img

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Warszawie

Nie wszyscy przedsiębiorcy organizują całodzienne konferencje czy szkolenia. Niektórym wystarczy tylko kilka godzin lub pół dnia. Szukasz pracownika i prowadzisz proces rekrutacyjny? Nie dysponujesz własnym biurem, dlatego zamierzasz poszukać odpowiednie sali w stolicy, jednak nie potrzebujesz płacić za cały dzień.

Właśnie w takim wypadku idealnym rozwiązaniem będzie wynajem sali konferencyjnej na godziny w Warszawie. Wiele ośrodków oferuje takie rozwiązanie, przydatne zwłaszcza mikro przedsiębiorcom i freelancerom. Koszt wynajęcia jest zróżnicowany i zależny od jej powierzchni, wyposażenia oraz lokalizacji.

Natomiast jeśli interesują cię inne obiekty konferencyjne zlokalizowane w Warszawie, zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie, a jeżeli chcesz sprawdzić jakie obiekty nadają się do zorganizowania konferencji w całym województwie mazowieckim, zobacz obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Poniżej przedstawiamy kilka rozsądnych propozycji! 

 

1. Warszawa Aula

Dane teleadresowe:
Dzielnica: Wola
Cena za godzinę: 90zł
Szczegóły oferty: Warszawa Aula.

1. Warszawa Aula
1. Warszawa Aula

Doskonałym rozwiązaniem dla osób prowadzących działalność w pobliżu Warszawy, organizatorów dyskretnych rozmów handlowych i nieposiadających biznesowego lokum w stolicy – jest propozycja wynajmu profesjonalnej sali konferencyjno-szkoleniowej. Dzięki możliwości zarezerwowania Sali w konkretnych godzinach, można uniknąć całodobowej opłaty i wysokich kosztów wynajmu.

Deklarując ramy czasowe spotkania, można skorzystać z rozliczenia godzinowego, pozwoli zapewnić idealny przebieg wydarzenia bez generowania niepotrzebnych kosztów. Sala została wyposażona w rzutnik multimedialny, wielofunkcyjny ekran, tablicę suchościeralną i dostęp do stabilnego internetu.

Przedstawiciele stołecznych firm poszukujący „neutralnego miejsca” na szkolenia, kursy i warsztaty oraz osoby spoza miasta organizujący spotkania biznesowe, mogą skorzystać z Sali przystosowanej do przyjęcia nawet 50 osób ze swobodną aranżacją pomieszczenia. Klimatyzowany budynek w nowoczesnym budownictwie zlokalizowany jest blisko Centrum Biznesu i zapewnia doskonałą komunikację z każdą częścią Warszawy.

 

2. Warszawa 2 - Mała Szkoleniowa

Dane teleadresowe:
Dzielnica: Ochota
Cena za godzinę: 30zł
Szczegóły oferty: Warszawa 2 - Mała Szkoleniowa.

2. Warszawa 2 - Mała Szkoleniowa
2. Warszawa 2 - Mała Szkoleniowa

Kameralna sala spotkań biznesowych i dyskretnych rozmów z kontrahentami, zlokalizowana blisko centrum na warszawskiej Ochocie. Prestiżowe miejsce spotkań dla wąskiego grona zaproszonych gości, oferuje stół konferencyjny, tablicę flipchart oraz dostęp do wysokiej jakości stabilnego internetu bezprzewodowego. Lokum doskonale nadaje się do nieskrępowanych spotkań rad nadzorczych, dyskretnych negocjacji i rozmów kwalifikacyjnych dedykowanych dla 8 osób.

Dzięki godzinnej stawce rozliczeniowej, można zorganizować prestiżowe spotkanie w centrum stolicy i podnieść rangę własnej firmy bez zbytniego obciążenia finansowego. Organizator zapłaci za faktyczny czas wynajęcia Sali bez konieczności opłaty za cały dzień, co jest bardzo korzystne podczas krótkich rekrutacji czy ustaleń z kontrahentem.

Podczas spotkań możliwe jest skorzystanie z usług cateringowych z drobnym poczęstunkiem, rozbudowaną przerwa kawową lub lunchem biznesowym. Gabinet spotkań biznesowych zlokalizowany jest w prestiżowej okolicy, w sąsiedztwie Dworca Centralnego, stacji metra i przestanków komunikacji miejskiej.

 

3. Warszawa Sala 1 Konferencyjna

Dane teleadresowe:
Dzielnica: Ochota
Cena za godzinę: 160zł
Szczegóły oferty: Warszawa Sala 1 Konferencyjna.

3. Warszawa Sala 1 Konferencyjna
3. Warszawa Sala 1 Konferencyjna

Sala konferencyjna na warszawskiej Ochocie to miejsce w doskonałej lokalizacji, z dobrym dojazdem oraz parkingiem znajdującym się pod budynkiem. Bez problemu można dojechać tu zarówno własnym autem, jak i komunikacją publiczną. Sala konferencyjna przeznaczona jest do organizowania niewielkich, kameralnych spotkań.

Przy ustawieniu w podkowę można pomieścić w niej 16 osób. To dobre miejsce na spotkania rekrutacyjne, negocjacje czy rozmowy biznesowe. Pomieszczenie jest jasne, nowocześnie urządzone, na wyposażeniu znajduje się podstawowy sprzęt multimedialny, który ułatwia poprowadzenie każdego spotkania.

Sala dostępna jest w opcji wynajmu na godziny lub na cały dzień. Wynajmujący mogą skorzystać z dodatkowych usług, takich jak organizacja cateringu, noclegu oraz innych udogodnień. Trzeba jednak o tym wspomnieć już na etapie rezerwowania miejsca. Jeśli szukają Państwo niedużej sali konferencyjnej w dobrym punkcie stolicy, ta oferta z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

 

4. Warszawa Sala Mała 3 Biznesowa

Dane teleadresowe:
ul. Wolska 191, 01-258 Warszawa
Dzielnica: Wola
Cena za godzinę: 100 zł
Szczegóły oferty: Sala Mała 3 Biznesowa.

4. Warszawa Sala Mała 3 Biznesowa
4. Warszawa Sala Mała 3 Biznesowa

Niewielka sala konferencyjna na warszawskiej Woli przystosowana jest do organizacji kameralnych spotkań biznesowych, rekrutacji, negocjacji oraz szkoleń. Sala znajduje się w nowoczesnym, eleganckim budynku położonym w doskonałej lokalizacji, w którym znajdują się łącznie 3 sale konferencyjne o różnej wielkości.

Pomieszczenie jest jasne, klimatyzowane, może pomieścić maksymalnie 15 osób. Do dyspozycji wynajmujących są sprzęty multimedialne, takie jak ekran projekcyjny czy rzutnik. Jest również flipchart oraz dostęp do bezprzewodowego internetu, z którego mogą korzystać wszyscy uczestnicy spotkań.

Salę konferencyjną można wynająć na kilka godzin lub na cały dzień. Podczas rezerwacji można również zamówić dodatkowe usługi, takie jak przygotowanie cateringu, materiałów czy inne elementy obsługi konferencyjnej. Wybierając salę konferencyjną w doskonałej lokalizacji i ze świetnym wyposażeniem można mieć pewność, że każde spotkanie będzie w niej udane.

 

5. Warszawa Sala 303 Aula

Dane teleadresowe:
Dzielnica: Praga Południe
Cena za godzinę: 375 zł
Szczegóły oferty: Warszawa Sala 303 Aula.

5. Warszawa Sala 303 Aula
5. Warszawa Sala 303 Aula

Duża sala o powierzchni 300 metrów kwadratowych to pomieszczenie pod każdym względem przystosowane do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, eventów oraz wydarzeń branżowych. W układzie teatralnym może pomieścić 224 osoby, jest więc idealna nawet na nieco większe wydarzenia. Sala jest wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty multimedialne, takie jak rzutnik, flipchart, tablica suchościeralna, dobre nagłośnienie, a także dostęp do bezprzewodowego internetu.

Pomieszczenie jest klimatyzowane, posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, w budynku znajduje się winda, szatnia dla uczestników spotkań, a także restauracja, w której można zorganizować posiłek dla 300 osób. Obok budynku znajduje się duży parking, dzięki czemu uczestnicy spotkań nie mają problemów z parkowaniem.

Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji z wygodnym dojazdem komunikacją miejską. Salę można wynająć na kilka godzin lub na cały dzień. Minimalny czas wynajmu to 5 godzin w tygodniu oraz 8 godzin w weekendy.

 

6. Warszawa Sala 007 Konferencyjna

Dane teleadresowe:
Cena za godzinę: 125 zł
Dzielnica: Praga Południe
Szczegóły oferty: Warszawa Sala 007 Konferencyjna.

6. Warszawa Sala 007 Konferencyjna
6. Warszawa Sala 007 Konferencyjna

Sala konferencyjna o powierzchni 90 metrów kwadratowych to nowoczesne, przestronne, klimatyzowane wnętrze, które idealnie sprawdzi się w przypadku organizacji konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego oraz eventu branżowego. Sala w układzie teatralnym jest w stanie pomieścić 70 osób, w innych ustawieniach – od 30 do 50 osób.

Do dyspozycji organizatorów konferencji są nowoczesne sprzęty multimedialne, ekran projekcyjny, rzutnik, flipchart, tablica suchościeralna, a także sprawne nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. W budynku znajduje się szatnia dla uczestników, windy, a także restauracja na 300 osób oraz druga – bardziej kameralna z pięknym widokiem na miasto.

Obiekt dysponuje własnym parkingiem strzeżonym dla osób zmotoryzowanych. Jest również świetnie skomunikowany z innymi dzielnicami Warszawy – w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe, a także stacja kolejowa. Wynajem sali konferencyjnej możliwy jest przez siedem dni w tygodniu, zarówno na kilka godzin, jak i na cały dzień.

 

7. Puffa Hostel Lux

Dane teleadresowe:
Dzielnica: Śródmieście
Cena za godzinę: od 99zł
Więcej o obiekcie: Puffa Hostel.

7. Puffa Hostel Lux
7. Puffa Hostel Lux

Hostel mieści się w wyremontowanej kamienicy w samym centrum Warszawy, blisko Traktu Królewskiego. Dogodne położenie w pobliżu najważniejszych atrakcji turystycznych, biznesowych czy kulturalnych z łatwym dostępem do komunikacji.

Puffa Hostel Lux sąsiaduje z XVII-wiecznym Zakonem Sióstr Wizytek. Dla gości przygotowano pokoje 1-, 2- 3- oraz 4-osobowe z łazienkami oraz apartamenty. Sala konferencyjna jest jasna i przestronna za dostępem do świtała dziennego.

Wyposażona została w niezbędny sprzęt konferencyjny, nagłośnienie oraz możliwość organizacji przerw kawowych. W komfortowych warunkach można zorganizować konferencję dla 100 osób w zależności od wybranego ustawienia.

 

8. WeEvent Zebra Tower

Dane teleadresowe:
Dzielnica: Mokotów
Cena za godzinę: od 50zł
Więcej o obiekcie: We Event.

8. WeEvent Zebra Tower
8. WeEvent Zebra Tower

Położenie blisko Metra Politechnika oraz głównych szlaków komunikacyjnych pozwala na komfortową podróż, z dowolnej części miasta czy lotniska, komunikacja miejską oraz samochodem. Obiekt umiejscowiony jest na 12 piętrze biurowca klasy A+ - Zebra Tower. Wnętrza, zarówno sal konferencyjnych, jak i części wspólnych urządzone są w duchu modernizmu. Centrum Konferencyjne składa się z 2 sal konferencyjnych oraz Laboratorium Kreatywnego.

Spotkania i szkolenia mogą odbywać się w jednej z 5 sal szkoleniowych. Duża, w całości przeszklona sala konferencyjna oferuje przestrzeń do organizacji konferencji do 80 osób. Może zostać podzielona na dwie mniejsze, dzięki zastosowaniu przesuwnej ściany działowej. Najciekawszą częścią obiektu. jest Laboratorium Kreatywne. w którym organizowane są kreatywne spotkania z racji wyposażenia sali.

Do dyspozycji uczestników jest 20 puf Sako, 2 hamaki oraz wanna wypełniona kolorowymi poduszkami, a pod stopami czuć miękkość wykładziny imitującej trawę. Istnieje możliwość skorzystania z przerw kawowych bądź ofert restauracji znajdujących się na parterze budynku. 


Data publikacji: 15.02.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top