img

Hotel Mistral Sport****

Fot.: www.hotelmistralsport.pl

Planujesz konferencję nad morzem? Zależy Ci na tym, aby była perfekcyjna? Jeśli tak, zapoznaj się z ofertą Hotelu Mistral, Sport**** w Gniewinie, docenionego przez Mistrzów Europy i Świata – reprezentację Hiszpanii.

Hotel Mistral Sport**** to ekskluzywny obiekt położony w doskonałej lokalizacji, w Gniewinie – blisko morza, pośród kaszubskich lasów, niedaleko Jeziora Żarnowieckiego oraz na terenie mitycznej krainy osnutej tajemnicą Stolemów – potężnych olbrzymów, którzy niegdyś tutaj, wedle podań, zamieszkiwali. Hotel Mistral Sport to również alternatywa dla trójmiejskich obiektów, które – czego by o nich nie mówić – położone są w mieście, od którego każdy z nas pragnie czasem odpocząć.

Pokoje na miarę MistrzówW tym nowoczesnym i komfortowym hotelu oddano do dyspozycji gości 105 pokoi dwuosobowych oraz dwuosobowe apartamenty. Wnętrza pokoi są przestronne, urządzone z niebywałym smakiem. Nietrudno w nich o beztroski odpoczynek, któremu sprzyja wspomniana już malownicza kaszubska okolica. Pobyt w hotelu okaże się nie lada gratką przede wszystkim dla fanów piłki nożnej – to w Hotelu Mistral Sport gościła podczas Euro 2012 Reprezentacja Hiszpanii, która doceniła zarówno hotel, jak i jego personel. Warto dodać, że Mistral Sport - wraz z przyległą infrastrukturą sportową – wpisano do oficjalnego katalogu UEFA, co potwierdza jego światowy poziom.

Konferencja w Mistral SportHotel Mistral Sport trafi w gusta nie tylko fanów rywalizacji sportowej. Podobnie jak w sporcie, również w biznesie celem jest sukces. Goście Hotelu Mistral Sport nie bez powodu wybierają właśnie to miejsce na scenerię swoich spotkań biznesowych. Organizowano już tutaj konferencje, warsztaty, szkolenia czy targi. Goście odnajdą tu doskonałe warunki do pracy oraz przestrzeń, która sprzyja motywacji, kreatywności i wyzwalaniu pozytywnej energii.

Hotelowe centrum biznesowo–konferencyjne, podobnie jak cały kompleks kotelowy, spełnia najwyższe standardy. W jego skład wchodzą sale konferencyjne (które można na wiele sposobów aranżować), w tym sale VIP; restauracje, które również służą gościom biznesowym jako przestrzeń spotkań; sala kinowa oraz hala widowiskowo-sportowa. Ważne jest także techniczne zaplecze centrum – każda z sal wyposażona jest w niezbędny sprzęt audiowizualny najwyższej klasy. Goście biznesowi skorzystać mogą także z pokoi biznesowych, które sprawdzają się przy organizacji bardziej kameralnych spotkań.

SPA – czas relaksu…Uzupełnieniem biznesowego pobytu w Hotelu Mistral Sport będą chwile relaksu w hotelowym SPA, które oferuje wachlarz zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych oraz bogaty wybór masaży. W strefie SPA znajduje się między innymi: basen, sauny (łaźnia parowa, sauna sucha, hammam i sauna na podczerwień), grota lodowa, „słoneczna łąka” oraz jacuzzi. W hotelu tak przesiąkniętym sportowym duchem nie mogło by zabraknąć siłowni czy Sali fitness. Endorfiny, których dostarcza sport, jak nic innego zagrzewają do biznesowej walki.

zdjecie
www.hotelmistralsport.pl


Oryginalne wnętrza, profesjonalna obsługa, odpowiednio wyposażone zaplecze konferencyjne, atrakcje oferowane gościom biznesowym i doskonała lokalizacja – to tylko najważniejsze atuty Hotelu Mistral Sport. O innych przekonać się można jedynie „na własnej skórze” – zapraszamy!

Data publikacji: 01.04.2014