Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Warszawa - 356 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Colibra
Warszawa
Hotel Colibra
Hotel Colibra

Zaplecze konferencyjne

Hotel Colibra dysponuje nowoczesną salą konferencyjną, w której można zorganizować różnego rodzaju spotkanie biznesowe dla maksymalnie 20 uczestników. Na wyposażeniu tego pomieszczenia są wszystkie niezbędne sprzęty, które umożliwiają przeprowadzenie szkolenia, prezentacji czy konferencji. Sala w Hotelu Calibra posiada: dobrej jakości sprzęt audiowizualny, głośniki, mikrofony, oświetlenie z możliwością zaciemnienia i światło dzienne oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Zaletą tego pomieszczenia jest również to, że jest ono klimatyzowane. Znajdują się w nim także eleganckie i bardzo wygodne meble, które można dowolnie przestawiać w zależności od potrzeb. Hotel Colibra oferuje wynajęcie tej sali na kilka godzin, jak i na dłuższy czas.

Lokalizacja

Hotel Colibra znajduje się w Warszawie, przy ulicy Wolskiej 191. Jest to dogodne położenie, które zapewnia sprawny dojazd z każdego zakątka tego miasta, jak i do każdej innej dzielnicy. Lokalizacja tuż przy samym centrum Warszawy jest dodatkowym atutem.

Hotel Czerniewski
Warszawa
Hotel Czerniewski
Hotel Czerniewski

Zaplecze konferencyjne

Hotel Czerniewski wyróżnia się bogatym zapleczem konferencyjnym. Obiekt oferuje kilka sal konferencyjnych, które posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia, bezprzewodowy Internet i projektory multimedialne. W Hotelu Czerniewski wynająć można między innymi jedną z trzech sal o takiej samej powierzchni (36 m²), które pomieszczą maksymalnie po 36 osób. Do wyboru jest również większa sala o powierzchni 54 m², która przygotowana jest na przyjęcie do 54 gości. Największa sala ma powierzchnię 300 m² i w ustawieniu teatralnym zmieści się w niej aż 300 osób. Sale można ze sobą łączyć, dzięki czemu można uzyskać przestrzeń dopasowaną do swoich potrzeb. Zaletą Hotelu Czerniewski jest też to, że zapewnia on bufet kawowy oraz pozostałe posiłki serwowane w hotelowej restauracji.

Lokalizacja

Hotel Czerniewski znajduje się w Warszawie, tuż przy drodze krajowej nr 7. Oddalony on jest zaledwie 8 minut od stacji kolejowej Warszawa Raków oraz około 7 kilometrów od lotniska im. Fryderyka Chopina.

Hotel Aramis
Warszawa
Hotel Aramis
Hotel Aramis

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel nad Pisą oferuje swoim gościom biznesowym możliwość zorganizowania różnego rodzaju wydarzeń firmowych. Klienci do wyboru mają: Salę Kryształową o powierzchni 250 m² dla 300 uczestników, Salę Kawiarnianą o powierzchni 120 m² dla 120 osób, Salę Parkową o powierzchni 107 m² dla 120 gości, Salę Zachodnią o powierzchni 75 m² dla 80 uczestników, Salę Biznesową o powierzchni 28 m² dla 20 osób. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny, taki jak na przykład projektor multimedialny z ekranem, tablice, rzutnik, mikrofony bezprzewodowe czy flipcharty. Hotel nad Pisą wyróżnia się także nadwodnym tarasem z przeszklonym patio. W jego ofercie znajduje się również znakomita kuchnia oraz profesjonalna obsługa, która dba o prawidłowy przebieg każdego wydarzenia.

Lokalizacja

Hotel nad Pisą to trzygwiazdkowy obiekt położony w centrum miasta Pisz, nad brzegiem rzeki Pisa. Znajduje się on niedaleko Starówki i Rynku Miejskiego. Po drugiej stronie rzeki otoczony on jest parkową zielenią.

Hotel Na Uboczu
Warszawa
Hotel Na Uboczu
Hotel Na Uboczu

Zaplecze konferencyjne

Hotel na Uboczu charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu gwarantuje profesjonalną obsługę podczas każdego wydarzenia biznesowego. Obiekt dysponuje 2 w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi salami, które można ze sobą połączyć w celu uzyskania jeszcze większej przestrzeni konferencyjnej dla 90 osób. Hotel na Uboczu oferuje Salę Mostową na 30 osób i Salę Parkową dla 60 gości. Obie sale wyposażone są w nagłośnienie stacjonarne, dostęp do Internetu, światło dzienne, flipchart, rzutnik multimedialny i ekran. Jest to niezbędne do przeprowadzenia biznesowego spotkania. Hotel posiada też piękny ogród, który udostępniany jest na potrzeby różnych wydarzeń. W obiekcie można także skorzystać z poczęstunku w przerwach kawowych, jak i z pełnej obsługi gastronomicznej.

Lokalizacja

Hotel na Uboczu położony jest z dala od miejskiego hałasu, posiada świetny dojazd do i z centrum Warszawy. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, ale i chcących zorganizować spotkanie firmowe.

Sale konferencyjne w okolicy Warszawy

Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     600
Największa
sala
img     160
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     160
Największa
sala
img     140
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     500
Największa
sala
img     40
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      9
sal
konferencyjnych
img     170
Największa
sala
img     46
Miejsc
noclegowych
Logo ośrodka
img      34
sale
konferencje
img     1200
Największa
sala
img     700
Miejsc
noclegowych

Nasi partnerzy