img

Wynajem sal konferencyjnych na godziny we Wrocławiu

Wrocław to miasto pełne możliwości, w którym bez problemu znajdziesz możliwość zorganizowania różnego rodzaju spotkania biznesowego lub konferencji. Jeśli interesują Cię najróżniejsze obiekty konferencyjne zlokalizowane we Wrocławiu, zobacz ponad 100 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu, a jeżeli chcesz sprawdzić jakie obiekty nadają się do zorganizowania konferencji na całym Dolnym Śląsku, zobacz obiekty konferencyjne w woj. dolnośląskim.

Poniżej prezentujemy obiekty, które można wynająć na godziny we Wrocławiu: 

 

1. Silver Tower Center

Dane teleadresowe:
Plac Konstytucji Maja 3, 50-083 Wrocław
Kontakt: 71 774 97 39
Cena za godzinę: od 50 zł
Szczegóły oferty: Sale w Silver Tower.

1. Silver Tower Center
1. Silver Tower Center

Ten obiekt składa się z części hotelowej i biurowej. W tej drugiej znajdują się sale dla maksymalnie 6 osób, które są dobrym wyborem na spotkania, narady, czy rekrutacje. Jeśli jednak szkolenie czy konferencja są planowane na większą liczbę gości, to w części hotelowej, są powierzchnie konferencynej dla 550 osób.

Sale posiadają nowoczesne zaplecze multimedialne. Warto wybrać też opcję z cateringiem - w postaci bufetu z napojami czy lunch. Zdecydowanym plusem wyboru tego miejsca są komfortowe pokoje, w których zaraz po konferencji można wypocząć i się odświeżyć.

Hotel Ibis Styles to 133 barwne pokoje rodem z Alicji z Krainy Czarów. Doskonała lokalizacja niedaleko dworca głównego to plus dla podróżujących.

 

2. WORD Centrum Konferencyjne

Dane teleadresowe:
ul. Łagiewnicka 12, 50-512 Wrocław
Kontakt: 71 774 67 75
Cena za godzinę: od 50 zł
Szczegóły oferty: Sale w WORD.

2. WORD Centrum Konferencyjne
2. WORD Centrum Konferencyjne

W tym obiekcie znajdują się zarówno sale konferencyjne, jak i specjalnie przystosowane pokoje pod rozmowy rekrutacyjne. 4 nowoczesne sale konferencyjne mają doskonałe wyposażenie. Każda to miejsce do swobodnej pracy od 30 do 120 osób.

Sale posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Jest tu szybki Internet, a także ekrany, projektory, klimatyzacja. Układ sali można dowolnie zaaranżować. W obiekcie znajduje się kameralna kawiarnia.

Można skorzystać z oferty cateringowej, która dobrze sprawdzi się podczas szkolenia czy warsztatów. Kawa, herbata, zimne napoje - do tego warto wybrać też przekąski czy postawić na słodkości. W pobliżu obiektu można znaleźć też dobrą bazę noclegową.

 

3. Idea Place

Dane teleadresowe:
Plac Solny 15, 50-062 Wrocław
Kontakt: +48 880 600 717
Cena za godzinę: od 75 zł
Szczegóły oferty: Sale w Idea Place.

3. Idea Place
3. Idea Place

Wirtualne biura i przestrzenie szkoleniowe, zwłaszcza w dobie pracy zdalnej cieszą się sporą popularnością. To dobra alternatywa, żeby raz na czas zamienić biuro w domu na spotkanie z innymi freelancerami czy rozwijającymi biznesy.

W tym obiekcie poza przestrzenią coworkingową są też 4 sale konferencyjne. Największa z nich pomieści do 30 uczestników. Nowoczesne wyposażenie i wygodne meble biurowe sprawiają, że pracuje się tu przyjemnie. Sale posiadają zaplecze multimedialne, a na terenie całego obiektu jest szybki Internet.

Jednocześnie bliskość centrum sprawia, że w pobliżu jest wiele knajp i restauracji. Podróżujący biznesowo też nie będą mieli problemu ze znalezieniem hotelu w pobliżu.

 

4. Multi Sale Wrocław

Dane teleadresowe:
Plac Solny 14/3, 50-062 Wrocław
Kontakt: +48 71 707 16 05
Cena za godzinę: od 35 zł
Szczegóły oferty: Multi Sale Wrocław.

4. Multi Sale Wrocław
4. Multi Sale Wrocław

Kameralne i świetnie przygotowane przestrzenie biznesowe jakie są w tym obiekcie przyciągają wiele osób. To miejsce to zdecydowanie dobra opcja na spotkania czy narady biznesowe.

Powierzchnia konferencyjna to 3 sale, każda o innej powierzchni, dla maksymalnie 16 osób. Na miejscu można skorzystać z wypożyczenia sprzętów takich jak rzutnik, czy skorzystać z drukarki. Dobrą opcja, nawet podczas małych szkoleń czy warsztatów jest też serwis kawowy z przekąskami.

Doskonała lokalizacja w pobliżu atrakcji pozwala na lepsze poznanie miasta. Spacer do Rynku czy odwiedzenie malowniczego Ostrowa Tumskiego to punkty obowiązkowe. W pobliżu jest też sporo hoteli jak choćby doskonały Grand Hotel Wrocław.

 

5. Pod Ciśnieniem

Dane teleadresowe:
ul. Studencka 96, 53-609 Wrocław
Kontakt: 518 856 405
Cena za godzinę: od 25 zł
Szczegóły oferty: Sale konferencyjne Pod Ciśnieniem.

5. Pod Ciśnieniem
5. Pod Ciśnieniem

Klimatyczne i świetnie przygotowane przestrzenie biurowe zdecydowanie wyróżniają to miejsce. To miejsce gdzie spotykają się ludzie, wymieniają doświadczeniami, rozwijają swoje biznesy.

Są tu dwie sale konferencyjne, które doskonale nadają się na kameralne spotkania czy negocjacje. Są one przystosowane dla 6-12 osób. Nie brakuje w nich nowoczesnych sprzętów technicznych. To dobra alternatywna dla pracy z domu, czy zorganizowanie narady czy spotkania podczas wyjazdu. Sala doskonale nadaje się też do pracy zdalnej.

W tym miejscu nie ma czasu na nudę. Odbywa się tu cała masa wydarzeń kulturalnych - od wystaw, przez warsztaty czy eventy muzyczne. Warto wybrać nocleg gdzieś niedaleko, choćby w oddalonym o 1,4 m Hotelu Wieniawa.

 

6. Nadodrze Business Point

Dane teleadresowe:
ul. Biskupa Tomasza 4-6, 50-343 Wrocław
Kontakt: 794 973 741
Cena za godzinę: 39-59 zł
Szczegóły oferty: Nadodrze Business Point.

6. Nadodrze Business Point
6. Nadodrze Business Point

To nowoczesny punkt na planie miasta. Znajdują się tu przestrzenie biurowe, które idealnie sprawdzą się dla uprawiających wolne zawody, czy każdego kto ma czasem dość domowego biura. Jasne sale i spore przestrzenie tworzą dobre warunki do pracy.

W obiekcie znajdują się 2 sale szkoleniowe. Mniejsza doskonale sprawdzi się podczas spotkań czy warsztatów, z kolei większa jest przeznaczona dla 40 osób. Nowoczesne zaplecze multimedialne jest sporym ułatwieniem. Do wyboru jest też kilka opcji bufetów kawowych, które doskonale nadają się na przerwy.

W tym obiekcie nie ma bazy noclegowej, ale w pobliżu jest sporo hoteli, choćby HP Park Plaza.


Data publikacji: 31.03.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top