img

Trwają przygotowania do otwarcia Herbarium Hotel & SPA

Fot.: herbariumhotel.pl

Już niedługo nastąpi oficjalnie otwarcie luksusowego, czterogwiazdkowego hotelu Herbarium Hotel & SPA w Chomiąży Szlacheckiej koło Bydgoszczy na Kujawach. Kompleks hotelowy, w skład którego wchodzą trzy budynki – Stary Dwór, Nowy Dwór oraz Oficyna – ma otworzyć się w najbliższym czasie. Aktualnie trwa kompletowanie dokumentacji, niezbędnej do otwarcia i funkcjonowania obiektu.

Herbarium Hotel & SPA to hotel położony w XIX- i XX-wiecznych budynkach, zlokalizowanych na terenie zabytkowego dworu szlacheckiego na Kujawach. Kompleks mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Jeziora Chomiąskiego. Kompleks hotelowy znajduje się w otoczeniu starego parku o wielkości 6 hektarów.

W Herbarium Hotel & SPA znajdują się 54 klimatyzowane pokoje. Wszyscy goście mają dostęp do bezprzewodowego internetu. Na terenie obiektu działa również Restauracja Werbena, serwująca dania kuchni europejskiej i regionalnej, oraz lobby bar. W hotelu działa również strefa SPA & Wellness. Dla gości biznesowych przygotowano trzy sale konferencyjne – dwie duże o powierzchni 155 i 174 metrów kwadratowych oraz kameralną salę VIP. Wszystkie sale są w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt audiowizualny.

Data publikacji: 17.06.2014

Najnowsze newsy branżowe - kujawsko-pomorskie

Nasi partnerzy