Hotel Santin

ul. Mielczarskiego 35c, 97-400 Bełchatów(łódzkie)

tel.44 632 63 92

info@hotelsantin.pl

Miejsca noclegowe 48 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
organizacja piknikóworganizacja pikników
parkingparking
program rozrywkowyprogram rozrywkowy
spaspa
projektorprojektor
ekranekran
flipchartflipchart
dostęp do internetudostęp do internetu

Pokaż więcej

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 44 632 63 92
mail: info@hotelsantin.pl
Nazwa sali Powierzchnia Wysokość Możliwość ustawienia stolow
Sala Konferencyjna Sala Konferencyjna (Pokaż) 64m2
50

Voucher

style="border-radius:20px;" data-toggle="modal" data-target="#myModal_1">

Sale szkoleniowe / zaplecze konferencyjne

Sala konferencyjno-szkoleniowa, będąca częścią naszego hotelu, ma powierzchnię 64 m2 i może pomieścić nawet 50 osób. W zależności od ułożenia stołów w jej wnętrzu można zorganizować klasyczne szkolenie lub też warsztaty czy konferencję z pracą w grupach. Salę można zaciemnić, zasłaniając okna. 

Wyposażenie naszej sali konferencyjnej w Bełchatowie stanowią: 

  • ekran, 
  • projektor, 
  • flipchart z mazakami,
  • dostęp do szybkiego internetu.

Sale szkoleniowe
Decydując się na wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej w Bełchatowie, zyskują Państwo nie tylko w pełni wyposażone miejsce do spotkań, w świetnej lokalizacji dla osób z centralnej Polski oraz województwa łódzkiego. Mogą Państwo także zamówić catering, dzięki któremu uczestnicy szkolenia lub konferencji będą mogli przyjemnie spędzić czas pomiędzy kolejnymi punktami programu. Zapewniamy zarówno obiady, jak i przerwy kawowe, z przekąskami. Dla organizatorów konferencji możemy przygotować kompleksową ofertę, „szytą na miarę”, która obejmuje nie tylko sam wynajem sali szkoleniowej, ale również zapewnimy uczestnikom wieczorne atrakcji, podczas których będą oni mogli zintegrować się oraz odpocząć po całodziennej konferencji. Możemy zaplanować cały dzień lub kilka dni, w taki sposób, że grupa uczestnicząca w konferencji będzie miała świetne warunki do zdobywania wiedzy, ale również przyjemnie spędzi wolny czas. Zapraszamy do organizacji konferencji lub szkolenia w Hotelu Santin w Bełchatowie. Jesteśmy świetnym miejscem na konferencję dla osób z województwa łódzkiego czy centralnej Polski.

Więcej informacji o naszej ofercie konferencyjnej znajdziesz tutaj

Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne

Baza noclegowa / pokoje hotelowe

Uczestnicy konferencji rozłożonych na kilka dni mogą wykupić nocleg w  jednym z naszych 24 komfortowych, nowoczesnych pokoi. W naszej ofercie znajdują się pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, a także 3-osobowe. Każdy z nich wyposażony jest w telefon, telewizor z TV satelitarną oraz szybki, bezpłatny Internet Wi-Fi. Oczywiście każdy z pokoi posiada również własną łazienkę, wyposażoną w prysznic lub wannę.

Pokoje hotelowe
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne

Konferencje i bankiety / restauracje hotelowe

Restauracja „Santin” to miejsce przeznaczone nie tylko na kameralne spotkania biznesowe ale i na bankiety, przyjęcia weselne czy okolicznościowe. Na gości restauracji czeka menu oparte na recepturach kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Wprowadzi Cię w świat dobrego smaku, który zmienia się wraz z porami roku. Dodatkowo proponujemy szeroki wybór alkoholi oraz win, które zadowolą miłośników tych trunków.

Restauracje hotelowe
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne

Rekreacja po konferencji / szkoleniu

Po wyczerpującym dniu naszym Gościom proponujemy wypoczynek w hotelowym SPA. Do dyspozycji gości oddajemy - saunę fińską, łaźnię parową, natrysk wrażeń, miejsca relaksu z kamiennymi, podgrzewanymi leżankami. SPA w Hotelu SANTIN to idealne miejsce na organizację spotkania z przyjaciółmi, uczczenie rocznicy ślubu czy też innego ważnego wydarzenia. Do hotelowej strefy saun zapraszamy również gości z zewnątrz.

Rekreacja w hotelu
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne

Lokalizacja

Hotel Santin jest niewielkim i przytulnym miejscem zarówno do organizacji konferencji lub szkolenia, jak i do spędzenia kameralnego weekendu we dwoje. Nasz hotel zlokalizowany jest w Bełchatowie, przy ulicy Mielczarskiego, w spokojnej, bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Dzięki takiemu położeniu, mogą do nas łatwo dotrzeć Goście z województwa łódzkiego, a nawet całej centralnej Polski.

Filmy

Hotel Santin - Konferencje

Opinie gości konferencyjnych

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo