img

Tanie sale konferencyjne w Warszawie

Jeśli chcesz obejrzeć hotele konferencyjne w Warszawie spełniające te kryteria zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty konferencyjne spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Tanie sale konferencyjne w Warszawie:

 

1. Business Centre

Dane teleadresowe:
ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. nr 18, 02-366 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 40 osób (Dydaktyczna Mała, Konferencyjna)
Ceny wynajmu:
Sala Dydaktyczna Mała 1 dla 40 osób – 90 zł/h, 
Sala Konferencyjna dla 40 osób – 193 zł/h.
Więcej informacji na: Sala konferencyjna w Business Centre - wynajem.

1. Business Centre
1. Business Centre

Centrum biznesowe znajduje się w warszawskiej dzielnicy Ochota, zaledwie 300 m od Dworca PKP Warszawa Zachodnia. Do obiektu można dojechać własnym samochodem lub komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Pomimo położenia przy jednej z większych ulic, centrum biznesowe otoczone jest zielenią. 

Obiekt ten to świetne miejsce do przeprowadzenia różnego typu spotkań biznesowych, szkoleń oraz kameralnych konferencji. W centrum znajdują się liczne sale szkoleniowe wyposażone w dobrej jakości sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie kursów branżowych. Sala Dydaktyczna Mała 1 umożliwia zorganizowanie szkolenia na 40 osób w ustawieniu teatralnym.

Pomieszczenia są klimatyzowane, maja dostęp do światła dziennego i Internetu. Na potrzeby szkoleniowe udostępniany jest laptop, rzutnik oraz tablica suchościeralna. Centrum szkoleniowe zapewnia pełną obsługę cateringową. 

 

2. Sale przy Płockiej 17

Dane teleadresowe:
ul. Płocka 17/25, 02-672 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 200 osób (sala A+B25)
Ceny wynajmu:
Sala E25 dla 50 osób – 57 zł/h, 460 zł/dzień
Sala A25 dla 90 osób – 99 zł/h, 799 zł/dzień
Sala A+B25 dla 200 osób – 214 zł/h, 1725 zł/dzień
Więcej informacji na: Sale konferencyjna Płocka 17 - wynajem.

2. Sale przy Płockiej 17
2. Sale przy Płockiej 17

Sale konferencyjno-szkoleniowe przy ulicy Płockiej znajdują się praktycznie w ścisłym centrum Warszawy, w niezwykle nowoczesnym, kompleksowo wyposażonym budynku. W całym obiekcie jest zamontowana klimatyzacja oraz wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Do Państwa dyspozycji oddaje się aż 8 sal konferencyjnych, z czego dwie mogą być połączone, tworząc przestrzeń dla 200 osób w ustawieniu teatralnym. Na wyposażeniu każdej z sal znajdują się, m.in: rzutnik, ekran, flipcharty z pisakami, laptop oraz mikrofon. 

Obiekt nie posiada bezpośredniej oferty cateringowej. Niemniej jednak jest to miejsce o atrakcyjnej lokalizacji – łatwo się do niego dostać komunikacją miejską oraz samochodem. Zmotoryzowani mogą liczyć na bezpłatny parking miejski, położony niespełna 300 metrów od obiektu

 

3. Sale przy ulicy Wita Stwosza 32 (Fundacja Rozwoju Rachunkowości)

Dane teleadresowe:
ul. Wita Stwosza 32, 02-661 Warszawa
tel. 22 583 10 00
Największa sala konferencyjna: 38 osób
Cena wynajmu od: 63 zł/h, 420 zł/dzień (Sala Duża dla 38 osób)
Zobacz więcej na: FRR - wynajem sal konferencyjnych.

3. Sale przy ulicy Wita Stwosza 32 (Fundacja Rozwoju Rachunkowości)
3. Sale przy ulicy Wita Stwosza 32 (Fundacja Rozwoju Rachunkowości)

Sale konferencyjne do wynajęcia przy ulicy Wita Stwosza 32 to doskonale wyposażone i w pełni dostosowane do preferencji klientów biznesowych pomieszczenia. Położone są w dzielnicy Służew, niecałe 10 minut od stacji metra Wilanowska. Jest to niezwykle zaciszna okolica, mieszcząca się z dala od hałaśliwego i zatłoczonego centrum Warszawy.

Do dyspozycji oddaje się 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, które idealnie sprawdzą się jako miejsce szkoleń, warsztatów lub małych uroczystości firmowych. Największa z sal, tj. Sala Duża pomieści około 40 osób w ustawieniu szkolnym. Inna konfiguracja miejsc jest dodatkowo płatna. Cena wynajmu to 63 zł za godzinę i obejmuje ona również możliwość skorzystania z rzutnika, tablicy suchościeralnej z pisakami. Za dodatkową opłatą można wynająć laptopa oraz flipchart. 

W kwestii cateringu, obiekt oferuje Państwu 3 możliwości: obiad obejmujące jedno danie, dwa dania lub całodniowy serwis kawowy z ciastkami. 

 

4. Sale przy Hożej 66/68

Dane teleadresowe:
ul. Hoża 66/68. 00-682 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Cena wynajmu od: 90 zł/h, 560 zł/dzień (Sala Konferencyjna Mała dla 45 osób)
Więcej infromacji na: Sale Hoża 66/68 - wynajem.

4. Sale przy Hożej 66/68
4. Sale przy Hożej 66/68

Przy ul. Hożej 66/68 znajdą Państwo kilka kompleksowo zaopatrzonych w sprzęt sal szkoleniowo-konferencyjnych. Budynek jest położony w ścisłym centrum Warszawy, co zdecydowanie wyróżnia go pod tym kątem. 

W swoim zasobie obiekt posiada 5 sal zróżnicowanych pod kątem metrażu. Jednym z dostępnych pomieszczeń, dedykowanych małym konferencjom jest Sala Konferencyjna Mała o powierzchni 42 m2, która pomieści około 45 osób w ustawieniu teatralnym. Cena jej wynajmu to 90 zł za każdą godzinę

Na wyposażeniu każdej sali konferencyjnej znajduje się, m.in. rzutnik wraz z ekranem, flipchart z kolorowymi pisakami, a także laptop do użytku prowadzącego. Za dodatkową opłatą jest możliwość zapewnienia laptopów również dla uczestników. Catering organizuje obiekt w bardzo przystępnych cenach. Można wykupić zarówno opcję obiadową, składającą się z 2 dań, kanapki cateringowe bądź całodniowy serwis kawowy. Nie ma natomiast możliwości zorganizowania własnego cateringu na terenie obiektu.

 

5. Sale przy Hrubieszowskiej 6a

Dane teleadresowe:
ul. Hrubieszowska 6a, 01-209 Warszawa
tel. 530 303 636
Największa sala konferencyjna: 42 osoby
Cena wynajmu od: 58 zł/h, 490 zł/dzień (Sala B dla 42 osób)
Dowiedz się więcej na: Sale konferencyjne Hrubieszowska 6A.

 

5. Sale przy Hrubieszowskiej 6a
5. Sale przy Hrubieszowskiej 6a

Na warszawskiej Woli w kwestii wynajmu sal, warto zainteresować się obiektem przy ul. Hrubieszowskiej 6a. Dysponuje on kameralnym zapleczem biznesowym, a dodatkowo cechuje go dogodna lokalizacja.

Do Państwa dyspozycji obiekt oddaje dwie sale konferencyjno-szkoleniowe, dedykowane mniejszym wydarzeniom biznesowym. Większa z sal, tj. Sala B o metrażu 38 m2 zmieści około 40 osób w ustawieniu teatralnym. Na wyposażenie obu sal składają się: rzutnik, flipchart z pisakami, głośniki kompatybilne z laptopem, tablica suchościeralna z mazakami. Za dodatkową opłatą można również skorzystać z laptopa, nagłośnienia dla prowadzącego oraz mikrofonu. Sale są klimatyzowane oraz w pełni dostosowane do użytku przez osoby niepełnosprawne.

Obiekt nie zezwala na organizację cateringu we własnym zakresie. Oferuje natomiast usługi cateringowe pod postacią: 3 opcji obiadów, 3 opcji serwisów kawowych, drożdżówek czy kanapek cateringowych. 

 

6. Dwór Konstancin***

Dane teleadresowe:
ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin-Jeziorna
tel. +48 22 754 72 72
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Cena wynajmu od: 70 zł/h, 561 zł/dzień (Sala Zegarowa dla 40 osób)
Dowiedz się więcej na: Dwór Konstancin - sale konferencyjne lub Konferencje w Dworze Konstancin.

 

6. Dwór Konstancin***
6. Dwór Konstancin***

Nieco ponad 20 km od centrum Warszawy, w Konstancinie-Jeziorna znajduje się doskonały obiekt, który proponuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie organizacji wydarzeń biznesowych. Jego lokalizacja gwarantuje przytulną atmosferę z dala od hałaśliwej stolicy.

Do Państwa dyspozycji pozostają 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, zróżnicowane metrażowo, które można wynająć zarówno na godziny jak i doby. Ceny oscylują w graniach 50-193 zł za godzinę wynajmu. W cenie wynajmu do Państwa swobodnego wykorzystania oddaje się: rzutnik projekcyjny z ekranem, flipchart z pisakami, tablicę suchościeralna z mazakami oraz tablicę multimedialną. Natomiast za dodatkową opłatą będą Państwo mogli skorzystać z laptopa oraz profesjonalnego nagłośnienia.

Obiekt dysponuje również bogatą ofertą cateringową, gdzie znajdzie się całodniowy serwis kawowy oraz różnorodne opcje obiadów.

 

7. Spot 16

Dane teleadresowe:
ul. Nowogrodzka 56a 00-695 Warszawa
Tel. 22 460 80 92
Największa sala konferencyjna: 12 osób
Cena wynajmu od: 59zł/godzinę, 430zł/dzień
Zobacz więcej na: Spot 16 - wizytówka obiektu.

 

7. Spot 16
7. Spot 16

Spot 16 to doskonała lokalizacja sali konferencyjnej dla osób spoza Warszawy. Tak dogodne położenie blisko Dworca Centralnego oraz skomunikowane z całą stolicą idealnie nadaje się na poprowadzenie spotkań biznesowych, szkoleń lub małej konferencji dla maksymalnie 12 osób. 

Sala konferencyjna w Spot 16 jest w pełni klimatyzowana i dostosowana do potrzeb konkretnego klienta. Na wyposażeniu sali znajdą Państwo rzutnik doskonały do wszelkich prezentacji, flipchart oraz WiFi. Nasi klienci mogą również skorzystać z przerwy na kawę organizowanej w Foyer obok sali konferencyjne. Lunche oraz obiady mogą Państwo zjeść w pobliskich restauracjach usytuowanych nieopodal Spot 16.

Obiekt nie dysponuje miejscami noclegowymi, jednak tak dogodna jego lokalizacja sprawia, że w pobliżu znajduje się mnóstwo hoteli, jak i hosteli gotowych na przyjęcie uczestników konferencji lub spotkań biznesowych. Obiekt położony jest w samym centrum Warszawy tuż obok hotelu Marriott

 

8. Wytwórnia dobra

Dane teleadresowe:
ul. Sabały 39 02-174 Warszawa
Tel. 502561622
Największa sala konferencyjna: 25 osób
Cena wynajmu od: 65zł/godzinę, 400zł/dzień
Zobacz więcej na: Wytwórnia dobra - wizytówka obiektu.

