Hanza Pałac**** Wellness & SPA

Rulewo 13, 86-160 Warlubie, 86-160 Grudziądz(kujawsko-pomorskie)

tel.+48607584303, +48669452311

kamil.gasior@hanzapalac.pl, ewelina.szyszka@hanzapalac.pl

Miejsca noclegowe 110 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
organizacja piknikóworganizacja pikników
drink bardrink bar
basenbasen
sejfsejf
bilardbilard
parkingparking
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
spaspa
bezpłatny parkingbezpłatny parking
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu
hotspothotspot
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Pałacowa (Pokaż) 64
40
50
35
30
2 Sala Kominkowa (Pokaż) 30
10
30
12
14
3 Sala Parkowa (Pokaż) 161
70
160
80
100
4 Sala Wodna (Pokaż) 182
90
180
80
100

Informacje

Zaplecze konferencyjne
Hanza Pałac**** Wellness & SPA jest idealnym miejscem na konferencje, szkolenia lub spotkania biznesowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery klimatyzowane sale, wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny oraz bezprzewodowy Internet. 
Po konferencji zaprosimy Państwa do naszej restauracji, z której roztacza się widok na zabytkowy park otaczający Pałac na lunch i wykwintną, uroczystą kolację w towarzystwie muzyki na żywo lub Dj’a wraz z licznymi atrakcjami. Dla Firm oraz innych grup, Pałac Hanza organizuje różnego rodzaju spotkania i eventy, jak imprezy integracyjne, bankiety, jubileusze, szkolenia itp. 
Kompleks Spa w hotelu Hanza Pałac cechuje wyjątkowy charakter. W przepięknie urządzonych wnętrzach możemy korzystać z uroków strefy basenowej i jacuzzi, rozkoszując się widokiem na park.
 
Mówimy w Twoim języku!

Sala Pałacowa

Sala konferencyjna, o powierzchni 64 m2, stwarza możliwość różnorodnego ustawienia konferencyjnego. Ustawienie kinowe mieści do 50 osób, szkolne 35 osób, natomiast ustawienie w podkowę mieści do 30 osób Okna wychodzące na park, stanowią dla słuchaczy prawdziwą strefę wyciszenia, nie rozpraszając jednocześnie ich uwagi. Wymiary: wys. 3m, szer. 8m, dług. 8m, pow. 64 m kw. Ustawienie: bankiet: 40, teatr: 50, podkowa:40, klasa:30. Wyposażenie: projektor, ekran, flipchart, internet, klimatyzacja, zaciemnienie Sali, światło dzienne

Sala Kominkowa

Sala kominkowa, o powierzchni 30 m2 jest idealnym miejscem na zorganizowanie kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych maksymalnie dla 12 osób. Niepowtarzalny klimat Sali tworzy jej wystrój z kominkiem, mini biblioteką oraz bardzo wygodnymi fotelami, zamiast tradycyjnych konferencyjnych krzeseł. To doskonałe miejsce na prezentacje i dyskusje, niezobowiązujące i wygodne. Wymiary: wys. 3m, szer. 6m, dług. 5m, pow. 30 m kw. Ustawienie: bankiet: 10, teatr: 30, podkowa:14, klasa:12. Wyposażenie: projektor, ekran, flipchart, internet, klimatyzacja, światło dzienne

Sala Parkowa

Sala parkowa, o 161m2, mieszcząca do 160 osób. Sala jest w połowie przeszklona z widokiem na park. Obok sali dwa tarasy ( 165m2 i 125m2 ). Z sali parkowej dwa wyjścia na tarasy. Sala wyposażona w 2 rzutniki , 2 ekrany, system nagłośnieniowy, klimatyzacje z możliwością wietrzenia i zaciemnienia. Wymiary: wys. 4,5m, szer. 10m, dług. 16,10m, pow. 161 m kw. Ustawienie: bankiet: 70, teatr: 160, podkowa: 100, klasa: 80. Wyposażenie: projektor, ekran, flipchart, internet, klimatyzacja, światło dzienne, nagłośnienie, mikrofon

Sala Wodna

Sala wodna z możliwością przejścia na basen. Sala 182 m2. Sala może pomieścić do 200 osób. Częściowo przeszkolona z wyjściem na zewnątrz, wyposażona w rzutnik, ekran, system nagłośnieniowy. Klimatyzowana z możliwością wietrzenia i zaciemnienia. . Wymiary: wys. 5,5m, szer. 14m, dług. 13m, pow. 182 m kw. Ustawienie: bankiet: 90, teatr: 180, podkowa: 100, klasa: 80. Wyposażenie: projektor, ekran, flipchart, internet, klimatyzacja, światło dzienne, nagłośnienie, mikrofon
 
Eventy
Doskonałe położenie Hanza Pałac**** pozwala zorganizować niezapomniane Eventy zarówno w plenerze (nawet na 500 osób), jak i w Pałacu (do 150 osób). Organizujemy zarówno pikniki firmowe, zawody sportowe jak i wspaniałe zabawy dla dzieci i dorosłych. Zdaj się na naszych animatorów a pracownicy twojej firmy przeżyją niezapomnianą przygodę życia.

Baza noclegowa

Do dyspozycji Gości hotel oddaje luksusowe apartamenty, komfortowe pokoje lux, pokoje typu studio oraz classic. Ich konstrukcja wiernie odtwarza pierwotny charakter odrestaurowanego dworu, a nowoczesny, delikatny design, z kryształową niemal przejrzystością, podkreśla ich pałacowy charakter. 

Rekreacja

Strefa przygód

Hanza Pałac**** posiada największy w Polsce park linowy. Posiadamy cztery trasy linowe dla dorosłych oraz jedną dla dzieci od lat 3 a także zjazd tyrolski nad parkowym jeziorem oraz dodatkowe atrakcje takie jak skok wahadłowy, pionowy i drzewa wspinaczkowe. Położenie naszego parku linowego w zabytkowym dwustuletnim parku stanowi dodatkową atrakcję dla pałacu zaadaptowanego na czterogwiazdkowy hotel.  

Ten unikatowy park linowy zaprojektowany został pośród najwyższych drzew, co w połączeniu ze spadkami i wzniesieniami terenu oraz trzema stawami, podnosi jego walory zjazdowe, wspinaczkowe i widokowe. Park zaprojektowano tak, aby mogły w nim spędzać czas całe rodziny. Duży wybór tras dla dorosłych i ich różnorodność zadowoli każdego z Was. Dla najmłodszych atrakcją będzie również mini zoo z lamą i miniaturowymi kózkami i owieczkami, nowoczesny plac zabaw, mini park linowy, trampolina oraz Eurobungee.

Nasz park został zbudowany według międzynarodowych zasad i standardów wyznaczonych przez światową organizację ACCT ( Ropes Course Construction Standards, 2004). Firma Project Outdoor, która zajmowała się aranżacją i budową parku jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Parków Linowych ERCA (European Ropes Course Association). Park linowy podlega corocznym rewizjom bezpieczeństwa. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwają doświadczeni instruktorzy. Wykorzystujemy sprzęt dedykowany do użytku w parkach linowych.

Goście przed wejściem do parku linowego zostają wyposażeni w atestowany sprzęt asekuracyjny: uprzęże, lonże hydrauliczne, kaski (jest to sprzęt niemieckiej firmy, jeden z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych, używany obecnie w parkach linowych Europy Zachodniej). Następnie instruktor wyjaśnia zasady posługiwania się tym sprzętem i pokazuje, w jaki sposób prawidłowo pokonać przeszkody. Uczestnicy powtarzają prezentowane czynności, a instruktor eliminuje ewentualne błędy. System asekuracji jest łatwy do opanowania, a jego prostota polega na wykonywaniu każdorazowo przy pokonywaniu kolejnej stacji tych samych czynności.
Po ukończeniu szkolenia instruktor zezwala na wejście na wysokie przeszkody trasy parku linowego.

Opis tras:
Trasa zielona – trasa dla dzieci od lat 3 do 12. Trasa dziecięca to kolorowe przeszkody (kacze łapki, mostki, tunele) rozmieszczone pomiędzy drewnianymi domkami na drzewach. Asekurację stanowią siatki zabezpieczające przed upadkiem.

Trasa niebieska – dostępna dla dorosłych i dzieci od 130 cm wysokości. Stopień trudności trasy jest dość niski. Trasa składa się z 13 przeszkód. Jest to trasa polecana dla początkujących oraz dzieci.

Trasa czerwona – trasa wysoka 18 przeszkód. Trasa ta wymaga nieco większych umiejętności, ale także dostarcza większą dawkę adrenaliny oraz satysfakcji z jej pokonania. Wysokie usytuowanie tej trasy również pozytywnie wpływa na jej atrakcyjność.

Trasa czarna – zwana również trasą extreme. To trasa dla osób wymagających, mogących pochwalić się dobrą sprawnością fizyczną. Dostępna od lat 16. Składa się z 13 trudnych przeszkód.

Trasa tandem – trasa z 13 przeszkodami, które można pokonać jedynie we dwójkę. Współpraca to główne hasło tej trasy. Dostarcza ona wiele zabawy, śmiechu, pozytywnych wrażeń a jest także sprawdzianem na zaufanie. Najlepsza dla par, przyjaciół i grup zorganizowanych.Zjazd tyrolski – na początek wspinaczka po 14 metrowej drabince na platformę a następnie już śmigamy na dół nad parkowym jeziorem. Niezapomniane wrażenia.

Skok pionowy (Power Fun) – skok power fan. Uczestnik wpięty do specjalnej liny DROP oddaje skok pionowy z wysokości 13 metrów. Pierwsza część lotu jest bardzo szybka a na końcu Power Fan delikatnie hamuje uczestnika aż do bezpiecznego lądowania na nogi.

Skok wahadłowy (Big Swing) – atrakcja zapewnia podniesienie poziomu adrenaliny we krwi. Uczestnik z wysokości kilku lub kilkunastu metrów oddaje skok wahadłowy – 180 °. Na wysokość startu dostaje się on za pośrednictwem mechanizmu wyciągowego. Uczestnik sam decyduje o momencie oddania skoku. Fani Big Swinga twierdzą, że jest to atrakcja lepsza od skoków bungee.

Drzewo wspinaczkowe – uczestnik wspina się na wysokość 16 metrów za pomocą chwytów zainstalowanych na dużym drzewie. System asekuracji – automatyczne urządzenie asekuracji pionowej z funkcją opuszczania uczestnika po odpadnięciu.

Hotel Hanza Pałac**** Wellness & SPA dodatkowo oferuje swoim gościom takie atrakcje, jak: SPA, jaccuzzi, basen, dart, piłkarzyki oraz strefa zabaw dla dzieci. 

Lokalizacja

Hanza Pałac**** Wellness & SPA to wyjątkowe miejsce otoczone malowniczym parkiem krajobrazowym z nutą romantyzmu. Na terenie parku znajduje się park linowy, kolejka tyrolska, plac zabaw, mini zoo, trampolina i mały tor przeszkód. Doskonała lokalizacja przy Autostradzie A1, w odległości zaledwie godziny drogi od Gdańska i czterdziestu pięciu minut od Torunia i Bydgoszczy. Takie położenie sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla osób szukających wypoczynku, jak i klientów biznesowych. Zabytkowy pałac, spa, relaksujące otoczenie i zastosowanie nowoczesnych technologii, zadowala gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Hanza Pałac Wellness & SPA - sale konferencyjne

Powered by googlemapsgenerator.com/pl/ & http://www.mysmiley.net/chinese/

data-toggle="modal" data-target="#myModal_1">

Nasi partnerzy