Almarco Hotel***

ul. Niedziałkowskiego 17, 63-000 Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

tel. +48 61 285 33 33 Wyświetl telefon

marketing@almarco.pl Wyświetl e-mail

Miejsca noclegowe 100 miejsc noclegowych
restauracjarestauracja
saunasauna
drink bardrink bar
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parkingparking
projektorprojektor
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
sprzęt wideokonferencyjnysprzęt wideokonferencyjny
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Sale konferencyjne Nazwa sali konferencyjnej Powierzchnia Wysokość Możliwość ustawienia stołów
sala konferencyjna do 200 osób Sala Bankietowa 265m2
Ustawienie sal
200
Ustawienie sal
120
Ustawienie sal
100
Ustawienie sal
sala konferencyjna do 50 osób Sala Konferencyjna 85m2
Ustawienie sal
50
Ustawienie sal
46
Ustawienie sal
30
Ustawienie sal
sala konferencyjna do 36 osób Sala Klubowa 50m2
Ustawienie sal
36
Ustawienie sal
28
Ustawienie sal
16
Ustawienie sal
Reklama

Sale szkoleniowe / zaplecze konferencyjne

Almarco Hotel*** w Środzie Wielkopolskiej oferuje profesjonalną bazę konferencyjną, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. Dzięki doskonałej lokalizacji i nowoczesnemu wyposażeniu, obiekt jest idealnym miejscem na organizację wydarzeń.

sale konferencyjne zapewniają różne ustawienia i wielkości, dostosowane do indywidualnych potrzeb organizatorów. Każda sala została zaprojektowana z myślą o komforcie uczestników spotkań.

Największa sala konferencyjna, Sala Bankietowa, może pomieścić maksymalnie do 200 osób, oferując przestrzeń idealną na duże konferencje i szkolenia.

Zobacz więcej: Konferencje w Almarco Hotel*

Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne

Baza noclegowa / pokoje hotelowe

Almarco Hotel* w Środzie Wielkopolskiej oferuje łącznie 100 miejsc noclegowych. To idealne miejsce dla gości szukających komfortu i elegancji.

Obiekt dysponuje 30 przestronnymi pokojami. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności.

Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i rodzinne wyposażone są w komfortowe łóżka

Wszystkie pokoje posiadają prywatne łazienki oraz podstawowe wyposażenie hotelowe. Dodatkowo, większość z nich ma dostęp do szybkiego Wi-Fi.

Dzięki dużemu zróżnicowaniu oferty, hotel spełnia oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Almarco Hotel* jest doskonałym wyborem na pobyt w Środzie Wielkopolskiej.

Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe

Konferencje i bankiety / restauracje hotelowe

Obiekt Almarco Hotel*** w Środzie Wielkopolskiej oferuje swoim gościom przytulną restaurację. Menu obejmuje szeroki wybór dań kuchni polskiej i międzynarodowej.

Restauracja hotelowa specjalizuje się w tradycyjnych potrawach, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Hotel oferuje możliwość organizacji bankietów i eventów, mieszcząc do 100 osób w eleganckiej oprawie.

Dodatkowo można zamówić przerwy kawowe oraz inne usługi cateringowe na potrzeby spotkań biznesowych.

W najbliższym sąsiedztwie hotelu dostępne są inne lokale gastronomiczne, takie jak restauracja Pod Platanem, oferująca dania kuchni europejskiej.

Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe

Rekreacja po konferencji / szkoleniu

Brak szczegółowych informacji na temat strefy rekreacyjnej w Almarco Hotel*** Środa Wielkopolska.

W pobliżu hotelu znajduje się Park Łazienki, idealny na relaksujące spacery.

Niedaleko położone jest Muzeum Regionalne, oferujące bogatą historię regionu.

W okolicy można również odwiedzić malownicze jeziora.

Dla miłośników sportu dostępne są liczne trasy rowerowe.

Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu

Lokalizacja

Hotel Almarco*** Środa Wielkopolska znajduje się w dogodnej lokalizacji, zaledwie 30 km na południowy wschód od centrum Poznania.

Najbliższe lotnisko, Port Lotniczy Poznań-Ławica, znajduje się w odległości około 40 km.

Dla podróżujących koleją, Dworzec PKP Środa Wielkopolska położony jest zaledwie 1,5 km od hotelu, oferując wygodne połączenia zarówno z Poznaniem, jak i innymi miastami w regionie.

Lokalizacja hotelu pozwala również na szybki dostęp do atrakcji turystycznych, takich jak zabytkowy Kościół św. Klemensa, oddalony o około 2 km, oraz urokliwy Rynek w Środzie Wielkopolskiej, który można zwiedzać podczas spaceru.

Dodatkowo, w promieniu 5 km od hotelu znajdują się malownicze tereny rekreacyjne, jak Park Miejski.

Zobacz, co oferują sale konferencyjne w Środzie Wielkopolskiej – 2 sale konferencyjne, nowoczesne przestrzenie na konferencje w Poznaniu – 143 sale spotkań strategicznych lub obiekty szkoleniowe w wielkopolskim – 263 miejsca do wymiany wiedzy.

Dojazd do obiektu konferencyjnego - Almarco Hotel***

Dworzec PKS w Poznaniu

Dworzec PKS w Poznaniu
32.02km od obiektu

Dworzec PKP Poznań Główny

Dworzec PKP Poznań Główny
32.1km od obiektu

Port Lotniczy Poznań-Ławica

Port Lotniczy Poznań-Ławica
37.79km od obiektu

Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy

Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy
107.98km od obiektu

Opinie gości konferencyjnych

Krzysztof

Warunki do organizacji spotkań biznesowych są tutaj naprawdę znakomite. Komfort i zadbane pokoje zapewniają doskonały wypoczynek po intensywnym dniu pełnym wrażeń. Zdecydowanie warto spróbować dań serwowanych w tutejszej restauracji - kuchnia utrzymuje bardzo wysoki standard. Warto pamiętać również o malowniczej Środzie Wielkopolskiej, której zabytki są naprawdę warte odwiedzenia. Dodatkowym atutem jest to, że hotel oferuje nie tylko wygodę, ale także możliwości relaksu w pięknej okolicy.

Krzysiek

Lokalizacja jest na plus, choć w niektórych aspektach przydałyby się niewielkie poprawki. Pokoje pomimo swej niewielkości są czyste i dobrze urządzone, co jest dużym plusem. Sale na szkolenie wyposażone są w nowoczesny sprzęt, chociaż dostęp do Wi-Fi mógłby być bardziej niezawodny. Śniadania serwowane w hotelu są fajne, smaczne. Po zakończeniu konferencji warto znaleźć chwilę, aby zwiedzić lokalne atrakcje turystyczne, na przykład katedrę w Poznaniu.

Marcin

Uczestniczyłem w konferencji w Almarco Hotel w Środzie Wielkopolskiej i byłem naprawdę zadowolony. Jedzenie w restauracji smaczne i urozmaicone. Minusem jest brak klimatyzacji w niektórych pokojach, co może być problematyczne w upalne dni. Ogólnie miejsce godne polecenia na konferencje. Zaplecze konferencyje jest przyzwoite. Obiekt można polecić.

Jacek

Szkolenie w tym hotelu podobało mi się. Uważam, że dobrze wybrane miejsce. Wszystko poszło bardzo sprawnie. Jakiś dotkliwych minusów nie zauważyłem. Catering zróżnicowany i smaczny. Miejscówka dobra na szkolenia i spotkania biznesowe.

Marta

Świetne miejsce na konferencje! Sala konferencyjna w Almarco Hotel w Środzie Wielkopolskiej była w pełni wyposażona, z nowoczesnym sprzętem i wygodnymi krzesłami, co znacznie ułatwiło organizację naszego wydarzenia. Obsługa była pomocna i elastyczna, a przerwy kawowe dobrze zorganizowane. Po konferencji polecam wybrać się na kolację do Restauracji "Zielona Weranda" niedaleko hotelu, ich dania są przepyszne! Na pewno wrócimy przy kolejnej okazji!

Dodaj opinię

Obiekty konferencyjne w okolicy

Poznań, Topolowa 25, 16,92 km od Almarco Hotel***
Ikona sal konferencyjnych      2
sale
konferencje
Ikona największej sali     150
Największa
sala
Ikona miejsc noclegowych     65
Miejsc
noclegowych
Września, Chocicza Wielka 12 a, 18,73 km od Almarco Hotel***
Ikona sal konferencyjnych      4
sale
konferencje
Ikona największej sali     220
Największa
sala
Ikona miejsc noclegowych     60
Miejsc
noclegowych
Nekla, Barczyzna 12, 21,06 km od Almarco Hotel***
Ikona sal konferencyjnych      6
sal
konferencyjnych
Ikona największej sali     200
Największa
sala
Ikona miejsc noclegowych     47
Miejsc
noclegowych
Poznań, ul. Spławie 43 , 23,37 km od Almarco Hotel***
Ikona sal konferencyjnych      1
sala
konferencyjna
Ikona największej sali     40
Największa
sala
Ikona miejsc noclegowych     50
Miejsc
noclegowych

Konferencje nad morzem