img

Trzecia gwiazdka dla hotelu Vis à Vis w Łańcucie

Spis treści

  Od 12 marca hotel Vis à Vis w Łańcucie może pochwalić się trzygwiazdkową kategoryzacją. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta, blisko zabytkowej zabudowy, w tym znanego w całej Polsce Zespołu Pałacowego otoczonego pięknym, wiekowym parkiem. Największą zaletą Vis à Vis jest korzystne umiejscowienie obiektu – blisko stąd do lotniska Jasionka, trasy Przemyśl- Kraków czy granicy polsko-ukraińskiej.

  hotel_vis_a_vis Vis à Vis

  Hotel Vis à Vis w Łańcucie to obiekt, w którym znaleźć można 17 pokoi gościnnych jednoosobowych, dwuosobowych oraz dwa luksusowe apartamenty. Do dyspozycji gości jest otwarte 24h lobby w którym serwowane są napoje ciepłe i zimne oraz drinki. Na terenie obiektu działa również restauracja, serwująca dania inspirowane kuchnią polską i włoską.

  Sale konferencyjne Vis à Vis

  sale_konferencyjne_hotel_vis_a_vis

  Vis à Vis Łańcut to hotel typowo biznesowy - obiekt posiada 2 sale konferencyjne wraz z przestronnym foyer, mogące pomieścić do 50 osób każda. Sale posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu typu Wi-Fi oraz są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny. Vis à Vis Łańcut to miejsce idealne, by zorganizować w nim konferencję, spotkanie biznesowe czy szkolenie.

  Sale konferencyjne podkarpackie W całym województwie znajduje się około 90 obiektów, posiadających sale konferencyjne o różnych standardach. Znajdziemy coś zarówno na zorganizowanie niewielkiego spotkania biznesowego jak i dużej uroczystości w szerokim przedziale cenowym. Zobacz pełną listę hoteli konferencyjnych w tym regionie!

  łańcut_województwo_podkarpackie


  Data publikacji: 14.04.2014

  Najnowsze newsy branżowe - podkarpackie

  Nasi partnerzy

  Hotel Gołebiewski
  Copernicus Toruń
  BCC Events Pałac Lubomirskich
  ArtHotel Stalowa52
  Qubus Hotel Wrocław
  img
  EB_logo
  Everitum_logo
  Media_Solutions_Group_logo
  Wykładnia.pl logo
  Agencja Mpower
  Elite Music dostawca usług eventowych
  JC tłumaczenia logo
  Wykładnia.pl logo
  Back to Top