img

Dwór Oliwski – Jak zawsze piękny i urokliwy!

Dwór Oliwski

Dwór Oliwski powstał z myślą o osobach ceniących sobie komfort, elegancję oraz wysmakowane i luksusowe wnętrza. To miejsce, które potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających gości, również tych którzy poszukują idealnego ośrodka konferencyjnego....

Mieszkańcy Trójmiasta z roku na rok wykazują coraz większe zadowolenie z życia i zamieszkiwania w tym rejonie Polski. Spowodowane jest to ciągłym rozwojem regionu i miast położonych w jego obrębie. Jednocześnie daje to powód do zazdrości dla pozostałych mieszkańców kraju, którzy uparcie dążą do tego, by rejonie Trójmiasta spędzić chociażby wakacje.

Prym wśród trójmiejskich miast wiedzie niewątpliwie Gdańsk, który stał się miejscem wielu ważnych wydarzeń kulturalnych, a także i sportowych. Przyszłość tego miast również prezentuje się wyśmienicie, szczególnie po współorganizacji Mistrzostw Euro 2012, dzięki której Gdańsk znalazł się w trójce najczęściej odwiedzanych miejscowości w naszym kraju.

Miasto może poszczycić się także dużą liczbą nowoczesnych i komfortowych obiektów, które idealnie nadają się do organizowania w tym miejscu wszelkiego rodzaju konferencji oraz prestiżowych spotkań grupowych. Wśród licznych hoteli i pensjonatów zdecydowanie wyróżnia się jednak jeden obiekt- jest to nadzwyczajny Dwór Oliwski, który położony jest w zabytkowej części miasta.

Gustowne sale konferencyjne

Jednym z najważniejszych elementów obiektu, na terenie którego odbywają się grupowe konferencje służbowe są niewątpliwie sale konferencyjne. Dwór Oliwski może poszczycić się dwoma nowoczesnymi i doskonale wyposażonymi pomieszczeniami, które zachwycą uczestników nie tylko wysokiej jakości sprzętem audio-wideo, ale również olśnią stylowym wnętrzem. Pierwsza z sal konferencyjnych, określana jako grafitowa, posiada powierzchnię 145 m² , zaś druga (biała) jest nieco mniejsza i zajmuje 110 m². Obie sale na życzenie osoby organizującej konferencje mogą zostać podzielone na mniejsze pomieszczenia, które zapewnią kameralność spotkania.

Komfortowe pokoje i apartamenty

Jak powszechnie wiadomo udział we wszelkiego rodzaju konferencjach, spotkaniach służbowych, sympozjach oraz wykładach jest nie tylko pouczający i rozwijający, ale również powoduje olbrzymie zmęczenie. Niezwykle ważne jest więc zapewnienie uczestnikom szkoleń komfortowych warunków odpoczynku, które pomogą w regeneracji sił na kolejne spotkania. Dwór Oliwski jest przygotowany również na to, by sprostać temu zadaniu. Jego gospodarze zadbali o wszelkie szczegóły w każdym z 70 luksusowych pokoi, z których mogą korzystać uczestnicy konferencji. Pokoje zostały wyposażone m.in. w ekskluzywną łazienkę i gustowny mini bar, a telewizja satelitarna i stałe łącze z internetem to niemalże standard. Również nieco bardziej wymagający goście odnajdą tu miejsce dla siebie, gdyż mają możliwość pobytu w jednym z dwóch luksusowych apartamentów.

Spotkania integracyjne

Osoby biorące udział w konferencjach, poza okresem spędzonym na wykładach, posiadają również wiele wolnego czasu, który należałoby odpowiednio zagospodarować. Niezwykle pomocni w tym zadaniu są pracownicy Dworu Oliwskiego, którzy pomogą w wyborze i realizacji atrakcji. Jedną z opcji dostępnych dla uczestników konferencji, która cieszy się dużą popularnością jest degustacja tradycyjnych win, której towarzyszą różnego rodzaju gry zespołowe. Degustowane trunki pochodzą z winiarni Dworu Oliwskiego, produkującej wina już od siedemnastego wieku. Ponad to wśród możliwych atrakcji znajdziemy również wieczorne spotkania tematyczne, zawody w paintballu, a nawet wyścigi quadami. Atrakcji jest więc wiele, a goście nie mają prawa się nudzić!

Relaks w SPA

Wymieniając niesamowite atrakcje oferowane przez Dwór Oliwski nie sposób pominąć luksusowego SPA. Jest to idealne miejsce do wypoczynku dla zmęczonych, znudzonych i zestresowanych uczestników konferencji. Goście poddani szerokiej gamie zabiegów relaksujących mają szansę na odprężenie i regenerację sił. SPA Dworu Oliwskiego zachwyca dostępnością nie tylko wyśmienitych masaży, ale wszelkiego rodzaju nowoczesnych zabiegów na twarz, peelingów, a nawet manicure. Wszelkie czynności w SPA są wykonywane przez najlepszych profesjonalistów, o bogatym doświadczeniu, dzięki czemu jakość wykonywanych zabiegów jest bardzo wysoka.

Dwór Oliwski- miejsce, w którym można się zakochać!

Data publikacji: 02.06.2014