Hotel Iskra

Planty 4, 26-600 Radom(mazowieckie)

tel.48 363 87 45, 607 607 925

iskra@phhhotele.pl

Miejsca noclegowe 92 miejsca noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
parkingparking
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektorprojektor
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Pokaż więcej

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Nazwa sali Powierzchnia Wysokość Możliwość ustawienia stolow
Sala 1 Sala 1 (Pokaż)
60
Sala 2 Sala 2 (Pokaż)
15
12
Sala 3 Sala 3 (Pokaż)
15
12

Sale szkoleniowe / zaplecze konferencyjne

Coraz częściej szukając miejsca na konferencje czy prelekcje wybieramy inne miasta. To doskonała okazja na połączenie biznesu z wypoczynkiem, a zmiana otoczenia zawsze pozwala na chwilę oddechu.

Hotel Iskra to obiekt, w którym z powodzeniem można zorganizować spotkania biznesowe czy warsztaty w kameralnym gronie. Dwie z trzech sal są przystosowane dla 12 i 15 uczestników. Z kolei duża sala w układzie teatralnym pomieści do 60 osób. Układ krzeseł i stołów można dostosować do potrzeb. Obsługa hotelu jest bardzo pomocna i chętnie pomoże od etatu planowania, aż do czuwania nad przebiegiem każdego wydarzenia.

Sale są utrzymane w jasnych i eleganckich barwach. Na ich wyposażeniu są sprzęty takie jak ekrany, rzutniki, nagłośnienie czy flipcharty. Wszystko to sprawia, że prowadzący i uczestnicy mają komfortowe warunki do pracy.

Więcej informacji: Konferencje w Hotelu Iskra w Radomiu

Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne

Baza noclegowa / pokoje hotelowe

Nie bez znaczenia jest także zaplecze noclegowe. Dobrze jeśli znajduje się w tym samym obiekcie, dzięki temu nie ma konieczności dojazdu, a po części oficjalnej każdy z pewnością chętnie się odświeży w pokoju.

W tym hotelu znajdują się 92 miejsca noclegowe. Pokoje posiadają także miejsce do pracy, co w przypadku wyjazdów służbowych jest spory ułatwieniem. W każdym pokoju znajduje się telefon, telewizor oraz dostęp do internetu, suszarka do włosów.

Można także skorzystać z żelazka. Dla podróżujących z rodziną istniej możliwość dostawki dla najmłodszych. Z pewnością to miejsce to doskonały wybór na połączenie pracy w wypoczynku. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji regionu oraz park.

Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe

Konferencje i bankiety / restauracje hotelowe

W hotelu serwowane są śniadania w formie bufetu. Natomiast w czasie samej konferencji warto zdecydować się na bufet kawowy. Chwila przerwy na rozprostowanie nóg z filiżanką dobrej kawy czy herbaty z pewnością przyda się uczestnikom.

Dodatkowo warto także zadbać o catering. Nie ma tu co prawda restauracji, ale z uwagi na dobrą lokalizację nie ma problemu, żeby znaleźć miejsce z dobrą kuchnią niedaleko.

Restauracja Teatralna wyróżnia się nie tylko wystrojem, ale także doskonałą kuchnią. Serwowane są tu dania kuchni polskie i europejskiej. To doskonałe miejsce na kolację biznesową. W nieco luźniejszej atmosferze warto lepiej poznać swoich gości, to też dobra okazja na integrację zespołu. A później warto wybrać się w miejsce, gdzie można posiedzieć przy drinku, takim miejscem jest na przykład Mojito restauracja Radom.

Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe

Rekreacja po konferencji / szkoleniu

Zawsze warto znaleźć choćby chwilę na poznanie okolicy czy krótki spacer. To doskonała okazja, żeby trochę odpocząć i spędzić czas na świeżym powietrzu. Niedaleko hotelu są takie atrakcje regiony jak Dom Gąski czy Pałac Karschów. Obok jest także park.

Wyjazd z zespołem z pracy to taż dobra okazja na zorganizowanie imprezy integracyjnej. To świetny pomysł na połączenie zabawy z zacieśnianiem więzów i poprawianiem pracy zespołowej. Można wybrać warsztaty, gry terenowe, paintball, quady. Tu wybór jest na prawdę wielki.

Warto w tej kwestii zdać się na specjalistów, którzy zaproponują kilka opcji i wszystko przygotują.

Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja tego hotelu sprawia, że dojazd tu nie sprawi problemu. Jest położony nie tylko blisko centrum, ale także niedaleko dworca kolejowego. Wybierając podróż samolotem, dojazd z lotniska zajmie ok. 20 minut.

Na miejscu znajdują się miejsca parkingowe.

Opinie gości konferencyjnych

Robert Szostak
W hotelu Iskra byłem pierwszy raz. Bardzo sympatyczna obsługa. Po dotarciu otrzymałem klucz do pokoju oraz informacje gdzie odbywa się moje szkolenie. Pokój elegancki, zadbany z łazienką.

Sala kameralna, mieściło się w niej 15 osób. Dobrej jakości sprzęt oraz ładnie urządzone pomieszczenie polecam.

Weronika P.
Od kilku lat przeprowadzam szkolenia biznesowe. Tutaj w hotelu Iskra odnalazłam miejsce, gdzie można spokojnie usiąść, nawiązać kontakt z uczestnikiem, a co ważne uzyskać pomoc bardzo sumiennego personelu. Dużą zaletą jest również lokalizacja, gdzie można spokojnie dojechać własnym samochodem na miejsce oraz zaparkować pojazd tuz obok budynku. Szukałam sali kameralnej, w której stoliki są ustawione w podkowę. Takie rozwiązanie pozwala bezpośrednio porozmawiać z innymi osobami.

Wymienić się swoimi poglądami, a nawet nawiązać nową znajomość. Pomieszczenia są zadbane, dobrze urządzone. W każdej sali znajduje się klimatyzacja, sprzęt konferencyjny oraz internet. Osoby poszukujące miejsca do spania mogą skorzystać z jednego z 92 miejsc noclegowych. Polecam ten radomski hotel.

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo