Pałac Mała Wieś

Mała Wieś 40, 05-622 Belsk Duży(mazowieckie)

tel.782 40 40 40

recepcja@palacmalawies.pl

Miejsca noclegowe 32 miejsca noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
organizacja piknikóworganizacja pikników
parkingparking
projektorprojektor
ekranekran
nagłośnienienagłośnienie

Pokaż więcej

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 782 40 40 40
mail: biuro@palacmalawies.pl
Nazwa sali Powierzchnia Wysokość Możliwość ustawienia stolow
Sala Wielka Sala Wielka (Pokaż) 550m2
550
Sala Klubowa Sala Klubowa (Pokaż) 186m2
150
Szklarnia Szklarnia (Pokaż) 203.5m2
150
Sala Południowa Sala Południowa (Pokaż) 88m2
50
Sala na poddaszu Sala na poddaszu (Pokaż) 55m2
40
Sala Tarasowa Sala Tarasowa (Pokaż) 36m2
25
Sala Warszawska Sala Warszawska (Pokaż) 73m2
25
Sala Szara Sala Szara (Pokaż) 40m2
20
Sala Wedutowa Sala Wedutowa (Pokaż) 44.5m2
20
Sala Kameralna Sala Kameralna (Pokaż) 25m2
10

Pokaż więcej sal

Sala Pompejańska Sala Pompejańska (Pokaż) 22m2
10

Pokaż mniej sal

Sale szkoleniowe / zaplecze konferencyjne

Pałac Mała Wieś to aż 11 sal szkoleniowo-konferencyjnych, w których klienci biznesowi mogą organizować wydarzenia stojące na najwyższym poziomie. Najmniejsza dostępna sala przeznaczona jest dla 10 osób, a największa może pomieścić nawet 550 osób.

Przestronne przestrzenie konferencyjne mogą świetnie wpasować się w potrzeby i oczekiwania klientów biznesowych. Na uwagę zasługuje również wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Znacznie ułatwia on odbiór przekazywanych treści i sprawia, że uczestnicy wydarzeń będą w stanie zdobyć dzięki nim bardzo rozbudowaną wiedzę.

Nowoczesne przestrzenie konferencyjne są przy tym objęte pełną obsługą personelu obiektu. Na gości czeka zatem poczęstunek, a sam układ miejsc siedzących może zostać dopasowany do potrzeb, aby uzyskać maksymalną przestrzeń, która będzie umożliwiała bardzo komfortowe prowadzenie wydarzeń.

Więcej informacji: Pałac Mała Wieś Sale konferencyjne

Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne

Baza noclegowa / pokoje hotelowe

Pałac Mała Wieś dysponuje również rozbudowaną bazą noclegową. We wszystkich pokojach zlokalizowanych w kilku obiektach znajduje się aż kilkadziesiąt pokoi. Z tego dostępnych jest kilkanaście przestronnych apartamentów. Najlepsze warunki do wypoczynku gwarantują, że relaks w obiekcie będzie bardzo komfortowy i odcięcie się od wszystkich otaczających problemów nie będzie wyzwaniem.

Każdy z pokoi jest wyposażony w wygodne łóżko, świeżą pościel, zestaw ręczników, kosmetyki, zestaw do kawy i herbaty oraz wiele innych udogodnień. Gwarantuje to najlepsze warunki do wypoczynku i relaksu. Sprawia, że każda z osób korzystających z hotelu będzie z niego bardzo zadowolona i będzie mogła w nim bardzo miło spędzić swój czas.

Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe

Konferencje i bankiety / restauracje hotelowe

Obiekt dysponuje również przestronną restauracją, która znakomicie sprawdzi się pod organizację różnego rodzaju wydarzeń. W restauracji możliwe będzie skosztowanie wielu pysznych potraw i odprężenie się.

Restauracja Stara Wozownia to gwarancja najlepszego smaku i dbałości o szczegóły w serwowanych potrawach. To właśnie tutaj można smacznie zjeść i spotkać się z pozostałymi uczestnikami konferencji. Dzięki temu można będzie nawiązać wiele interesujących relacji.

