Kościelisko : hotele i sale konferencyjne - 4 obiektów

Kościelisko - 4 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Kościelisko (małopolskie)
img      8
sal
konferencyjnych
img     200
Największa
sala
img     500
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

AWM Rewita jest atrakcyjnym kompleksem wypoczynkowo – szkoleniowym, położonym w Kościelisku, na rozległym terenie południowego stoku Gubałówki. Atutem tego obiektu jest nie tylko niewielka odległość od Zakopanego, która wynosi około 4,5 kilometra.

LILIOWY DWÓR

LILIOWY DWÓR
Kościelisko

Rewita Zakopane

Rewita Zakopane
KościeliskoSale konferencyjne w okolicy - Kościelisko

Zakopane, 2,38 km od miasta Kościelisko
img      1
sala
konferencyjna
img     70
Największa
sala
img     105
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Zakopane Wellness&Spa znajduje się zaledwie 25 minut spacerem od Krupówek. Doskonała lokalizacja w spokojnej części Zakopanego sprawia, że to doskonałe miejsce do pracy i wypoczynku. Dojazd z Krakowa zajmie tu ok. 1,5 h. A dla tych widoków warto.

 

Zakopane, 3,07 km od miasta Kościelisko
img      9
sal
konferencyjnych
img     785
Największa
sala
img     650
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel położony jest w malowniczej okolicy Zakopanego. Niedaleko centrum miasto, na słonecznym stoku Gubałówki. Miejsce to odwiedza wielu gości indywidualnych i biznesowych. Dworzec PKP znajduje się ok. 3 km od obiektu.

Zakopane, 3,66 km od miasta Kościelisko
img      2
sale
konferencje
img     80
Największa
sala
img     82
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Dom wypoczynkowy Jastrzębia Turnia to wyjątkowy obiekt, który jest położony bezpośrednio w górach. Położony w Zakopanem obiekt znajduje się blisko dworca PKP oraz innych najważniejszych punktów i atrakcji miasta.

Zakopane, 4,37 km od miasta Kościelisko
img      4
sale
konferencje
img     150
Największa
sala
img     246
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel położony jest w piękny górach Tatrach. W centrum Zakopanego. Niedaleko znajdują się Krupówki serce miasta, które tętni życiem o każdej porze. Łatwy dojazd i wiele atrakcji turystycznych w pobliży chociażby Wielka Krokiew. Obiekt oddalony jest o 1,3 km od dworca PKP w Zakopanem

Zakopane, 4,48 km od miasta Kościelisko
img      3
sale
konferencje
img     80
Największa
sala
img     110
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Obiekt jest w samym centrum Zakopanego, dojście z dworca zajmie tu kilka minut. Na pobliskich Krupówkach jest całą masa klimatycznych knajpek z regionalnym jedzeniem. To też dobry punkt wypadowy na szlaki piesze czy stoki narciarskie.

Zakopane, 4,71 km od miasta Kościelisko
img      3
sale
konferencje
img     
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel znajduje się w malowniczej okolicy. W mieście Zakopane. Łatwo tu trafić i dojechać zarówno komunikacją miejską jak i własnym transportem. Dookoła rozpościerają się góry Tatry. Obiekt oddalony jest o 2 km od dworca PKP w Zakopanem

img

Sale konferencyjne w Kościelisku

Co zobaczyć w Kościelisku?Kościelisko to klimatyczna wieś, która sąsiaduje z Zakopanem. To wyjątkowe miejsce, w którym największą atrakcją jest niesamowita przyroda. Jednym z obowiązkowych elementów zwiedzania jest Dolina Kościeliska, druga pod względem wielkości dolina w Tatrach, która zachwyca wspaniałymi formacjami skalnymi, jaskiniami i potokami wypływającymi ze skał. Z samym kościelisku warto zobaczyć między innymi drewniany, niewielki kościół św. Kazimierza Królewicza, a także wiele innych drewnianych zabudowań, które robią klimat tego miejsca. W Kościelisku znajdziemy sporo miejsc, gdzie można zjeść pyszną, góralską kuchnię, atrakcje dla dzieci, place zabaw czy wyprawy psimi zaprzęgami. W okolicach miejscowości sporo jest miejsc do zwiedzania i spędzania wolnego czasu. Wybierając się na urlop do Kościeliska można mieć pewność, że wakacje będą udane zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. W okolicy jest wiele tras narciarskich, co z pewnością spodoba się miłośnikom zimowego, białego szaleństwa.

TEKST ALTERNATYWNY
Zaplecze konferencyjneKościelisko leży w doskonałej lokalizacji tuż obok Zakopanego, co przekłada się na popularność miejscowości nie tylko wśród turystów, ale również organizatorów spotkań biznesowych. Konferencja, szkolenie czy event w górach to z pewnością wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci i dostarczy mnóstwa wrażeń. Bogata oferta hoteli, pensjonatów oraz domów wczasowych to gwarancja, że każdy organizator spotkania biznesowego znajdzie coś na miarę swoich potrzeb. W Kościelisku i okolicach znajdziemy niewielkie, klimatyczne hotele z małymi, kameralnymi salami, a także duże obiekty z kilkoma sporymi salami konferencyjnymi, w których można organizować wydarzenia na większą skalę. Zaplecze konferencyjne Kościeliska i okolic to nie tylko duży wybór sal, ale również świetnej jakości usługi, dobra kuchnia, możliwość zakwaterowania w tych samych obiektach oraz korzystania z licznych atrakcji. Uczestnicy konferencji, którzy przyjadą do Kościeliska, na pewno nie będą zawiedzeni lokalizacją.

Nasi partnerzy