Hotele i sale Konferencyjne Bochnia - 2 obiekty

Spis treści

Bochnia - 2 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Bochnia (małopolskie)
img      3
sale
konferencje
img     540
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Kompleks Kopalni Soli w Bochni zlokalizowany jest blisko autostrady A4 i trasy E40, ułatwiając dojazd z każdego miejsca w kraju, a w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się duży parking dla autokarów i samochodów osobowych. Turyści goszczący w Krakowie mogą dojechać do Kopalni szybkim pociągiem i licznymi busami. Kraków oddalony jest o niespełna 40km, zapewniając szybki kontakt ze stolicą Małopolski.

NCK Bochnia

NCK Bochnia

Bochnia (małopolskie)
img     
sal
konferencyjnych
img     
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

LokalizacjaPod Lipką 5, 32-700 Bochnia, Poland, Bochnia (małopolskie)

Sale konferencyjne w okolicy - Bochnia

Rzezawa, 6,43 km od Bochnia
img      2
sale
konferencje
img     120
Największa
sala
img     44
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Dobra lokalizacja niedaleko autostrady A4 na odcinku Bochnia - Brzesko sprawia, że dojazd tu jest bardzo prosty. Dojazd z Krakowa zajmuje mniej niż godzinę, a z Tarnowa nie całe 40 minut.

Wieliczka , 23,93 km od Bochnia
img      6
sal
konferencyjnych
img     800
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Folwark Zalesie położony jest w Wieliczce, w naturalnym otoczeniu lasów i malowniczych pól. Znajduje się on w odległości około 10 kilometrów od Kopalni Soli w Wieliczce i około 25 kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie.

Wieliczka , 25,85 km od Bochnia
img      1
sala
konferencyjna
img     30
Największa
sala
img     34
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Solny*** usytuowany jest w malowniczym, historycznym mieście Wieliczka, znanym z niesławnego Kopalni Soli. Lokalizacja obiektu to zaledwie 1km od dworca kolejowego, co umożliwia szybki dostęp do centrum Krakowa. Najbliższe lotnisko, Kraków-Balice, jest oddalone o 25 km.

Dobczyce, 25,99 km od Bochnia
img      3
sale
konferencje
img     110
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Dwór Sieraków położony jest na północnym obszarze gminy Dobczyce, w odległości zaledwie 25 kilometrów od Krakowa. Obiekt zlokalizowany w miejscowości Sieraków otoczony jest pięknym, 4-hektarowym starym parkiem. Dwór oddalony jest od Jeziora Dobczyckiego o około 4 km, a od kopalni soli w Wieliczce – o 7 km. Najbliższa stacja kolejowa znajduje się 10 km od obiektu. Dwór Sieraków świadczy usługi transferu, a także udostępnia miejsca postojowe na bezpłatnym parkingu.

Wieliczka , 26,87 km od Bochnia
img     
sal
konferencyjnych
img     254
Największa
sala
img     700
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Grand Sal Wieliczka**** znajduje się w malowniczej miejscowości Wieliczka, zaledwie kilka minut od słynnych Kopalni Soli. Ten elegancki obiekt jest łatwo dostępny, oddalony zaledwie 20 km od krakowskiego lotniska im. Jana Pawła II oraz niedaleko od głównych dróg łączących z centrum Krakowa. Bez trudu można także dojechać na krakowski dworzec główny.

Wieliczka , 26,99 km od Bochnia
img      2
sale
konferencje
img     120
Największa
sala
img     96
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Idealną lokalizacją charakteryzuje się Hotel Galicja*** Wieliczka. Położony jest on w zaciszu, zaledwie 1 km od słynnej Kopalni Soli Wieliczka. Hotel usytuowany jest tylko 15 km od centrum Krakowa, skąd łatwo dojechać do niego, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Stamtąd blisko także do Międzynarodowego Lotniska im. Jana Pawła II Kraków-Balice.

img

Bochnia - atrakcyjne miejsce na konferencje

Co zobaczyć w Bochni?Położona między Krakowem a Tarnowem Bochnia może nam się kojarzyć jedynie z kopalnią soli, okazuje się jednak, że w rzeczywistości ma do zaoferowania o wiele więcej. Jednym z godnych uwagi zabytków jest dworzec kolejowy, witający podróżnych przybywających do Bochni pociągiem. Należy do najładniejszych w Małopolsce dworców, pamięta jeszcze czasy galicyjskie, jest pięknie odnowiony. W centrum miasta warto zobaczyć bazylikę z zabytkową dzwonnicą, a także rynek otoczony kamienicami. Niedaleko rynku znajduje się słynna kopalnia soli założona w XIII wieku. Na jej zwiedzanie warto zarezerwować sobie kilka godzin, gdyż obiektów godnych zobaczenia jest naprawdę sporo. Zwiedzanie Bochni to także sporo miejsc pełnych zieleni i bliskich naturze, które są idealne na spacer czy rowerową wędrówkę. Planując zwiedzanie miasta, nie zapominajmy o wyjątkowych jego okolicach – wokół Bochni znajdziemy wiele mniejszych miasteczek, które warto poznać z bliska.

TEKST ALTERNATYWNY
Zaplecze konferencyjneZaplecze konferencyjne Bochni i okolic to rozbudowana baza hoteli i pensjonatów, wśród których coś dla siebie znajdą najbardziej wymagający organizatorzy branżowych wydarzeń. Do wyboru mamy tutaj duże hotele na kilkaset osób, a także mniejsze i bardziej kameralne pensjonaty. Podobnie jest z wyborem sal – nie ma problemu ze znalezieniem miejsca na dużą konferencję, łatwo też natrafić na kameralne wnętrza, idealne na małe spotkania czy imprezy integracyjne. Urok Bochni i okolic sprawia, że organizatorzy konferencji coraz częściej decydują się właśnie na to miasteczko. Poza dużym wyborem sal, mamy do dyspozycji szereg dodatkowych usług – hotele i pensjonaty dbają bowiem o zadowolenie klientów biznesowych i wysoki poziom obsługi. W miejscach przystosowanych do konferencji czy szkoleń znajdziemy świetne wyposażenie, eleganckie apartamenty, dobrą kuchnię, a także możliwość korzystania z wielu dodatkowych atrakcji, zarówno samych obiektów, jak i całej Bochni i okolic. Jeśli szukasz miejsca na konferencję w wyjątkowym klimacie, rozważ Bochnię, która na pewno sprawdzi się doskonale.

Zobacz obiekty konferencyjne na mapie w Bochni

Zobacz miejscowości w woj. małopolskim z największą bazą konferencyjną

Kraków

Kraków (335 obiektów konferencyjnych)

Zakopane

Zakopane (71 obiektów konferencyjnych)

Krynica Zdrój

Krynica Zdrój (39 obiektów konferencyjnych)

Wieliczka

Wieliczka (14 obiektów konferencyjnych)

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top