Hotele i sale Konferencyjne Lidzbark Warmiński - 3 obiekty

Spis treści

Lidzbark Warmiński - 3 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)
img      4
sale
konferencje
img     150
Największa
sala
img     200
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Termy Warmińskie*** Lidzbark Warmiński położone są w malowniczej okolicy, zaledwie 2 km od centrum miasta. W pobliżu znajduje się Dworzec PKP, oddalony o 3 km, oraz główny dworzec autobusowy, który można znaleźć tylko 1,5 km od obiektu. Do najbliższego lotniska, lotniska Olsztyn-Mazury, dzieli obiekt około 80 km.

Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)
img      7
sal
konferencyjnych
img     450
Największa
sala
img     276
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Krasicki**** Lidzbark Warmiński znajduje się w centrum Lidzbarka Warmińskiego, z malowniczym widokiem na zamek. Obiekt oddalony jest o zaledwie 1,5 km od Dworca PKP i dworca autobusowego, a do najbliższego lotniska w Olsztynie-Mazurach jest około 90 km. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do głównych atrakcji turystycznych oraz udogodnień komunikacyjnych.

Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)
img      4
sale
konferencje
img     450
Największa
sala
img     80
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Górecki** Lidzbark Warmiński znajduje się w malowniczej, historycznej miejscowości Lidzbark Warmiński, zaledwie 2 km od centrum miasta. W pobliżu znajduje się Dworzec PKP oraz dworzec autobusowy, co zapewnia dogodne połączenia. Najbliższe lotnisko Olsztyn-Mazury oddalone jest o około 100 km.

Sale konferencyjne w okolicy - Lidzbark Warmiński

Bartoszyce, 15,9 km od Lidzbark Warmiński
img      5
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     86
Miejsc
noclegowych
Dobre Miasto, 19,59 km od Lidzbark Warmiński
img      3
sale
konferencje
img     170
Największa
sala
img     44
Miejsc
noclegowych
Bartoszyce, 20,35 km od Lidzbark Warmiński
img      3
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     98
Miejsc
noclegowych
Bartoszyce, 20,44 km od Lidzbark Warmiński
img      4
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Dobre Miasto, 20,6 km od Lidzbark Warmiński
img      1
sala
konferencyjna
img     100
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych
Bartoszyce, 21,31 km od Lidzbark Warmiński
img      3
sale
konferencje
img     120
Największa
sala
img     42
Miejsc
noclegowych
img

Konferencje w Lidzbarku Warmińskim

 

Gdzie zorganizować konferencję na 200 osób w Lidzbarku Warmińskim lub w okolicach?

Organizowanie konferencji dla 200 osób wymaga odpowiedniego miejsca, które zapewni zarówno doskonałe warunki do pracy, jak i komfortowe noclegi dla uczestników. Lidzbark Warmiński lub jego okolice stanowią doskonałą lokalizację na takie spotkanie dzięki dużej ilości hotelów z odpowiednio dużymi salami konferencyjnymi.

Na pewno warto rozważyć Hotel Bartis*** w Lidzbarku Warmińskim. To obiekt, który charakteryzuje się nie tylko doskonałymi warunkami do pracy, ale także wyjątkowym klimatem. Hotel położony jest w historycznym budynku, co daje możliwość połączenia spotkania biznesowego z poznaniem kultury i historii regionu.

W okolicach Lidzbarka Warmińskiego można również wziąć pod uwagę Hotel Krasicki****. Ten obiekt oferuje doskonale wyposażone sale konferencyjne oraz komfortowe pokoje dla uczestników. Dodatkowym atutem jest położenie hotelu - w spokojnej i malowniczej okolicy, co pozwoli odetchnąć od pracy i zrelaksować się po intensywnych spotkaniach.

Niezależnie od wyboru, zarówno Hotel Krasicki, jak i Hotel St. Bruno to doskonałe miejsca na konferencję dla 200 osób w Lidzbarku Warmińskim lub w okolicach. Oba hotele zapewniają profesjonalną obsługę i doskonałe warunki do pracy, co na pewno pozytywnie wpłynie na przebieg całego spotkania.

