img

XVII TARGI ŚLUBNE HOTEL*** FOLWARK STARA WINIARNIA

W niedzielę, 21 listopada 2021 r. w Hotelu*** Folwark Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej, przy ulicy Ogrodowej 2, będzie miała miejsce kolejna edycja TARGÓW ŚLUBNYCH.
Zapraszamy przyszłe Młode Pary do odwiedzin i zapoznania się z ofertą szeroko rozumianej branży ślubnej.

W klimatycznych wnętrzach Folwarku będą Państwo mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami ślubnymi, skorzystać z porad profesjonalnych Managerów Ślubnych, skosztować wyśmienitych potraw weselnych i słodkości, jak również zapoznać się z bogatą ofertą firm z branży, min.:

- salony mody ślubnej
- biżuteria ślubna
- dekoracje florystyczne sali weselnej / kościoła / aut
- dekoracja światłem
- DJ / zespoły weselne / zespół góralski
- fotografowie i wideofilmowanie
- wyroby cukiernicze
- obsługa barmańska

Nie zabraknie też atrakcji w postaci pysznych drinków serwowanych przez profesjonalnych barmanów, zdjęć z fotobudki, góralskich przyśpiewek, jak również strzałów z prawdziwej armaty w wykonaniu Gwardii Kasztelańskiej!

Na przyszłe Młode Pary czeka też losowanie niezwykle atrakcyjnych, specjalnych VOUCHERÓW RABATOWYCH ufundowanych przez wystawców.

Targi Ślubne organizowane w Folwarku Starej Winiarni są niepowtarzalną okazją, aby w jednym miejscu i krótkim czasie zapoznać się z niezwykle bogatą ofertą firm z branży ślubno-weselnej działających na terenie Mszany Dolnej, Rabki-Zdrój, Myślenic, Nowego Sącza, Nowego Targu i okolic.

Zapraszamy przyszłe Pary Młode wraz z rodzinami już w niedzielę, 21 listopada 2021 roku w godzinach 12:00 - 17:00 (WSTĘP WOLNY). Wierzymy iż dzięki prezentacji atrakcyjnej oferty tylu profesjonalnych usługodawców będą Państwo mogli lepiej i efektywniej zaplanować to jedno z najważniejszych wydarzeń w Państwa życiu.

Jeśli planują Państwo ślub - to tegoroczne Targi są wydarzeniem, na którym nie może Państwa zabraknąć!

XVII TARGI ŚLUBNE HOTEL*** FOLWARK STARA WINIARNIA

Data publikacji: 21.10.2021

Nasi partnerzy