Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Sale konferencyjne Waraszawa do 100 km - Polecane obiekty

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 100 km

Las Woda Park Rekreacyjno-Biznesowy
Adres: ul. Spokojna 1, 08-470 Wilga
Odległość: 50 km
Największa sala konferencyjna: 450


Las Woda Park Rekreacyjno-Biznesowy
Las Woda Park Rekreacyjno-Biznesowy


Położony w doskonałej lokalizacji Hotel Las Woda to miejsce, które cieszy się ogromna popularnością wśród organizatorów spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Hotel znajduje się w odległości 50 km od Lotniska Chopina, niewiele więcej jest do centrum stolicy. Obiekt pod każdym względem jest profesjonalnie wyposażony i dopasowany do potrzeb klientów biznesowych. Centrum konferencyjne to 1300 metrów kwadratowych powierzchni, w skład których wchodzi 8 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Największa sala pozwala na zorganizowanie wydarzenia nawet na 450 osób. Wszystkie wnętrza, w których odbywają się spotkania, są dobrze wyposażone w sprzęt multimedialny, nagłośnienie, oświetlenie i inne urządzenia niezbędne do sprawnego poprowadzenia wydarzenia. Hotel dysponuje bardzo dobrym zapleczem gastronomicznym i noclegowym, dzięki czemu można organizować w nim nawet kilkudniowe wydarzenia, połączone z nocowaniem uczestników. Jeśli szukają Państwo niedaleko Warszawy miejsca na konferencję, Hotel Las Woda z pewnością pod każdym względem spełni Wasze oczekiwania.


Pałac Żelechów SPA & Wellness
Adres: ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36, 08-430 Żelechów
Odległość: 80 km
Największa sala konferencyjna: 800

Pałac Żelechów SPA & Wellness
Pałac Żelechów SPA & Wellness


Pałac Żelechów SPA & Wellness to przepiękny obiekt pałacowy, który pod każdym względem został przystosowany do przyjęcia gości zarówno turystycznych, jak i biznesowych. W obiekcie znajduje się rozbudowane centrum konferencyjne, które obejmuje 19 nowoczesnych, klimatyzowanych sal, w których znajdują się wszystkie niezbędne urządzenia multimedialne, oświetlenie i nagłośnienie konferencyjne. Ustawienie sal można modyfikować w zależności od potrzeb – największa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 800 osób. Hotel dysponuje doskonałym zapleczem gastronomicznym, a także sporą ilością miejsc noclegowych w eleganckich, komfortowo urządzonych apartamentach. Uczestnicy spotkań mogą również korzystać z rozbudowanej oferty dodatkowej, między innymi z nowoczesnego centrum SPA i wellness, które doskonale sprawdzi się po całodniowych spotkaniach. Wysoki poziom obsługi oraz oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb to gwarancja, że konferencja w Pałacu Żelechów z pewnością uda się na sto procent.


Talaria Resort & SPA
Adres: Trojanów 158, 08-455 Trojanów
Odległość: 93 km
Największa sala konferencyjna: 350

Talaria Resort & SPA
Talaria Resort & SPA


Hotel Talaria Resort & Spa znajduje się w odległości 93 km od centrum Warszawy w malowniczym parku w Trojanowie. To miejsce, które pod każdym względem spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów spotkań biznesowych. Przepiękny, zabytkowy obiekt, klimatyczne otoczenie oraz świetnie wyposażone wnętrza zachęcają zarówno do wypoczynku, jak i do wydarzeń branżowych, jak konferencje czy szkolenia. W obiekcie znajdują się 3 nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, z których największa pozwala na przygotowanie wydarzenia na 350 osób. Wszystkie sale posiadają klimatyzację, dobre oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także dostęp do sprzętu multimedialnego i bezprzewodowego wi-fi. W przypadku organizacji kilkudniowego wydarzenia jest możliwość zakwaterowania uczestników w hotelowych apartamentach, a o wyżywienie zadba restauracja serwująca specjały lokalnej kuchni. Organizacja konferencji lub spotkania biznesowego w Talaria Resort & Spa to gwarancja stuprocentowej satysfakcji.

Biały Pałac Palczew
Adres: Palczew-Parcela 19, 05-660 Warka
Odległość: 60 km
Największa sala konferencyjna: 200

Polecane obiekty w okolicach Warszawy
Biały Pałac Palczew

Biały Pałac Palczew to doskonała propozycja organizacji konferencji, imprez firmowych i spotkań biznesowych w niedalekiej odległości od Warszawy. Zabytkowy XIX w. pałac i 5ha ogród, są doskonałą scenerią podczas konferencji organizowanych w dwóch dostępnych w obiekcie salach szkoleniowo-kongresowych. Sale są klimatyzowane i wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, multimedialne rzutniki, tablice flipchart, szybki Internet i niezbędne podczas szkoleń i odczytów urządzenia. Zaproszeni goście i słuchacze mogą skorzystać z 15 pokoi i apartamentów mogących przyjąć 36 gości. Hotelowa kuchnia bazuje na naturalnych i świeżych składnikach, oferując wykwintne potrawy europejskie, tradycyjną kuchnię polską, domowe przysmaki i ryby z własnej hodowli. Po burzliwych debatach i ciężkich konferencjach można wypocząć w hotelowej strefie SPA & Wellness z jacuzzi, sauną i pałacowymi masażami. Zaciszne miejsce w niedalekiej odległości od stolicy, zapewnia komfortowy dojazd i bliskość głównych krajowych tras.

Dom Bankietowy ARKADIA
Adres: ul. Trojanowska 94, 96-500 Sochaczew
Odległość: 60 km
Największa sala konferencyjna: 200

Polecane obiekty w okolicach Warszawy
Dom Bankietowy ARKADIA<


Dom Bankietowy ARKADIA, to zaciszny zakątek w pobliżu Warszawy, oferujący komfortowy wypoczynek i doskonała propozycja dla organizatorów kursów, szkoleń i kongresów. Dwie profesjonalne sale konferencyjne, którymi dysponuje ośrodek, wyposażone są w wysokiej jakości urządzenia audiowizualne i teleinformatyczne, niezbędne podczas odczytów, wystąpień i szkoleń. ARKADIA, to doskonałe miejsce nieformalnych spotkań rad nadzorczych, kursów i kongresów nawet dla 200 uczestników. Sale mogą być swobodnie łączone i odizolowane od reszty ośrodka. W ARKADII dostępne są 24 miejsca noclegowe w komfortowych i wygodnych pokojach. Lata doświadczeń w organizacji imprez rodzinnych i spotkań firmowych, zapewnią doskonałą rozrywkę z klubem nocnym, dyskotekami i drink barem oraz wyśmienitą kuchnię podczas pobytu w podwarszawskim ośrodku. Dużym atutem obiektu jest bliska odległość od stolicy z wygodnym dojazdem, a także duży parking i ogrodzony teren wśród zieleni, zapewniający ciszę i prywatność z dala od centrum miasta.

Warszawa - 260 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Krasnodębski

ul.Gdańska 80, Węgrów

tel. (0-25) 792-27-27

Restauracja Na Skrajnej

ul. Skrajna 1a, Ząbki

tel. 22 781 70 29,505 608 985, 519 064 128

Nasi partnerzy