Nad brzegiem jeziora Dominickiego, wśród wielkopolskich lasów i łąk leży Hotel Sułkowski – obiekt skrojony na miarę biznesowych potrzeb, łączący ofertę konferencyjną z oryginalną propozycją odpoczynku!
Nocleg nad jeziorem...
Hotel Sułkowski przygotowany jest na przyjęcie 154 gości – tyloma miejscami noclegowymi dysponuje. Komfortowe, urządzone ze smakiem pokoje jedno- i dwuosobowe oraz apartamenty odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających gości. Wyjątkową oprawę pobytu zapewnia nie tylko stylowy wystrój wnętrz, ale i sama okolica. Widok na jezioro Dominickie i otaczające je lasy, który roztacza się z hotelowych okien i tarasów, sprzyja atmosferze wyciszenia i odpoczynku, której hotele budowane w miejskiej przestrzeni nie są w stanie zaoferować. Nie lada atrakcją jest także prywatna piaszczysta plaża wraz z pomostem – miejsce idealne do wieczornych spacerów.Niezapomniane wrażenia kulinarne
Nie bez znaczenia jest też aspekt kulinarny – w dwóch hotelowych restauracjach, La Perli i Blue Cafe, goście rozkoszować się mogą smakiem i aromatem apetycznie podawanych potraw. W restauracyjnych menu znajdują się specjały tradycyjnej kuchni polskiej, ale i najsłynniejsze dania kuchni międzynarodowej. Nie bez znaczenia na ogrom wrażeń towarzyszących wizycie w hotelowych restauracjach jest także elegancki wystrój obu wnętrz. La Perla i Blue Cafe doskonale sprawdzają się również podczas biznesowych eventów, takich jak szkolenia czy konferencje w Hotelu Sułkowski – bogata oferta kulinarna wraz z pakietem imprez towarzyszących podnoszą ich jakość, nie pozostając bez wpływu na satysfakcję uczestników. Szef kuchni dba również o konferencyjny catering – przekąski serwowane podczas przerw w konferencji lub szkoleniu zaliczyć można bez wątpliwości do kulinarnych majstersztyków.Centrum konferencyjne dla 300 uczestników!
Hotel Sułkowski Conference & Resort to największy obiekt konferencyjny w Wielkopolsce, który oferuje organizację i kompleksową obsługę imprez biznesowych wszelkiego rodzaju. Obiekt dysponuje przestrzenią konferencyjną o powierzchni ponad 500m2 (nawet dla 300 uczestników!). Składa się na nią – w zależności od aranżacji przesuwanych ścian – od 4 do 7 sal konferencyjnych o różnym metrażu. Każdą z sal dostosować można do indywidualnych oczekiwań organizatora. Każda z nich jest przy tym w pełni funkcjonalna i klimatyzowana. Dodatkowym atutem jest możliwość zaciemniania sal, przy równoczesnym dostępie do światła dziennego, co wpływa pozytywnie na przebieg eventu. Konferencje czy szkolenia przebiegają bez zarzutu także z uwagi na fakt, że wszystkie sale są odpowiednio wyposażone w najnowszej klasy sprzęt (laptop, projektor multimedialny, ekran, flipchart, TV itp.). Każdy, kto uczestniczył choć raz w tego typu evencie, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną kwestią jest nagłośnienie sali czy bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel Sułkowski gwarantuje również obsługę techniczną spotkania.Relaks w spa pod chmurką”
Ponieważ „nie samą pracą żyje człowiek”, Hotel Sułkowski zapewnia uczestnikom służbowych spotkań całą moc atrakcji i sposobów na relaks. Oprócz rozbudowanej oferty imprez integracyjnych oraz możliwości aktywnego odpoczynku (spływy kajakowe, sporty wodne, piesze i rowerowe wycieczki po okolicznych szlakach turystycznych, jazda konna, przejażdżki bryczkami, windsurfing, nornic walking, kręgle, jogging), na uwagę gości Hotelu Sułkowski zasługuje oferta spa i „spa pod chmurką”.Wszyscy uczestnicy konferencji czy szkoleń, którzy wielogodzinne spotkania chcieliby odreagować, korzystając z relaksacyjnego potencjału masażu, w Hotelu Sułkowski mają taką możliwość. Wyjątkową formą relaksu okaże się z pewnością sauna i gorąca balia na świeżym powietrzu – szczególnie zimą. Wizyta w hotelowym spa to idealna „odskocznia” od obowiązków i służbowych zobowiązań, zwłaszcza w tak atrakcyjnej oprawie! Zapraszamy do Hotelu Sułkowski, aby na łonie wielkopolskiej przyrody łączyć przyjemne z pożytecznym! Red. B. StachnikData publikacji: 01.02.2014