Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Warszawa Białołęka - 11 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

ul. Głębocka 15, Warszawa

tel. 22 489 40 08

Hotel Partner

ul. Marywilska 16 , Warszawa

tel. 22 814 23 00, 22 814 16 55

Annopol

ul. Annopol 4, Warszawa

tel. (0-22) 811-55-19

Hotel GROT

ul. Modlińska 15a, Warszawa

tel. 22 811 22 00

ul. Brzeziny 7, Warszawa

tel. (22) 741-65-65

Centrum Szkoleniowe TWINS

ul. Żywiczna 57, Warszawa

tel. (22) 889-55-05

ul.Modlińska 15, Warszawa

tel. (0-22) 675-58-05

ul. Czeremchowa 38 a i b, Warszawa

tel. (0-22) 614-87-42

ul. Modlińska 310/312, Warszawa

tel. (0-22) 819-01-71

Hotel Pod Grotem*

ul. Modlińska 15A, Warszawa

tel. (0-22) 811-22-00

img

Szkolenia i konferencje w dzielnicy Białołęka

Atrakcje dzielnicy Białołęka – czyli co robić po konferencji?

Oferta atrakcji dzielnicy Białołęka jest na tyle duża, że uczestnicy konferencji z pewnością nie będą się nudzić po jej zakończeniu.

Wcale nie trzeba jechać do centrum Warszawy, można również skorzystać z oferty tej północno- wchodniej dzielnicy. Wzdłuż linii Kanału Żerańskiego odpoczynek po konferencji gwarantują cztery lokalne parki wraz z terenami rekreacyjno-sportowymi. Szczególną gratką dla miłośników owadów jest Motylarnia w Galerii Północnej. Z uwagi na tropikalne warunki, warto zapoznać się ze szczegółami wizyty w tym miejscu. Na dachu Galerii Północ tężnia solankowa. Sportowcy znajdą w Galerii siłownię i stację naprawy rowerów. Strefa handlu wraz z zapleczem gastronomicznym w Galerii Północ oraz centrum na Marywilskiej 44. Dla biegaczy miejsce do joggingu na Białołęce to obszar bogaty w tereny odpowiednie do treningów.

Zapoznaj się z hotelami i salami na wydarzenia biznesowe z całej Warszawy: Hotel idealne na konferencje Warszawa


galeria polnocna


W parku Picassa oraz Strumykowa boiska do siatkówki, koszykówki, ogrodzone place zabaw dla dzieci. Ponadto W parku Picassa kort tenisowy. Ścieżki zdrowia, mini trasa rowerowa do nauki jazdy, trasa deskorolkowa, siłownia na powietrzu oraz trampolina, dostępne w Parku Ceramicznym. Miłośnicy gry w szachy, znajdą tu swój zakątek. Wyjątkowe miejsca dla rodzin z dziećmi to teren rekreacyjny o nazwie Bociani zakątek. Tematyczne place zabaw dla dzieci, ścieżka zdrowia oraz skatepark. Zielona polana rekreacyjna, odpowiednia na wypoczynek w otoczeniu drzew dostępne na terenach rekreacyjno-sportowych o nazwie Park Magiczna. Wieża wspinaczkowa i linarium dla dzieci, huśtawki, na terenach rekreacyjnych przy ulicy Truskawkowej na Białołęce. Są tu również stoliki do gier planszowych oraz plenerowe grille. Dla pasjonatów zabytków budynek gorzelni drożdżowej i Pollena Aroma historyczne miejsca lokalnego przemysłu.

Oferta sal konferencyjnych w Centrum Warszawy sprawdź tutaj.


marywilska44


Zaplecze hotelowo - konferencyjne dzielnicy Białołęka

Białołęka w Warszawie to dzielnica z zapleczem 11 obiektów odpowiednich na organizację szkoleń lub konferencji. Różny standard i wielkość obiektów. Skromniejszy standard w Hotelu pod Lasem lub Hotelu Grot. Wyższy standard w 3 gwiazdkowym Centrum Konferencyjno-Hotelowym Fort, które posiada 10 sal konferencyjno-szkoleniowych, 159 miejsc noclegowych, siłownię i saunę. Restauracja zapewnia posiłki dla uczestników imprez.

Szukasz innych obiektów na Pradze Północ? Zobacz hotele i ośrodki konferencyjne: Obiekty konferencyjno-eventowe na Pradze Północ

Zobacz więcej sal konferencyjnych w Centrum Warszawy i okolicach - kliknij tutaj.

Nasi partnerzy