img

Zmiany wystroju w ibis Kraków Centrum

Fot.: www.accorhotels.com

W marcu zakończyła się modernizacja hotelu ibis Kraków Centrum. W ramach prac wprowadzono nowy wystrój wnętrz. Krakowski hotel jest czwartym obiektem marki ibis, w którym wprowadzono dwa nowe koncepty wnętrz – Avanzi i ibis kitchen.

Celem wprowadzonych w hotelu ibis Kraków Centrum zmian było zwiększenie komfortu gości, zatrzymujących się w tym obiekcie. W ramach prac pomieszczenia hotelowe stały się jasne i przytulne – wzbogacono ich wystrój o drewniane elementy, ciepłe akcenty kolorystyczne i grafiki na ścianach i sufitach. Odświeżono także wyposażenie – zakupiono duże, wygodne sofy, fotele na biegunach oraz stoliki do gier planszowych.

Zmiany nie ominęły również recepcji, w której zainstalowano specjalny panel, wyświetlający informację na temat pogody, kursu walut czy ofert specjalnych, z których można skorzystać w hotelu. Również restauracja zmieniła swoje oblicze – wnętrze utrzymane jest w kolorach bieli, czerni i czerwieni z drewnianymi akcentami i grafikami na ścianach, a o klimat dba także delikatne, podwieszane oświetlenie. W hotelowej restauracji odświeżono także menu.

Data publikacji: 14.03.2014

Najnowsze newsy branżowe - małopolskie

Nasi partnerzy