img

Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa - nowy hotel na konferencje!

www.hiltonhotels.com

Trójmiejska baza obiektów konferencyjnych powiększyła się w ostatnim czasie o nowy prestiżowy hotel - Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Jest to już czwarty obiekt tej znanej, cenionej marki w mieście. Hotel oferuje gościom 101 eleganckich pokoi oraz profesjonalną salę konferencyjną.

Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa jest obiektem świadczącym usługi w standardzie trzygwiazdkowym. Hotel położony jest w odległości zaledwie 20 minut drogi od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy.

Z myślą o klientach biznesowych Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa przygotował nowoczesną salę konferencyjną, która zostanie udostępniona gościom jeszcze przed końcem bieżącego roku. W hotelu możliwe będzie zorganizowanie zarówno całodziennych spotkań biznesowych, jak i specjalnych uroczystości.

Na gości odwiedzających Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa czeka 101 komfortowych pokoi, które łącznie zapewniają 200 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje objęte są dostępem do bezpłatnego internetu Wi-Fi, a także wyposażone w wygodne łóżka, 40-calowe telewizory, radiobudziki oraz ergonomiczne biurka i krzesła. Bogate wyposażenie pokoi gwarantuje komfort pobytu zarówno gościom podróżującym służbowo, jak i turystom odwiedzającym miasto.

Data publikacji: 30.11.2017

Najnowsze newsy branżowe - pomorskie

Nasi partnerzy