img

Wigilie Firmowe nad morzem

Powoli zbliża się czas planowania świątecznych przyjęć firmowych. Warto więc poszukać w pobliżu takich obiektów, które zapewnią organizację imprezy na najwyższym poziomie. Poniżej prezentujemy oferty hoteli nad morzem, doskonale sprawdzające się jako miejsce firmowych wigilii, które na długo zapadną w pamięć Państwu jak i współpracownikom. 

 

1. Hotel Bartan***

Adres: ul. Turystyczna 9A, 80-680 Gdańsk
Kontakt: 58 323 99 00, 602 651 157
Cena za osobę: od 69-105 zł
Szczegóły: oferta wigilijna hotelu Bartan.

 

1. Hotel Bartan***
1. Hotel Bartan***

Hotel Bartan to obiekt nie tylko eleganci, ale także zapewniający maksymalny komfort podczas pobytu. To doskonałe miejsce na weekendowy wypad czy dłuższy pobyt. Jest tu także dobrze zagospodarowana część konferencyjna, na którą składają się sale z wyposażeniem technicznym.

Jest tu też strefa spa, gdzie można się prawdziwie zrelaksować. To doskonała opcja na prezent dla pracowników, a także forma motywacji czy podziękowań. Możliwość zrobienia czegoś dla siebie, to to o czym często zapominany w codziennym życiu.

W tym hotelu serwowane są doskonałe dania, jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje menu świąteczne, przygotowane specjalnie na tą okazję, przez szefa kuchni. Nie zabraknie tu tradycyjnych dań, ale także tych z nowoczesnymi akcentami. W tym hotelu jest też baza noclegowa, która składa się z ponad 30 komfortowo urządzonych pokoi.

 

2. Hotel Zalewski****

Adres: ul. Nadmorska 13, 72-330 Mrzeżyno
Kontakt: +48 (91) 32 29 300, marketing@hotelzalewski.pl
Cena za osobę: 310 zł
Szczegóły: oferta wigilijna hotelu Zalewski.

 

2. Hotel Zalewski****
2. Hotel Zalewski****

W Hotelu Zalewskim pracownicy chętnie pomogą w planowaniu i organizacji. Specjalne pakiety, które dowolnie spersonalizują świetnie nadają się także dla tych, którzy nad morze mają nieco dalej.

Jednak taki dwu czy kilkudniowy pobyt to też okazja na połączenie np. Szkolenia z przyjęciem i wspólną integracją. Zwłaszcza, że są tu doskonale przystosowane sale konferencyjne, z świetnym zapleczem technicznym.

W tym obiekcie jest świetna baza noclegowa, dzięki czemu każdy w ciszy i spokoju będzie mógł wypocząć w wolnym czasie. Nie można nie wspomnieć o doskonałej kuchni, a serwowane tu dania z pewnością zostaną na długo w pamięci. Dodatkową atrakcją jest aqua park, gdzie można się nacieszyć wodnym szaleństwem, a także wypocząć.

 

3. Royal Park

Adres: ul. Wakacyjna 6, 76-032 Mielno
Kontakt: marketing@royalpark.pl
Cena za osobę: szczegóły po kontakcie z obiektem.
Szczegóły: oferta wigilijna Royal Park.

 

3. Royal Park
3. Royal Park

Wigilia firmowa to ważne wydarzenie, które jest doskonałą okazją do wspólnych spotkań, luźniejszych rozmów i miło spędzonego czasu. Royal Park to doskonałe miejsce, gdzie każde wydarzenie zyska świetną oprawę.

Wigilia firmowa nad morzem to świetna opcja nie tylko dla miejscowych. Taki wyjazd to też forma nagrody, podziękowania czy motywacji. Wspólnie spędzony czas z pewnością zaowocuje w postaci lepszej pracy zespołowej. W tym hotelu takie przyjęcie jest zorganizowane w pięknie przystrojonej sali bankietowej, a miła i uśmiechnięta obsługa, zadba o to, żeby gościom niczego nie zabrakło.

Hotel dysponuje też doskonałą bazą noclegową. W tym hotelu nie zapomniano też o podróżujących biznesowo - na terenie całego obiektu jest dostęp do internetu bezprzewodowego, a w pokojach komfortowe miejsce do pracy. W wolnej chwili warto odwiedzić spa, gdzie wykonywane są liczne zabiegi, które pozwolą na prawdziwy relaks.


Data publikacji: 04.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Nad morzem

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top