 

8. Wytwórnia dobra
8. Wytwórnia dobra

Wytwórnia dobra to idealne miejsce w warszawskiej dzielnicy Włochy. To właśnie tutaj mają Państwo do dyspozycji 35 m2 przestrzeni przeznaczonej do organizowania wszelkich warsztatów, szkoleń, kursów czy spotkań biznesowych oraz konferencji. Lokalizacja obiektu wśród zieleni sprawia, że jest to niezwykle klimatyczne miejsce z dużym potencjałem.

Wytwórnia dobra jest idealnym miejscem dla wszystkich osób, które pragną przestrzeni do organizacji wydarzeń dla siebie. Do dyspozycji mają Państwo krzesła, fotele, stoliki, flipcharty, rzutniki oraz najlepsze nagłośnienie tak ważne przy wszelkich spotkaniach i kursach. Do dyspozycji uczestników spotkań pozostawiamy aneks kuchenny, gdzie czeka aromatyczna kawa oraz herbata. 

Idealny dojazd z centrum dzięki dobremu połączeniu komunikacyjnemu sprawia, że tak kameralna sala zyskuje mnóstwo zwolenników, którzy pragną zorganizować swoje spotkania w jednym z niewielu takich miejsc w Warszawie. W pobliżu znajdują się hotele oferujące doskonały nocleg wraz ze śniadaniem.

 

9. Dobra przestrzeń pracownia projektowa

Dane teleadresowe:
ul. Sarmacka 16 02-972 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 15 osób
Cena wynajmu od: 80zł/godzinę, 600zł/dzień
Zobacz więcej: Dobra przestrzeń projektowa - wynajem sali.

 

9. Dobra przestrzeń pracownia projektowa
9. Dobra przestrzeń pracownia projektowa

Dobra przestrzeń pracownia projektowa to miejsce dla wszystkich osób z branży projektowej, jak i freelancerów. To właśnie tutaj, w samym centrum miasteczka Wilanów znajduje się także pracownia z salą warsztatową. Mogą tu Państwo zorganizować każde ważne wydarzenie, takie jak szkolenie, warsztaty czy konferencje. 

Dobra przestrzeń pracownia projektowa jest miejscem sprzyjającym rozwojowi i kreatywności wszystkich osób, które z niej korzystają. Wyposażone zostało w najwyższej klasy sprzęt audio potrzebny do poprowadzenia warsztatów bądź szkoleń. W celu dopasowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb naszych klientów można tak ustawić stoły i krzesła, aby sala pomieściła odpowiednią ilość osób.

Nasz obiekt nie dysponuje miejscami noclegowymi, jednak jego lokalizacja pozwala na znalezienie w pobliżu odpowiedniego hotelu lub hostelu, w którym z pewnością uda się Państwu odpocząć po ciężkim dniu. 

 

10. Centrum Żoliborz

Dane teleadresowe:
Pl. Inwalidów 10, 01-552 Warszawa
tel. 530 008 750
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Ceny wynajmu od: 170zł/dzień
Zobacz więcej na: Centrum Żoliborz - sale konferencyjne lub Szkolenia w Centrum Żoliborz.

 

10. Centrum Żoliborz
10. Centrum Żoliborz

Centrum Żoliborz pozwoli stworzyć Państwu idealną oprawę wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych. Zaplecze konferencyjne składa się z 5 zróżnicowanych metrażowo sal, spośród których największa pomieści do 50 osób. Każda z sal jest w pełni wyposażona w sprzęt multimedialny i audiowizualny. 

Obiekt nie dysponuje bazą noclegową. W jego pobliżu znajduje się jednak parę miejsc wartych polecenia, jak np. Apartamenty Galeria. Pokoje są kompleksowo wyposażone oraz stylowo wykończone, dając pełen komfort ich użytkowania. O oprawę kulinarną każdego spotkania zadba usługa cateringowa, uzupełniona o przerwy kawowe oraz sycące lunche biznesowe. 

W czasie wolnym warto udać się choćby do położonego nieopodal urokliwego Parku Stefana Żeromskiego, a wieczorową porą zajrzeć do pobliskich pubów na drinka. Dogodna lokalizacja obiektu sprawia, że z łatwością przedostaną się Państwo praktycznie w każdą część Warszawy. Centrum Żoliborz to istotny obiekt na warszawskiej mapie biznesu, urzekający kameralnym zapleczem konferencyjnym, które z pewnością spełni Państwa najwyższe wymagania. 

 

11. Centrum Zielna

Dane teleadresowe:
ul. Zielna 37, 00-108 Warszawa
tel. +48 22 338 67 83
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Cena wynajmu od: 250zł/dzień
Dowiedz się więcej na: Konferencje w Centrum Zielna.

 

11. Centrum Zielna
11. Centrum Zielna

Centrum Zielna to miejsce niewątpliwie atrakcyjne pod kątem organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Dzięki rozbudowanemu centrum konferencyjnemu do Państwa dyspozycji pozostaje 5 sal szkoleniowych oraz 4 konferencyjne. Wszystkie są kompleksowo wyposażone w najpotrzebniejszy sprzęt. 

Obiekt nie dysponuje bazą noclegową. Niemniej jednak w pobliżu centrum znajduje się wiele hoteli, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania, m.in. Hotel Victoria czy Hotel Warszawski. Wyżywienie zapewni Państwu indywidualnie skomponowana usługa cateringowa. Składa się ona z przerwy kawowej uzupełnionej o aromatyczne napoje oraz przekąski oraz obiadu w formie bufetu.

Lokalizacja obiektu blisko centrum Warszawy pozwala sprawnie przetransportować się w wybrane przez Państwa miejsce, co sprzyja wycieczkom krajoznawczym. Szczególnie warto zajrzeć do pobliskiego Pałacu Kultury i Nauki i rozkoszować się panoramą z tarasu widokowego. Jest to doskonały wybór na miejsce Państwa spotkania biznesowego, który spełni wszystkie wymagania oraz pozostawi pozytywne wspomnienia w głowach uczestników.

 

12. Centrum Konferencyjne CNK

Dane teleadresowe:
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa
tel. 512 90 67 65
Największa sala konferencyjna: 360 osób
Cena wynajmu od: 1500zł/dzień
Zobacz więcej na: Konferencje w Centrum Konferencyjnym CNK.

 

12. Centrum Konferencyjne CNK
12. Centrum Konferencyjne CNK

Centrum Konferencyjne CNK w swoim zasobie posiada 3 nowocześnie urządzone oraz klimatyzowane sale. Największa z nich pomieści do 360 osób, lecz dzięki swoim mobilnym ścianom pozwoli Państwu utworzyć 6 mniejszych pomieszczeń.

Obiekt nie dysponuje bazą noclegową. Jednak w pobliżu Centrum Nauki Kopernik znajduje się kilka miejsc godnych polecenia. Jednym z nich jest Ajax Apartament Copernicus Center. Nowocześnie umeblowane pokoje zapewnią Państwu niezwykle komfortowy pobyt w Warszawie.  Dużym atutem jest również kawiarnia połączona z bogatym zapleczem cateringowym, która urozmaici Państwa spotkanie poprzez przerwę kawową.

W wolnym czasie Centrum Nauki Kopernik otwiera dla Państwa wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Centrum oferuje Państwu rozmaite atrakcje z tłem edukacyjno-rozrywkowym, m.in. zwiedzanie CNK lub wizyta w Planetarium. Centrum Konferencyjne CNK to przestrzeń biznesowa zapewniająca Państwa spotkaniom odpowiednio profesjonalną oprawę, która zrobi na uczestnikach pożądane wrażenie.


Data publikacji: 30.01.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top