinę
Zobacz więcej: Sala konferencyjna - Krakowski Coworking.

Krakowski Coworking
Sala Konferencyjna

Doskonała lokalizacja w samym sercu Krakowa czyni to miejsce bardzo prestiżowym. Mieści się tu jedna elegancka sala, gdzie w zależności od układu pomieści się od 8 do 12 osób. To doskonałe miejsce na kameralne spotkania, narady czy prowadzenie rekrutacji.

Lokalizacja w ścisłym centrum sprawia, że w pobliżu jest bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa, a sam rynek jest dobrze skomunikowany z dworcem czy lotniskiem.

Nowoczesne zaplecze multimedialne jest tu niezwykle pomocne. Na wyposażeniu jest flipchart, 50 calowy telewizor, szybkie łącze internetowe. Można też skorzystać z wielu opcji serwisu kawowego, dobierają do niego choćby słodkie wypieki.

 

4. Gabinet Jasny na Św. Filipa 23

Dane teleadresowe:
ul. Św. Filipa 23, 31-150 Kraków
Pojemność sali: 3 osoby
Cena wynajmu od: 160 zł/dzień (cena przybliżona)
Zobacz więcej: Gabinet Jasny - św. Filipa 23.

Gabinet Coachingowy
Gabinet Jasny

Obiekt, w którym znajduje się gabinet dysponuje nowoczesnymi salami o powierzchni do 32 metrów kwadratowych, które idealnie nadają się na spotkania, narady czy rekrutacje. Są tu też dwie sale komputerowe, które świetnie sprawdzą się podczas pracy zdalnej.

Lokalizacja w centrum miasta sprawia, że dojazd zz lotniska nie jest żadnym problemem, a podróżujący pociągiem dojdą tu kilkuminutowym spacerem.

Sale od 3 do 20 osób są bardzo elegancko wyposażone, a nowoczesne zaplecze techniczne jest bardzo przydatne. Można tu skorzystać z opcji cateringu: czy to bufetu kawowego czy 2-daniowego lunchu. Dla korzystających z sal jest też specjalna zniżka na parking.

 

5. Hotel Lavender*** / Sala Lounge Room

Dane teleadresowe:
ul. Długa 49, 31-147
Tel. 885 030 205
Pojemność sali: 10 osób
Cena wynajmu od: 244 zł (cena przybliżona)
Zobacz więcej: Sale konferencyjne w hotelu Lavender.

Hotel Lavender
Sala Lounge Room

Kameralna sala w samym centrum Krakowa, zdecydowanie wyróżnia się nowoczesnym wyposażeniem. Powierzchnia dla 10 osób świetnie sprawdzi się podczas spotkań, szkoleń czy prezentacji. Sala jest klimatyzowana, dzięki czemu komfortowo się tu pracuje.

Liczne opcje cateringu obejmujące bufet kawowy i lunche, sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Spory atutem poza nowoczesnym zapleczem konferencyjnym jest także to,że sala znajduje się w hotelu.

Dzięki temu w jednym miejscu można połączyć pracę z odpoczynkiem co jest dużą oszczędnością czasu. Dobra lokalizacja sprawia, że z powodzeniem można się tu poruszać komunikację miejską. W pobliżu jest strefa płatnego parkowania.

 

6. NordicHouse***

Dane teleadresowe:
ul. Studencka 15/2a, 31-116 Kraków
Tel. +48 12 421 73 80, +48 601 336 680
Pojemność sali: od 18 do 36 osób
Cena wynajmu od: 500 zł/8 godzin
Zobacz więcej: Wynajem sali w NordicHouse.

Nordichouse
Sala Nordic

W kameralnej, 40 metrowej sali z powodzeniem zmieści się od 10 do nawet 36 osób. Wszystko jest zależne od układu sali, który powinien być dopasowany do wydarzenia.

Nowoczesne zaplecze w postaci ekranów, głośników, wifi i innych jest pomocne w czasie prezentacji. Na miejscu można też skorzystać z opcji cateringu, przerwa kawowa czy chwila na lunch to zawsze dobre opcja.

Doskonała lokalizacja ok. 250 metrów od Rynku czyni ten obiekt prestiżowym, a samo dotarcie tu z lotniska czy dworca nie jest żadnym problemem. W okolicy jest bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa, nie brakuje dobrych hoteli i komfortowych apartamentów

 

7. Biznes Zone Kraków

Dane teleadresowe:
ul. Królewska 57 33-332 Kraków
Tel. 22 299 03 07
Największa sala konferencyjna: 20 osób
Cena wynajmu od: 35 zł/godzinę, 200 zł/dzień
Zobacz więcej: Szkolenia - Biznes Zone Kraków.

