img

Wigilie Firmowe na Mazurach

Coraz więcej firm prywatnych, przedsiębiorstw i korporacji, zainteresowanych jest organizacją spotkań świątecznych dedykowanych pracownikom. Dużą popularnością cieszą się szczególnie Wigilie firmowe. Podniosły nastrój, świąteczne dekoracje, oprawa muzyczna, wyjątkowe menu i rodzinna atmosfera, pozwalają zbliżyć się uczestnikom, zacieśnić koleżeńskie więzy i zażegnać spory i animozje z jakimi spotykają się na co dzień w miejscu pracy. Wigilia firmowa stanowi doskonałą alternatywę dla utartych spotkań integracyjnych, może przybrać formę nagrodową i zazwyczaj odnosi dużo lepsze rezultaty.

Oferty takich spotkań można znaleźć również w atrakcyjnych lokalizacjach na Mazurach:

 

1. Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA***

Adres: Piaski 5, 12-220 Ruciane-Nida
Kontakt: konferencje@mraj.pl, +48 500 766 515, +48 539 263 171
Cena za osobę: 89-139 zł (w zależności od wyboru menu bufetowego)
Oferta wigilijna Mazurskiego Raju.

 

1. Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA***
1. Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA***

Położony nad samym brzegiem jeziora, w sąsiedztwie Puszczy Piskiej – Hotel Mazurski Raj, to doskonały wybór dla turystów, żeglarzy oraz przedstawicieli korporacyjnych i organizatorów szkoleń firmowych. Na terenie obiektu przygotowano 12 sal bankietowo-szkoleniowych, wyposażonych w najnowszy sprzęt audiowizualny, gdzie przeprowadzane są kursy kwalifikacyjne, seminaria szkoleniowe, spotkania handlowe czy duże kongresy dla nawet 550 osób. W hotelu zakwaterowanie znajdzie jednocześnie 355 Gości, dla których przygotowano doskonałą kuchnię regionalną oraz liczne atrakcje rekreacyjne i sportowe z kortami tenisowymi, halą sportową czy sauną i gabinetami odnowy. 

Hotelowa Restauracja, słynąca z doskonałych dań z ryb, może również być współorganizatorem Wigilii Firmowej, gdzie w świątecznej atmosferze, można przeprowadzić spotkania z czołowymi kontrahentami, zaprosić najważniejszych klientów lub spotkać się z pracownikami.

Sala Biesiadna zostaje wtedy udekorowana w duchu Świąt Bożego Narodzenia, szef kuchni oferuje specjalne menu świąteczne, a zaproszonym Gościom akompaniuje dźwięk kolęd i pastorałek. Na specjalne życzenie organizatorów, możliwe są dodatkowe atrakcje, takie jak wręczenie skromnych prezentów wigilijnych, pokaz gotowania na żywo czy warsztaty z degustacją wina.

 

2. Folwark Łękuk***

Adres: Łękuk Mały 8, 11-510 Łękuk Mały
Kontakt: grupy@lekuk.pl, 506 365 205
Cena za osobę: szczegóły po kontakcie z obiektem
Oferta wigilijna Folwarku Łękuk.

 

2. Folwark Łękuk***
2. Folwark Łękuk***

Mazurski Folwark Łękuk, położony niedaleko Giżycka, w sąsiedztwie Puszczy Boreckiej, tuż przy brzegu Jeziora Łękuk, to doskonale wyposażone miejsce aktywnego wypoczynku, enklawa żeglarska i profesjonalne Centrum Biznesowe. Na terenie obiektu dostępne są 3 Sale konferencyjno-szkoleniowe, z możliwością przeprowadzania dużych konferencji dla 180 słuchaczy lub szkoleń i kursów firmowych dla kilkudziesięcioosobowych grup. Zarówno turyści jak Goście biznesowi, mają do dyspozycji 120 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach i luksusowych Apartamentach, dostęp do relaksacyjnego SPA, jeziora, spływów kajakowych i doskonałej kuchni Restauracji „Ogień i Woda”.

Restauracja Folwarku Łękuk, słynie z organizacji niezapomnianych biesiad dla nawet 170 osób i imprez plenerowych gromadzących często blisko 700 uczestników. Dużym zainteresowaniem cieszą się również wykwintne Wigilie Firmowe.

Elastyczność i doświadczenie pracowników, pozwolą zorganizować zarówno zwykłe spotkanie opłatkowe w mniej oficjalnej atmosferze, jak i podniosłą kolację Bożonarodzeniową okraszoną kolędami i wręczaniem prezentów. Każde spotkanie może być dostosowane do wymagań i preferencji organizatorów, łącznie z wyborem menu świątecznego lub bardziej tradycyjnego i dodatkowymi atrakcjami z pobytem w Ruskiej Bani, grami terenowymi teambuildingowymi czy pobytem w relaksacyjnej strefie SPA.

 

3. Ośrodek Wypoczynkowy Helena

Adres: Jeziorowskie 31, 11-612 Kruklanki
Kontakt: biuro@owhelena.com.pl, 789 201 540
Cena za osobę: 160 zł (kolacja) + 100 zł (nocleg)
Oferta wigilijna OW Helena.

 

3. Ośrodek Wypoczynkowy Helena
3. Ośrodek Wypoczynkowy Helena

Zaciszna mazurska okolica, bezpośrednie sąsiedztwo Jeziora Gołdopiwo i zalesiony teren, to główne atuty Ośrodka Wypoczynkowego Helena. Dla Gości przygotowano 130 miejsc noclegowych, w tym pokoje hotelowe, domki wypoczynkowe, rodzinne Studia i eleganckie Apartamenty. Planując szkolenie czy konferencję na Mazurach, można wykorzystać nowoczesną salę szkoleniowo-konferencyjną przystosowaną dla 130 osób, oferującą kompleksowe wyposażenie multimedialne. Goście mają dostęp do plaży nad brzegiem jeziora, Sali zabaw, placów rekreacyjnych, sprzętu sportowego i wodnego oraz organizowanych przez Ośrodek spływów kajakowych. 

Wspaniała regionalna kuchnia i własne wyroby wędliniarskie, pozwalają organizować przyjęcia rodzinne i firmowe oraz wyjątkowe spotkania wigilijne dla grup. Firmowa Wigilia z podniosłą atmosferą, wspólnym opłatkiem i doskonałym menu świątecznym, może być formą spotkania integracyjno-nagrodowego dla zaufanych współpracowników i kontrahentów.

Domowe potrawy z czerwonym barszczem, pierogami z kapustą i świeżymi rybami – to jedna z dostępnych ofert. Każde spotkanie może być przygotowane dokładnie według wytycznych organizatora i okraszone wspólnym kolędowaniem, piernikowymi podarkami, koszem świątecznych prezentów czy biesiadą w mniej formalnej atmosferze. 

 

4. Hotel St Bruno****

Adres: ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko
Kontakt: 87 732 65 00
Cena za osobę: od 139zł
Oferta wigilijna hotelu St Bruno.

 

4. Hotel St Bruno****
4. Hotel St Bruno****

Wigilia firmowa to dobra okazja do swobodnej wymiany zdań i doświadczeń w gronie współpracowników, dobry czas do polepszenia relacji, jak też budowania zaufania. Wigilia firmowa organizowana pod koniec roku to symboliczny gest mający na celu podziękowanie za całoroczne współuczestniczenie w rozwoju firmy. Warto takie wydarzenie zorganizować w wyjątkowym miejscu, jakim jest hotel St Bruno.

 

5. Hotel Star Dadaj***

Adres: Dadaj, k. Ramsowa, 11-010 Barczewo
Kontakt: 882 133 968
Cena za osobę: 127-177 zł
Oferta wigilijna hotelu Star Dadaj.

 

5. Hotel Star Dadaj***
5. Hotel Star Dadaj***

Hotel Star Dadaj położony na klimatycznych Mazurach, oferuje szereg dostosowanych do Państwa potrzeb – pakietów. Pomogą one zorganizować profesjonalny event biznesowy pod postacią konferencji, szkolenia czy integracji pracowniczej.

W swoim zasobie uwzględnił on również możliwość zorganizowania Wigilii firmowej zarówno dla firm jak i instytucji. Oferta jest ważna w przypadku rezerwacji dla minimum 20 osób. Termin wyprawienia takiej uroczystości można zabukować już od 01 aż do 20 grudnia

Hotel przygotował dla Państwa 3 zestawy menu do wyboru, gdzie można znaleźć tradycyjne potrawy wigilijne jak np. barszcz z uszkami, kapustę z grzybami, rybę po grecku, a także napoje i opłatek. Za dodatkową opłatą można również zarezerwować nocleg od 140 zł/osobę, wykupić usługę Open Baru w cenie od 50 zł/osobę lub transport autokarem w okazyjnej cenie. 

 

6. Jabłoń Lake Resort

Adres: Jabłoń 1, 12-200 Pisz
Kontakt: szkolenia@jablon-resort.pl
Cena za osobę: 70-140 zł
Oferta wigilijna Jabłoń Lake Resort.

 

6. Jabłoń Lake Resort
6. Jabłoń Lake Resort

Jabłoń Lake Resort położony jest tuż przy Jeziorze Brzozolasek, niecałe 3 godziny drogi samochodem od centrum Warszawy. Oprócz możliwości zorganizowania w tym miejscu konferencji lub innego ważnego wydarzenia biznesowego, obiekt przygotował również ofertę dotyczącą przyjęcia wigilijnego dla firm

W cenie pakietu zapewniona jest uroczysta kolacja uzupełniona tradycyjnymi daniami świątecznymi (4 propozycje menu do wyboru) w klimatycznie udekorowanej sali z nastrojową muzyką w tle. Po kolacji organizowane jest ognisko nad brzegiem jeziora w towarzystwie korzennego, grzanego wina. Dodatkowo Goście mogą liczyć na darmowy dostęp do parkingu oraz sieci Wi-Fi. 

Za dodatkową opłatą, obsługa obiektu zapewni Państwu takie atrakcje jak, np. koncert kolęd i pastorałek czy przejażdżkę wozami drabiniastymi śladami Puszczy Piskiej

 

7. Ośrodek Gawra

Adres: Wikno, 13-100 Nidzica
Kontakt: 89 625 94 49
Cena za osobę: 255 zł (pakiet) lub 120 zł (kolacja)
Oferta wigilijna Ośrodka Gawra.

 

7. Ośrodek Gawra
7. Ośrodek Gawra

Ośrodek Gawra to urokliwe miejsce nad brzegiem Jeziora Omulew na Mazurach. Jest usytuowany jedynie 170 km od Warszawy, stanowiąc doskonały punkt lokalizacyjny dla biznesu. Obiekt dysponuje kompleksowym zapleczem konferencyjnym z najnowszym sprzętem do użytku. 

Z racji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, ośrodek przygotował dla Państwa kompleksową ofertę wigilii firmowej. Pakiet uwzględnia: uroczystą kolację złożoną z tradycyjnych, wigilijnych potraw wraz z napojami, wspólne kolędowanie, nocleg w przytulnym pokoju oraz śniadanie w formie bufetu. Cena wynosi 255 zł za osobę.

Dodatkowo bezpłatnie mogą Państwo skorzystać z parkingu, sieci Wi-Fi, bilardu czy strefy Fitness z siłownią. Możliwe jest również zarezerwowanie samej kolacji wigilijnej w cenie 120 zł za osobę


Data publikacji: 03.11.2022

Najnowsze newsy branżowe -

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top