Pałac Kultury i Nauki

Pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa(mazowieckie)

tel.(0-22) 656-77-23

zarzad@pkin.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
drink bardrink bar
basenbasen
dyskoteka/dancingdyskoteka/dancing
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
parkingparking
parking dozorowanyparking dozorowany
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektorprojektor
panel ciekłokrystalicznypanel ciekłokrystaliczny
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
sprzęt wideokonferencyjnysprzęt wideokonferencyjny
komputerkomputer
drukarkadrukarka
kseroksero
dostęp do internetudostęp do internetu
hotspothotspot

Pokaż więcej

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Nazwa sali Powierzchnia Wysokość Możliwość ustawienia stolow
Marmurowa Marmurowa (Pokaż)
680
340
260
Ratuszowa Ratuszowa (Pokaż)
680
340
260
Skłodowska Skłodowska (Pokaż)
600
320
250
Starzyński Starzyński (Pokaż)
600
320
250
Koncertowa Koncertowa (Pokaż)
440
Broniewski Broniewski (Pokaż)
220
100
70
Trojka Trojka (Pokaż)
200
90
70
Mikołajska Mikołajska (Pokaż)
180
60
50
VI Piętro Foyer Sali Koncertowej VI Piętro Foyer Sali Koncertowej (Pokaż)
200
100
80
Gagarin Gagarin (Pokaż)
180
60
50

Pokaż więcej sal

Kruczkowski Kruczkowski (Pokaż)
180
80
Kisielewski Kisielewski (Pokaż)
170
90
50
Goethe Goethe (Pokaż)
150
60
50
Korczak Korczak (Pokaż)
130
60
40
Renesansowa Renesansowa (Pokaż)
120
80
30
Gałczyński Gałczyński (Pokaż)
120
80
30
Warszawska Warszawska (Pokaż)
110
Kopernik Kopernik (Pokaż)
100
60
Tiereszkowa Tiereszkowa (Pokaż)
100
60
Sienkiewicz Sienkiewicz (Pokaż)
90
40
30
Gotycka Gotycka (Pokaż)
80
30
20

Pokaż mniej sal

Sale szkoleniowe / zaplecze konferencyjne

Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o oferuje klientom wynajem ponad 10.000 m2 powierzchni wystawienniczej i bankietowej oraz sale na duże i kameralne koncerty.

Wyjątkowo bogaty wystrój wnętrz: eleganckie, wręcz monumentalne sale recepcyjne w amfiladzie, z wielkimi marmurowymi schodami, balkonami, kryształowymi żyrandolami i rzędami klasycystycznych kolumn tworzą atmosferę, której daremnie szukać w innych tego typu miejscach w Warszawie.

 

Usługi:
• Wynajem sal i powierzchni targowych
• Wynajem sprzętu do organizacji imprez
• Pomoc medyczna na miejscu

Infrastruktura:
• Poczta
• Szatnia
• Parking na 750 aut

Wyposażenie techniczne:
• Aparatura do tłumaczeń symultanicznych
• Bezprzewodowy dostęp do internetu w salach wystawowych i konferencyjnych
• Wyposażenie konferencyjne (sprzęt audio/video, ekrany)
• Projektory multimedialne i rzutniki slajdów
• Podłączenie dowolnej liczby linii telefonicznych

Targi i Wystawy:
• ponad 10 tys. m² powierzchni wystawienniczo-targowej
• dwie największe sale po 1150 m² każda
• możliwość dowolnego łączenia sal w systemie amfiladowym pozwalająca zorganizować zarówno kameralne imprezy, jak i duże targi czy wystawy
• system bezprzewodowego dostępu do internetu, multimedialne systemy projekcyjne.

 

***
Pen Club:
Najmniej znane, a jedne z najciekawszych pomieszczeń Pałacu. Wejść do sali Pen Clubu można bezpośrednio z dziedzińca Pałacu od strony ul. Emilii Plater. Pomieszczenia Pen Clubu podzielone są na część konferencyjną (sala "czerwona" na około 20 osób) recepcyjną (owal sal) oraz reprezentacyjną rotundę z mozaikową podłogą i dębowym podwyższeniu o krużgankowej budowie. Połączenie poszczególnych pomieszczeń daje możliwość wykorzystania sali jako miejsca przyjęć (zasiadane na ok. 30 osób, przy okrągłym stole) lub "chodzonych" na ok. 200 osób. Pen Club posiada własne zaplecze kuchenne. Walorem Pen Clubu jest także możliwość zorganizowania podjazdu gości bezpośrednio pod wejście na zamknięty i strzeżony dziedziniec.

Więcej informacji o naszej ofercie konferencyjnej znajdziesz tutaj

Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne

Lokalizacja

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Pałac Kultury i Nauki to największe miejsce kongresowe w Warszawie. Każdego roku organizujemy kilkadziesiąt konferencji i szkoleń, nasze 42 sale zapewniają klimatyzacje, bezpłatny Internet WIWI, najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny, są zróżnicowane powierzchniowo od największej sali mogącej pomieścić 2880 osób do  bardziej kameralnych dla 80-100osób. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwy kawowe. Mamy zespół którego profesjonalizm i doświadczenie znacznie podnosi jakość naszych usług.

Lokalizacja

Pałac Kultury i Nauki znajduje się przy placu Defilad 1 jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków widocznym niemalże z każdego miejsca Stolicy. Lokalizacja ta sprawia iż z łatwością i szybko dzięki doskonale rozwiniętej komunikacji miejskiej autobusy, tramwaje, metro dotrze się do każdego ważnego miejsca miasta. Niedaleko od nas tętni życiem centrum biznesowe, z łatwością można też poznać atrakcyjne punkty turystyczne Starówka, Zamek Królewski.

Filmy

Pałac Kultury i Nauki - konferencje, szkolenia

Opinie gości konferencyjnych

Patryk
Dziękuję za zaproszenie na event w Pen Clubie w Pałacu Kultury, nawet nie byłem świadom, że istnieje takie świetne miejsce w tym gmachu. Wejście od Emilii Plater, więc dojazd doskonały. Świetnie urządzone, kameralne pomieszczenie, doskonałe na niewielkie eventy i pokazy. Po części oficjalnej zorganizowany małe przyjęcie, doskonała zabawa i wspaniała niespodzianka. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce, bo nie jest tak znane jak inne pomieszczenia Pałacu, a szkoda – bardzo ciekawe miejsce z klimatem.

Jakub
Nie ma chyba w stolicy bardziej znanego budynku niż Pałac Kultury i Nauki. Ja też do tej pory nie znałem wszystkich możliwości jakimi dysponuje. Zawsze kojarzyłem Pałac z pięknym miejscem widokowym i chociaż byłem świadom, że odbywają się tam wydarzenia kulturalne to nie miałem pojęcia jak to wygląda, do momentu aż sam nie zostałem zaproszony na udział w konferencji. Sala Puszkina to miejsce zapierające dech w piersi. Niesamowity wystrój, mury, rozmach nie z tej ziemi. Ogrom i wysokość sklepienia potrafi sprawić, że człowiek zaniemówi. Dotychczasowe konferencje, w których brałem udział do tej pory odbywały się w uczelnianych salach wykładowych i kinowych, więc porównanie nieziemskie. Czuć potęgę tego gmachu. Sama konferencja, to też wydarzenie wielkiej wagi i widać, że przyłożono starań, aby wszystko przebiegło jak w szwajcarskim zegarku. Naprawdę spotkanie, które zapisze się w pamięci na zawsze. Patrząc na obecnych można było poznać, kto jest tak jak ja po raz pierwszy, bo długo trzeba się przyzwyczajać do miejsca. Sama konferencja idealnie zaplanowana, wybór miejsca na piątkę z plusem.

Lidka
Pałac Nauki i Kultury – wiadomo, nie ma, co dodawać, bo każdy słyszał, każdy wie. Ale organizowane odczyty zaskoczyły mnie profesjonalnym przygotowaniem. Fajnie siedzi się na wykładzie podziwiając kryształowe żyrandole i monumentalne kolumny. Podziwiam pomysł organizacji wykładów właśnie tutaj. Można poczuć się wyjątkowo, będąc uczestnikiem wydarzeń organizowanych w tym gmachu, Cała oprawa wygląda trochę inaczej niż spotyka się to w salach kinowych czy konferencyjnych w zakładach pracy. Można poddać się magii tego miejsca i podziwiać piękne wnętrza i pełne przepychu wykończenia. Dla mnie wspaniały pomysł.

Olka
Poważne wydarzenia, podkreślające rangę i zaangażowanie w danej dziedzinie nie mogą odbyć się w Warszawie nigdzie indziej tylko w Pałacu Kultury i Nauki. Nie wyobrażam sobie bardziej prestiżowego miejsca w Polsce. Zaproszono gości również z zagranicy, okazało się, że sala konferencyjna posiada nawet kabiny do tłumaczeń, więc nie miałem więcej pytań. Sprzęt najwyższej jakości, a sama sala, co tu dużo mówić, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o PKiN, to może sobie wyobrazić wnętrza. Chyba każdy uczestnik był pod wrażeniem tego miejsca. Pomiędzy panelami obowiązkowo wizyta na szczycie i podziwianie panoramy miasta, tego nie zaoferuje inna lokalizacja. Parking na tysiąc aut, cała infrastruktura przygotowana do każdego wydarzenia konferencyjnego, naukowego czy szkoleniowego i to w takiej oprawie, że ciężko znaleźć podobne rozwiązania. Ogrom i powaga miejsca jest jak najbardziej zrozumiała, dlatego uczestnictwo w takiej konferencji można śmiało uznać za zaszczyt. Warszawa ma czym się pochwalić w tej kwestii, ale pałac bije wszystko.

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo