img

Duże ośrodki konferencyjne w województwie mazowieckim

Na Mazowszu znajduje się wiele ciekawych miejsc, które mogą posłużyć nie tylko w celach rekracyjnych i wypoczynkowych, ale również biznesowych. Aby sprawdzić najciekawsze z nich, zobacz stronę prawie 700 obiektów konferencyjnych w woj. mazowieckim. Jeśli zaś interesuje Cię organizacja eventu lub szkolenia w samej stolicy, sprawdź ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie.

Poniżej przedstawiamy duże ośrodki konferencyjne w województwie mazowieckim:

 

1. Hotel Julinek***

Dane teleadresowe:
Julinek 1, 05-084 Leszno (mazowieckie)
Kontakt: +48 22 611 61 16
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 119
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Julinek.

1. Hotel Julinek***
1. Hotel Julinek***

Hotel Julinek znajduje się na pięknym terenie w otoczeniu aż 30 hektarów malowniczego parku. To miejsce bardzo chętnie wybierane na gale, konferencje czy szkolenia. Jest tu między innymi Duża Arena, która pomieści kilkusetosobową widownię, a doskonałe oświetlenie i nagłośnienie tworzy fantastyczną oprawę.

Każda z 6 sal doskonale nadaje się na konferencje, szkolenia. Podczas takich wydarzeń warto skorzystać z bufetu kawowego czy wybrać lunch dla uczestników. Podawane są tu dania kuchni polskiej. Można tu też zorganizować imprezę plenerową.

Przestronne pokoje to dobre miejsce na wypoczynek. Zarówno pokoje jak i apartamenty są doskonale wyposażone, a łazienki eleganckie. Na miejscu jest bardzo duży parking dla gości.

 

2. Hotel Kuźnia Napoleońska***

Dane teleadresowe:
ul. Sochaczewska 5, 96-515 Tereslin (mazowieckie)
Kontakt: 46 861 52 13
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Liczba miejsc noclegowych: 240
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Kuźnia Napoleońska.

2. Hotel Kuźnia Napoleońska***
2. Hotel Kuźnia Napoleońska***

Mało który obiekt dysponuje taką przestrzenią konferencyjno-bankietową jaka jest w hotelu Kuźnia Napoleońska. Największa sala o pięknym wystroju to powierzchnia dla aż 800 osób. Niezależnie jednak od liczności eventu można a tu liczyć na pomoc koordynatora, który zadba o najmniejsze szczegóły.

Łącznie część konferencyna to 13 sal z nowoczesnym zapleczem multimedialnym. Okazała jest też baza noclegowa - to 240 miejsca w komfortowych i świetnie wyposażonych pokojach.

Jest tu też kilka punktów gastronomicznych, a restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej. W ciepłe dni można skorzystać z altany ogrodowej i raczyć się daniami z grilla.

 

3. Novotel Warszawa Centrum****

Dane teleadresowe:
ul. Marszałkowska 94/98, 00-510 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt: 22 596 00 00
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 1426
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Novotel Centrum.

3. Novotel Warszawa Centrum****
3. Novotel Warszawa Centrum****

Ten obiekt zna chyba każdy mieszkaniec Warszawy i nie tylko. Pobyt w tym hotelu to okazja do zasmakowania luksusu. Z uwagi na sporą część konferencyjna jest chętnie wybierany przed podróżujących służbowo.

Nowoczesne sale konferencyjne sprawdzą się podczas wykładów i seminariów, ale także gali i bankietów. Jest ich tu 16, a największa z nich może pomieścić 600 osób. Nowoczesne pokoje o różnej konfiguracji to miejsce dla nawet 1426 gości jednocześnie. Pokoje są klimatyzowane, a z większości z nich rozciąga się piękny widok na stolicę.

Szef Kuchni dba nie tylko o codzienne posiłki, ale można też skorzystać z menu cateringu na konferencje, czy bardziej wyszukanego na przyjęcia czy bankiety.

 

4. Hotel Windsor****

Dane teleadresowe:
ul. Jachranka 75, 05-140 Serock (mazowieckie)
Kontakt:  669 808 988
Największa sala konferencyjna: 1000 osób
Liczba miejsc noclegowych: 421
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Windsor.

4. Hotel Windsor****
4. Hotel Windsor****

Ten hotel to miejsce nie tylko eleganckie i stylowe, ale przede wszystkim takie, które oferuje wypoczynek na wysokim poziomie. Na gości czeka 421 miejsc noclegowych, a pokoje są tak rozlokowane, żeby mimo pełnego obłożenia każdy miał okazję do relaksu. Pokoje i apartamenty posiadają liczne udogodnienia.

Sala bankietowa to miejsce, gdzie można zorganizować galę czy uroczystości dla nawet 1000 osób. Jej wystrój i piękne dekoracje dodają charakteru.

Doskonałe dania serwowane przez szefa kuchni na długo zostaną w pamięci. Część konferencyjna to łącznie 35 nowoczesnych i świetnie wyposażonych sal. W strefie Spa można skorzystać z licznych zabiegów.

 

5. Park of Poland Suntago

Dane teleadresowe:
ul. Nowy Świat 1, 96-300 Wręcza (mazowieckie)
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 368
Zobacz więcej: Konferencje w Suntago.

5. Park of Poland Suntago
5. Park of Poland Suntago

Praca i rozrywka? To coraz częściej wybierane połączenie, kiedy po szkoleniu czy konferencji organizowane są liczne atrakcje dla uczestników. A trudno o lepsze miejsce na zabawę i wypoczynek niż Park od Poland Suntago. To największy zadaszony park wodny w Europie, który przyciąga turystów z całej Polski.

Na gości czeka 368 miejsc noclegowych w nowoczesnych bungalowach. Każdy z nich jest wyposażony w część sypialnianą, kanapę, aneks kuchenny i łazienkę. Niektóre z nich można łączyć, aby uzyskać większą przestrzeń.

Na konferencje czy szkolenia świetnie sprawdzą się sale konferencyjne dla nawet 400 uczestników.

 

6. Leonardo Royal Warsaw****

Dane teleadresowe:
ul. Grzybowska 45, 00-844 Warszawa (mazowieckie)
Kontakt:  22 278 88 88
Największa sala konferencyjna: 360 osób
Liczba miejsc noclegowych: 291
Zobacz więcej: Konferencje w Leonardo Royal Warsaw.

6. Leonardo Royal Warsaw****
6. Leonardo Royal Warsaw****

Świetna lokalizacja w biznesowej części Warszawy to spory atut tego obiektu. Pokoje mieszczą się na najwyższych piętrach wieżowca JM Tower, co gwarantuje doskonałe widoki na stolicę.

Część konferencyjna składa się z 6 nowoczesnych sal, a w zależności od ich konfiguracji można to zorganizować wydarzenia nawet do 360 osób. Warto skorzystać też z opcji cateringu i bufetu kawowego.

Część noclegowa to pokoje 1 i 2 osobowe, a także bardziej przestronne Junior Suite. Łącznie jest tu prawie 300 miejsc noclegowych, a jasne wnętrza prezentują się bardzo dobrze. Poza restauracją, która słynie z dań kuchni europejskiej, jest też klimatyczny lobby bar.


Data publikacji: 12.05.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top