Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Sale konferencyjne Waraszawa do 50 km - Polecane obiekty

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 50 km

Baśniowa
Adres: Ul. Poniatowskiego 10, 07-200 Warszawa
Odległość: 50 km
Największa sala konferencyjna: 300

Baśniowa
Baśniowa


Hotel i Restauracja Baśniowa to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i innych wydarzeń branżowych. Obiekt znajduje się w odległości 50 km od centrum Warszawy, co zapewnia wygodny dojazd, a jednocześnie położenie z dala od zgiełku miasta. Klientom biznesowym hotel oferuje możliwość wynajmu jednej z trzech sal konferencyjnych, z których największa pomieści nawet 300 osób. Centrum konferencyjne jest wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria, które ułatwiają prowadzenie spotkań branżowych. W obiekcie znajduje się 50 miejsc noclegowych, co umożliwia zakwaterowanie uczestników konferencji w tym samym obiekcie. Goście mają zapewnione wyżywienie serwowane przez hotelową restaurację, a także mogą korzystać z szeregu atrakcji, między innymi z centrum spa i wellness. Świetnie wyposażone centrum konferencyjne, dobre zaplecze bytowe oraz profesjonalna obsługa to gwarancja, że każde spotkanie biznesowe, konferencja czy szklenie zostaną zorganizowane na najwyższym poziomie.


Apart Hotel Stara Przędzalnia
Adres: ul. Mały Rynek 7, 96-300 Żyrardów
Odległość: 45 km
Największa sala konferencyjna: 100

Apart Hotel Stara Przędzalnia
Apart Hotel Stara Przędzalnia


Apart Hotel Stara Przędzalnia to miejsce znajdujące się w zabytkowym, pięknie odrestaurowanym obiekcie, który został przystosowany do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń branżowych. Hotel znajduje się w odległości 45 kilometrów od centrum Warszawy, co pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd. W obiekcie znajdują się 4 sale konferencyjne o różnej powierzchni, których ustawienie można modyfikować, tworząc przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb wynajmujących. Hotel zapewnia kompleksowe wyposażenie konferencyjne, sprzęt multimedialny oraz wszystkie inne urządzenia, które są niezbędne do zorganizowania wydarzenia. Możliwe jest zorganizowanie noclegów w tym samym obiekcie, a o oprawę kulinarną wszystkich biznesowych imprez dba hotelowa restauracja. Apart Hotel Stara Przędzalnia to miejsce, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Windsor Hotel
Adres: Jachranka 75, 05-140 Serock
Odległość: 45 km
Największa sala konferencyjna: 1000

Windsor Hotel
Windsor Hotel


Hotel Windsor w Serocku znajduje się w odległości 45 kilometrów od Warszawy, co sprawia, że można do niego bez problemu dojechać z centrum stolicy, a jednocześnie położony jest z dala od zgiełku. Hotel jest jednym z największych i najbardziej rozbudowanych centrów kongresowych na Mazowszu. W obiekcie znajduje się aż 4500 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, na którą składają się 32 sale. Największa z nich umożliwia przygotowanie wydarzenia na 1000 osób. Wiele sal jest modułowych, można je bez problemu łączyć, zmieniać ustawienie i wyposażenie w zależności od potrzeb. Centrum konferencyjne posiada niezbędne wyposażenie w postaci sprzętu multimedialnego, audiowizualnego, dobrego nagłośnienia i oświetlenia, a także bezprzewodowego internetu. Istnieje również możliwość zakwaterowania uczestników wydarzeń w wygodnych apartamentach. Hotel zapewnia kompleksowe wyżywienie, a także możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji znajdujących się w obiekcie i wokół niego.

Klub Mila Zegrzynek
Adres: ul. Jerzego Szaniawskiego 56, 05-140 Serock
Odległość: 35 km
Największa sala konferencyjna: 200

Klub Mila Zegrzynek
Polecane obiekty w okolicach Warszawy


Klub Mila Zegrzynek, to zarówno klimatyczny hotel, jak i doskonale wyposażone centrum konferencyjne w pobliżu Warszawy. Goście biznesowi mają do wyboru 5 sal konferencyjnych z dostępem do dziennego światła i sterowaną indywidualnie klimatyzacją. Wszystkie sale zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt wykorzystywany podczas odczytów, prezentacji, szkoleń i kongresów, z rzutnikami multimedialnymi, dobrej jakości Internetem, ekranami, tablicami i sprzętem audiowizualnym. Planujący kilkudniowe spotkania i dłuższe konferencje, mogą skorzystać z rozbudowanej bazy noclegowej, która oferuje 120 miejsc w pokojach hotelowych, apartamentach i domkach kapitańskich. Hotelowa restauracja oferuje tradycyjną regionalną kuchnię z dużą ilością ryb, a posiłki smakują najlepiej nad taflą pobliskiego jeziora. Zalew Zegrzyński i leśny rezerwat Wieliszewskie Łęgi zapewniają doskonałe warunki dla imprez integracyjnych i uprawiania sportów wodnych. Malownicze otoczenie i bezpośrednie sąsiedztwo jeziora Zegrzyńskiego oraz dogodny dojazd do stolicy, to gwarancja udanego wypoczynku i idealnego przebiegu konferencji.

Centrum Biznesu KALKSTEIN Sp. z o.o.
Adres: ul. Mickiewicza 10, 05-807 Podkowa Leśna
Odległość: 35 km
Największa sala konferencyjna: 40

Centrum Biznesu KALKSTEIN Sp. z o.o.
Polecane obiekty w okolicach Warszawy


Niespełna 45 min od stolicy, w Podkowie Leśnej znajduje się kompleksowo wyposażone Centrum Biznesu KALKSTEIN. Dogodna lokalizacja sprzyja organizacji kameralnych spotkań rad nadzorczych, przeprowadzania rekrutacji, a także większych eventów firmowych. W Centrum dostępne są 4 sale konferencyjne, wyposażone w rzutniki multimedialne, ekrany, tablice suchościeralne i niezbędny sprzęt konferencyjny, gdzie można z powodzeniem organizować spotkania dla kilku lub kilkudziesięciu uczestników. Zaciszne miejsce i malownicza okolica daje wiele możliwości organizowania imprez plenerowych, celebracji uroczystości rodzinnych, nieformalnych rozmów biznesowych, imprez integracyjnych i oficjalnych spotkań. Podczas konferencji i szkoleń, przewidziane są usługi cateringowe z kawą, herbatą sokami, słodyczami i drobnymi przekąskami, możliwa jest również organizacja lunchu i bardziej wystawnego obiadu. Ośrodek położony jest w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewnia szybki dojazd do Warszawy i bliskość głównych węzłów komunikacyjnych.

Warszawa - 164 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Hotel Krasnodębski

ul.Gdańska 80, Węgrów

tel. (0-25) 792-27-27

Restauracja Na Skrajnej

ul. Skrajna 1a, Ząbki

tel. 22 781 70 29,505 608 985, 519 064 128

Hotel Mansor

ul. Ks. I. Skorupki 5, Ząbki

tel. 533 929 259

Hotel E-Wita

ul.Sienkiewicza 7, Raszyn

tel. (0-22) 716-13-05

ul. Poznańska 33, Mory

tel. (0-22) 721-18-10

ul. Ciećwierza 14, Klaudyn

tel. (22) 722 00 83, 728 324 927

Nasi partnerzy