Pruszków : hotele i sale konferencyjne - 3 obiektów

Pruszków - 3 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Pruszków (mazowieckie)
img      6
sal
konferencyjnych
img     180
Największa
sala
img     136
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja


Sale konferencyjne w okolicy - Pruszków

Parzniew, 3,76 km od miasta Pruszków
img      3
sale
konferencje
img     310
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Ożarów Mazowiecki, 6,64 km od miasta Pruszków
img      8
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     230
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Lamberton Business & Conferences znajduje się przy ulicy Poznańskiej w Ołtarzewie w pobliżu Warszawy, w doskonałej lokalizacji przy autostradzie A2 oraz południowej obwodnicy S2, dzięki czemu można do niego wygodnie dojechać z każdego miejsca w Polsce.

Warszawa, 6,68 km od miasta Pruszków
img      11
sal
konferencyjnych
img     329
Największa
sala
img     464
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Nowoczesny budynek tego hotelu znajduje się w postindustrialnej dzielnicy Ursus. Zaledwie 180 m od hotelu jest stacja kolejowa. Dojazd z lotniska zajmuje ok. 20 minut. 

Warszawa, 7,58 km od miasta Pruszków
img      5
sal
konferencyjnych
img     90
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Centrum Szkoleniowe i Konferencyjne znajduje się na PGE Stadionie Narodowym przy moście Poniatowskiego. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta - autobusy, tramwaje, pociągi, metro.

Nadarzyn, 7,9 km od miasta Pruszków
img      4
sale
konferencje
img     165
Największa
sala
img     58
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja
Warszawa, 7,95 km od miasta Pruszków
img      3
sale
konferencje
img     140
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Centrum Konferencyjne PIAP znajduje się w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 202. Jest to bardzo dobra lokalizacja, do której można się dostać w łatwy sposób, na przykład komunikacją miejską. Obiekt oddalony jest o 5,8 km od Dworca Zachodniego.

 

 

img

Pruszków - miejsce na konferencje

Źródło: http://wpr24.pl/

Co zobaczyć?Pruszków to spore miasto leżące na zachód od Warszawy nad rzeką Utratą. Choć niektórzy mogą je kojarzyć bardziej z gangami niż zabytkami, w rzeczywistości może być ono atrakcyjne także pod względem turystycznym. Pod względem ilości zabytków Pruszków zdecydowanie robi wrażenie, gdyż jest co zwiedzać. Ciekawym miejscem jest Galeria Figur Stalowych, w której można podziwiać stalowe rzeźby z materiałów pochodzących z recyklingu. Warto również wybrać się do Parku Potulickich znajdującego się w centrum Pruszkowa. Powstał on w XIX wieku, a dziś wpisany jest do rejestru zabytków. W Pruszkowie można również wybrać się do Muzeum Dulag 121 przedstawiające ciężkie wojenne lata obozu koncentracyjnego. Innym muzeum, które również warte jest zobaczenia, jest Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego. A parkiem, który będzie idealny na spacer jest Park Kultury i Wypoczynku Mazowsza. Osoby, które szukają mocniejszych wrażeń mogą natomiast wybrać się do Flyspot. Są to tunele aerodynamiczne, które symulują swobodne spadanie.

TEKST ALTERNATYWNY
Zaplecze konferencyjneOkolice Pruszkowa cieszą się dużą popularnością wśród organizatorów konferencji i szkoleń, przede wszystkim ze względu na bliskość stolicy. Wielu organizatorów nie chce konferencji w centrum dużego miasta, chętnie natomiast decydują się na mniejsze miejscowości lub tereny znajdujące się za miastem. W okolicach Pruszkowa znajdziemy duże hotele konferencyjne, obiekty stworzone z myślą o klientach biznesowych, a także wiele mniejszych pensjonatów i ośrodków wczasowych, które również posiadają sporo sal konferencyjnych na wynajem. Organizacja konferencji w Pruszkowie i okolicach to wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy uczestnicy spotkania przyjeżdżają z różnych regionów kraju. Poza wynajmem sal, obiekty konferencyjne oferują kompleksowe przygotowanie wydarzeń, zapewniają dobrej klasy sprzęt, a także wyżywienie, noclegi i sporo dodatkowych atrakcji. Dobrym rozwiązaniem jest więc konferencja, która trwa co najmniej dwa dni – jest wtedy czas na merytoryczne spotkania, a także na zwiedzanie okolicy. Wybór obiektów w okolicach Pruszkowa jest na tyle spory, że bez problemu można znaleźć coś na miarę indywidualnych oczekiwań.

Nasi partnerzy