 

Gdzie zorganizować event firmowy na 100 osób w Lidzbarku Warmińskim lub w okolicach?

Organizacja eventu firmowego na 100 osób w Lidzbarku Warmińskim lub w okolicach jest możliwa. Lidzbark Warmiński ma wiele atrakcyjnych możliwości dla dużych korporacji i mniejszych firm szukających unikalnych lokalizacji na swoje wydarzenia.

Jednym z miejsc, które warto rozważyć jest Hotel Krasicki****. Jest to urokliwy hotel zlokalizowany w sercu Lidzbarka Warmińskiego, oferujący wiele sal konferencyjnych idealnych na duże wydarzenia firmowe. Dodatkowo, hotel posiada wiele atrakcji takich jak basen, spa, i restaurację, co czyni go idealnym miejscem na event firmowy.

Inną opcją jest Hotel St. Bruno. Ten luksusowy hotel i spa jest umiejscowiony w zabytkowym zamku i oferuje komfortowe pokoje, wyśmienitą kuchnię oraz duże sale konferencyjne.

Można także rozważyć Hotel Masuria, położony kilka kilometrów od Lidzbarka. Ten malowniczy hotel oferuje przestrzenie konferencyjne na świeżym powietrzu oraz w budynkach, z widokiem na okoliczne lasy i jeziora.

 

Które hotele konferencyjne w Lidzbarku Warmińskim lub w okolicach posiadają Spa i odnowę biologiczną?

Jeśli planujesz wyjazd do Lidzbarka Warmińskiego, warto rozważyć pobyt w hotelach znanych z doskonałych udogodnień konferencyjnych i możliwości korzystania ze Spa oraz odnowy biologicznej. Jest to idealne rozwiązanie dla podnoszenia komfortu podczas wyjazdów służbowych czy organizacji wszelkiego rodzaju konferencji i szkoleń.

Hotel Castle Ryn to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie funkcje biznesowo-konferencyjne oraz relaksacyjne. Hotel ten znajduje się w zabytkowym, gotyckim zamku, a jego oferta obejmuje nowoczesne sale konferencyjne oraz strefę Spa i Wellness.

W otulinie Lidzbarka Warmińskiego, znajduje się luksusowy kompleks Termy Warmińskie***. Jest to wymarzone miejsce zarówno do pracy, jak i odpoczynku. Oprócz komfortowych sal konferencyjnych, hotel proponuje swoim gościom korzystanie z oferty Spa, które oferuje szereg relaksacyjnych zabiegów i masaży.

Jednym z popularnych kierunków jest również Hotel Masuria. Ten malowniczy obiekt stanowi idealne miejsce do organizacji spotkań i szkoleń biznesowych, a po zakończonym dniu umożliwia odprężenie się w przestronnym centrum Spa.

Z tych trzech obiektów, każdy z nich oferuje nie tylko profesjonalne zaplecze konferencyjne, ale również możliwość relaksu i odnowy biologicznej, co z pewnością doda wartości każdemu twojemu wyjazdowi do Lidzbarka Warmińskiego.

 

Jakie hotele konferencyjne w Lidzbarku Warmińskim i okolicach mają najwyższy standard?

Lidzbark Warmiński, malowniczo położony na Warmii, znany jest nie tylko z zabytków i przepięknej przyrody, ale również z wysokiego standardu usług hotelowych. Szczególnie zasługują na uwagę hotele konferencyjne, które swoim klientom oferują nie tylko noclegi, ale również sale konferencyjne i dodatkowe atrakcje.

Wśród tych obiektów, specjalizujących się w organizacji konferencji i szkoleń, zasługuje na uwagę Krasicki Hotel Resort & Spa. To pięciogwiazdkowy hotel, mieszczący się w zabytkowym budynku pocysterskim, który oprócz luksusowych pokoje proponuje klientom profesjonale zaplecze konferencyjne. Dodatkowym atutem są tu spa i restauracje serwujące dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

Podobny poziom usług znajdziemy w Hotelu Masuria, położonym na łonie natury, nieopodal Lidzbarka. Ten czterogwiazdkowy obiekt to nie tylko 133 komfortowe pokoje, ale również nowoczesne centrum konferencyjne. Hotel oferuje także atrakcje takie jak kryty basen, sauna, fitness czy możliwość korzystania z rowerów i kajaków.

Natomiast kilka kilometrów od miasta, w miejscowości Dobre Miasto, znajdziemy . Ten trzygwiazdkowy hotel posiada kameralną salę konferencyjną, idealną dla mniejszych grup. Goście mogą tu również skorzystać z oferty kulinarnej restauracji i zaplecza wellness.

 

Co zobaczyć w Lidzbarku Warmińskim?

Lidzbark Warmiński jest jednym z ciekawszych i atrakcyjnych turystycznie miast na Warmii. Ma bogatą historię, której ślady można spotkać tu na każdym kroku. Najważniejszym obiektem w mieście jest potężny Zamek Biskupów Warmińskich, w którym mieści się Muzeum Warmińskie. Na dalszy spacer warto wybrać się do centrum miasta, na niewielką starówkę, która również ma wyjątkowy urok ze względu na obecność wielu starych, zabytkowych zabudowań. Warto zobaczyć uliczkę Mikołaja Reja, kościół farny św. Piotra i Pawła, historyczną remizę straży pożarnej, ratusz i mury miejskie.

Dużą atrakcją dla turystów poszukujących aktywnego wypoczynku są również Termy Warmińskie, oferujące baseny, ciepłe źródła i inne wodne atrakcje. W Lidzbarku Warmińskim sporą popularnością cieszy się amfiteatr, w którym w sezonie wiosenno-letnim organizowane są liczne wydarzenia muzyczne i kulturalne. Turyści, którzy przybywają do Lidzbarka mają więc zapewniony szereg możliwości spędzenia czasu na wiele sposobów. Na pewno nikt nie będzie się nudził.

 

Lidzbark Warmińsk - sale konferencyjne
 

Zaplecze konferencyjne

W Lidzbarku Warmińskim i okolicach możemy liczyć na rozbudowane zaplecze konferencyjne i biznesowe, które cieszy się ogromną popularnością wśród firm z różnych regionów kraju. Istnieje możliwość zorganizowania konferencji na zamku, bogata jest oferta hoteli i pensjonatów przygotowujących wydarzenia na najwyższym poziomie. Nie brakuje również ciekawych zajazdów, klimatycznych dworków, młynów i pałaców, które pozwalają na zorganizowanie klimatycznych, kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń czy imprez integracyjnych dla firm.

Organizatorzy konferencji mogą wybierać spośród sal o większym lub mniejszym metrażu, mają zapewnioną kompleksową obsługę wydarzeń, a także wiele dodatkowych atrakcji. Dobrym pomysłem będzie więc kilkudniowe wydarzenie zorganizowane z dbałością o wszystkie szczegóły, a uczestnikom spotkań oferujące dużo więcej niż merytoryczne dyskusje. W czasie wolnym można bowiem zwiedzać sam Lidzbark Warmiński i okolice, co z pewnością będzie świetną wartością dodaną do każdego biznesowego spotkania.

 

Zobacz obiekty konferencyjne na mapie w mieście Lidzbark Warmiński

Zobacz miejscowości na Mazurach z największą bazą konferencyjną

Olsztyn

Olsztyn (44 obiekty konferencyjne)

Mikołajki

Mikołajki (18 obiektów konferencyjnych)

Ostróda

Ostróda (8 obiektów konferencyjnych)

Ruciane-Nida

Ruciane-Nida (8 obiektów konferencyjnych)

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top