7. Biznes Zone Kraków
7. Biznes Zone Kraków

Biznes Zone Kraków położone jest w północno-zachodniej części Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Stąd tylko dwa kilometry dzielą nas od Rynku Głównego. Biurowiec oferuje przestrzeń coworkingową dostępną 24 godziny na dobę. Komfortowe warunki to przestronne wnętrza oraz profesjonalne wyposażenie w  najlepszy sprzęt multimedialny i funkcjonalne meble. Sale konferencyjne pomieszczą od 10 do 20 osób. 

Duża sala w Biznes Zone ma powierzchnie 25 m2 i jest gotowa przyjąć 10 osób na szkolenia, spotkania biznesowe czy warsztaty. Dla naszych klientów indywidualnych oferujemy dostęp do aneksu kuchennego, gdzie mogą Państwo korzystać z kawy i herbaty. 

Wszystkie osoby zarówno te zaczynające swój biznes, jak i duże korporacje mogą korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie oferuje obiekt, w tym także ze strefy relaksu ChillZone, jak i GameZone. Mimo iż Biznes Zone nie oferuje swoim klientom miejsc noclegowych, jednak w mieście takim jak Kraków z pewnością znajdą Państwo nocleg odpowiadający waszym upodobaniom.

 

8. Krakowski Park Technologiczny

Dane teleadresowe:
ul. Podole 60 30-394 Kraków
Tel. 12 345 32 22
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Cena wynajmu od: 50 zł/godzinę, 300 zł/dzień
Zobacz więcej: Sale konferencyjne - Krakowski Park Technologiczny.

8. Krakowski Park Technologiczny
8. Krakowski Park Technologiczny

Krakowski Park Technologiczny położony jest w części południowej Krakowa. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Do dworca głównego mają Państwo tylko 11 km a do lotniska 13 km. Czteropiętrowy i nowoczesny budynek oferuje 9 sal konferencyjnych, które pomieszczą od 12 osób na mniejsze, bardziej kameralne spotkania do aż 200 osób na większe wydarzenia takie jak konferencje bądź szkolenia i warsztaty. 

W budynku można wynająć biura przestrzeni coworkingowej, laboratorium multimedialne czy Living Lab. Nowoczesność technologiczna obiektu jest tym, co przyciąga tak wielu naszych klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. 

Wszystkie sale wyposażono w najlepszy sprzęt audio tak niezbędny podczas spotkań czy szkoleń. Nasz obiekt nie posiada miejsc noclegowych, jednak w pobliżu znajdą Państwo odpowiednią bazę noclegową, jaką oferuje Kraków. Nigdzie nie zrealizujesz swoich spotkań biznesowych i nie odpoczniesz po ciężkim dniu tak, jak w Krakowie. 

 

9. OffOffice

Dane teleadresowe:
ul. Bydgoska 6 30-056 Kraków
Tel. 12 265 19 93
Największa sala konferencyjna: 25 osób
Cena wynajmu od: 45 zł/godzinę, 349 zł/dzień
Zobacz więcej: Szkolenia w OffOffice.

9. OffOffice
9. OffOffice

OffOffice zlokalizowane jest niedaleko centrum Krakowa. Dotrzeć tu można bez najmniejszych problemów zarówno komunikacją miejską, jak i własnym transportem. Obiekt można odwiedzać przez cały rok, ponieważ mieści się on tylko 9 km od autostrady A4 do zjazdu w Balicach. W wolnej chwili można zwiedzić interesujące miejsca jak Wawel czy Krakowski Rynek. 

Obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi, które wyposażono w profesjonalny i wielofunkcyjny sprzęt multimedialny. Odpowiednie nagłośnienie to także niezbędna część wyposażenia każdej z sal. Wszystkie z nich są klimatyzowane oraz mają dostęp do internetu. Największa pomieści 25 osób. 

Ponieważ OffOffice nie dysponuje własną bazą noclegową, jednak w związku z bardzo dogodnym położeniem obiektu z łatwością można znaleźć odpowiedni hotel. Jednym z nich jest znajdujący się nieopodal hotel Bogoria, nowoczesny, ekskluzywny z pokojami o różnym standardzie. Idealne do relaksu i odpoczynku po dniu pełnym wrażeń. 

 

10. Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Kłos

Dane teleadresowe:
ul. Szlak 65, 31-153 Kraków
Tel. (12) 632-57-40
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Cena wynajmu od: 60 zł/godzinę
Zobacz więcej: Konferencje - Spółdzielnia Handlowo-usługowa Kłos.

10. Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Kłos
10. Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Kłos

Obiekt dysponuje centrum konferencyjnym z szerokim wyborem sal dostosowanych do każdego rodzaju wydarzeń biznesowych, począwszy od rozmów rekrutacyjnych a kończąc na konferencjach. Każda z nich jest kompleksowo wyposażona multimedialnie oraz audiowizualnie, dając komfortowe warunki do pracy. Największa sala ma metraż aż 160 m2 i pomieści do 150 uczestników

Kompleks w swoim zasobie nie posiada miejsc noclegowych, lecz jego lokalizacja pozwala na łatwe znalezienie noclegu. Przykładowym obiektem może być Yourplace-Apartament Pędzichów. Ten 4-gwiazdkowy hotel zapewni Państwu pożądany wypoczynek po trudach konferencji. Podczas organizacji każdego wydarzenia mogą Państwo liczyć na fachowe wsparcie wykwalifikowanego personelu. Ponadto na specjalne życzenie istnieje możliwość zarezerwowania indywidualnie skomponowanego menu cateringowe.

Zlokalizowany nieopodal Dworca Głównego obiekt stanowi doskonałą lokalizację, ponieważ istnieje wiele alternatyw transportu. Jest to z pewnością miejsce, które zadowoli Państwa swoimi profesjonalnie wykonywanymi usługami.

 

11. Międzynarodowe Centrum Kultury - Zespół Konferencyjny Pod Kruki

Dane teleadresowe:
ul. Rynek Główny 25, 31-008 Kraków
Tel. 12 42 42 840, 608 512 717
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Cena wynajmu od: informacja w obiekcie
Zobacz więcej: MCK Pod Kruki - Konferencje.

11. Międzynarodowe Centrum Kultury - Zespół Konferencyjny Pod Kruki
11. Międzynarodowe Centrum Kultury - Zespół Konferencyjny Pod Kruki

Międzynarodowe Centrum Kultury położone tuż przy Rynku Głównym Krakowa proponuje Państwu przestronne zaplecze konferencyjne. W swoim zasobie posiada 8 wyposażonych oraz zróżnicowanych metrażowo sal, w tym klimatyczne, przeszklone patio. Największe z pomieszczeń zmieści nawet do 200 osób.

W przypadku kilkudniowych szkoleń, nieopodal Międzynarodowego Centrum Kultury znajdą Państwo nocleg w Apartamentach we wnętrzach Pałacu pod Baranami. Komfortowe warunki wypoczynku umilą Państwu pobyt służbowy. Obiekt nie posiada zaplecza gastronomicznego, lecz dogodna lokalizacja MCK sprawia, że kwestia wyżywienia nie będzie problemem. Do najbliższej restauracji dzieli Państwa jedynie parę metrów.

MCK znajduje się tuż obok Rynku Głównego, co daje mnogość możliwości spędzenia wolnego czasu. Zwiedzanie krakowskich zabytków, muzeów czy nocne spacery malowniczymi uliczkami Krakowa to tylko niektóre z atrakcji, jakie kryje w sobie miasto. Zaplecze konferencyjne Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie to obiekt, który doskonale sprawdzi się pod organizację każdego spotkania biznesowego.

 

12. Hotel System

Dane teleadresowe:
Al. 29 listopada 189, 31-241 Kraków
Tel. +48 12 614 48 00
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 315
Cena wynajmu od: 400 zł/dzień
Zobacz więcej: Konferencje - Hotel System.

12. Hotel System
12. Hotel System

Hotel System to obiekt trzygwiazdkowy, który doskonale nada się do organizacji wszelkich wydarzeń biznesowych. Do Państwa dyspozycji pozostaje 5 stylowo urządzonych, klimatyzowanych oraz w pełni wyposażonych sal, gdzie największa zmieści około 100 osób.

Baza noclegowa skupia w sobie 162 wygodnie urządzonych pokoi. Schludne wykończenia wnętrz idą w parze z ponadczasową elegancją, dając Państwu gwarancję zadowolenia z ich użytkowania. O Państwa wyżywienie zadba urokliwa, hotelowa restauracja. Zróżnicowane menu ze znanymi oraz nieszablonowymi potrawami będą Państwu urozmaicać pobyt w hotelu oraz dadzą pełnię energii na dalszą część dnia. 

Hotel System zadba również o Państwa rekreacyjny wypoczynek. Wolny czas po konferencji będzie można wykorzystać na relaksacyjnym pobycie w SPA, zaś dla osób preferujących aktywniejszy wypoczynek czeka w pełni wyposażona siłownia oraz basen. Powyższy obiekt to miejsce o doskonałej lokalizacji, zaś wysoki standard świadczonych usług gwarantuje Państwu organizację spotkań na najwyższym poziomie.


Data publikacji: 12.05.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top