Pałać Mała Wieś organizuje również bankiety dla uczestników konferencji. Bankiety odbywają się w przeznaczonych do tego salach i objęte są pełną obsługą cateringową. Dzięki temu będą w stanie na długi czas pozostać w pamięci.

Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe

Rekreacja po konferencji / szkoleniu

Nie brakuje również dodatkowych atrakcji dla gości, którzy chcą ciekawie spędzić czas po konferencji. Przede wszystkim Mała Wieś to aż 30 hektarów zieleni. Dzięki temu można wybrać się na spacer, podczas którego możliwe będzie podziwianie malowniczych terenów i wyciszenie się. W obiekcie znajduje się również strefa SPA, gdzie goście mogą skorzystać z licznych zabiegów i odprężyć się. Fani sportu mogą skorzystać z miejsca do gry w golfa, gdzie możliwe jest poćwiczenie strzałów. Dostępna jest również siłownia plenerowa, w której w okresie letnim można zadbać o swoją formę. Pary mogą wybrać się również nad zlokalizowany w pobliżu staw, gdzie można popływać łódką.

Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu

Lokalizacja

Obiekt mieści się w miejscowości Mała Wieś. Jest to malownicza miejscowość położona niedaleko Warszawy. Od centrum stolicy oddalona jest o zaledwie 55 km. Podobna odległość dzieli miejscowość od Lotniska i Dworca Centralnego.

Najłatwiej do hotelu dostać się z wykorzystaniem własnego środka transportu jakim może być samochód.

Opinie gości konferencyjnych

Lutek
W kilku słowach, Pałac Mała Wieś to obiekt bardzo dobrze urządzony. Gościom serwowane jest jedzenie na najwyższym poziomie. W hotelu tym odbywają się szkolenia i konferencje zorganizowane w doskonały sposób. Profesjonalizm oraz elegancka oprawa zachwyci każdego tak jak mnie.

Magda W.
Pałac Mała Wieś to nowoczesny obiekt szkoleniowo-konferencyjny. Jestem zachwycona pobytem w tym miejscu. Pięknie, stylowo, na najwyższym poziomie. Obsługa hotelowa doskonale przeszkolona. Bez problemu dogadywali się również goście przybyli z zagranicy. W pałacu byłam już 2 razy i na pewno wrócę ponownie. Za pierwszym razem bardzo kameralnie korzystałam z moja szefową i kilkoma współpracownikami z Sali Kominkowej. Niewielka, lecz doskonale urządzona. Przejrzysta, doskonale doświetlona, wyposażona w dobrej jakości sprzęt konferencyjny. Za drugim razem uczestniczyłam w międzynarodowej konferencji w sali Wielkiej. Najważniejsze, że jest ona klimatyzowana. 40 stopni za oknem nie zachęcało, a tutaj w pomieszczeniu tym bardzo przyjemnie. Dobry obiad oraz komfortowy pokój. Polecam

Kamila z Krakowa
Tę konferencję miałam już zaplanowaną od kilku tygodni. Postanowiłam spróbować, wybrałam się własnym samochodem i to było idealne rozwiązanie. Znajduje się tutaj duży parking, na którym bez najmniejszego problemu zaparkowałam samochód. Moja konferencja odbywała się w kameralnej, niewielkiej Sali Warszawskiej na 20 osób. Ładna, nowocześnie urządzona.

Polecam ten obiekt ze względu na dobrą organizację, sympatyczny personel oraz możliwość spędzenia przyjemnie czasu wolnego w atrakcyjnej okolicy. Wnętrze nowoczesne, wszystko dobrze widać i słychać bez potrzebny dodatkowego nagłośnienia. Dobre jedzenie oraz możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu.

KacperR.
Polecam Pałac Mała Wieś. Obiekt świetny. Piękna i urokliwa okolica, bardzo dobrze urządzony i wyposażony obiekt konferencyjny. W hotelu byłem kilka tygodni temu na dużym bankiecie. Spotkanie odbywało się w największej Sali Wielkiej, która pomieściła bez problemu ponad 450 osób. Nagłośnienie bardzo dobre, miejsce komfortowe. Można coś zjeść w hotelowej restauracji. Polecam

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo