img

Hotele konferencyjne w Warszawie posiadające więcej niż 10 sal konferencyjnych

Sangate Hotel Airport
Adres: ul. 17 stycznia 32, 02-148 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1300
Liczba sal konferencyjnych: 18
Liczba miejsc noclegowych: 583

Sangate Hotel na lotnisku
Sangate Hotel Airport


Sangate Hotel Airport to miejsce pod każdym względem idealne do spotkań biznesowych w większym lub mniejszym gronie. Hotel znajduje się w odległości kilku minut drogi od Lotniska Chopina, w doskonałej lokalizacji z wygodnym dojazdem. Posiada wyjątkowo rozbudowaną przestrzeń konferencyjną, w której skład wchodzi 18 sal o zróżnicowanej wielkości. Są tu niewielkie pomieszczenia na kameralne spotkania, a także duże sale konferencyjne do organizacji sporych wydarzeń. Największa sala jest w stanie pomieścić 1300 osób. Obiekt posiada szereg udogodnień dla klientów biznesowych – wszystkie pomieszczenia konferencyjne są klimatyzowane, wyposażone w profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, a także nowoczesny sprzęt multimedialny. Organizatorzy wydarzeń branżowych mogą liczyć na kompleksową obsługę, przygotowanie serwisów kawowych i innych posiłków serwowanych przez hotelowe restauracje, a także możliwość zakwaterowania w tym samym obiekcie. Jeśli szukają Państwo dobrej lokalizacji w Warszawie na organizację dowolnego wydarzenia branżowego, Sangate Hotel Airport spełni oczekiwania w stu procentach.


Airport Hotel Okęcie
Adres: ul. Komitetu Obrony Robotników 24, 01-148 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 800
Liczba sal konferencyjnych: 17
Liczba miejsc noclegowych: 523

Airport Hotel
Hotel na lotnisku


Położony w świetnej lokalizacji Airport Hotel Okęcie to obiekt świetnie przygotowany do organizacji wydarzeń branżowych, konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od Lotniska Chopina, dzięki czemu można w nim zorganizować nawet międzynarodowe wydarzenie. W obiekcie znajduje się nowoczesna, funkcjonalna przestrzeń konferencyjna o łącznej powierzchni 2200 metrów kwadratowych. W jej skład wchodzi 17 sal o różnych powierzchniach, które można łączyć, powiększając przestrzeń konferencyjną. Wszystkie sale wyposażone są w klimatyzację, dobre nagłośnienie, dostęp do bezprzewodowego internetu. Do dyspozycji organizatorów spotkań jest nowoczesny sprzęt multimedialny, który zapewnia sprawne poprowadzenie każdej imprezy. Jest możliwe zorganizowanie serwisów kawowych i innych posiłków serwowanych przez świetnie prosperujące hotelowe restauracje. W przypadku kilkudniowych wydarzeń można zakwaterować uczestników w tym samym obiekcie w wygodnych i komfortowo urządzonych apartamentach.


Centrum Konferencyjne Golden Floor
Adres: ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 230
Liczba sal konferencyjnych: 23
Liczba miejsc noclegowych: 0

Golden Floor
Centrum Konferencyjne


Centrum Konferencyjne Golden Floor to kilka nowoczesnych obiektów znajdujących się w najlepszych lokalizacjach w stolicy. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję, szkolenie, spotkanie biznesowe czy inne wydarzenie branżowe, w ofercie Golden Floor na pewno uda się znaleźć coś odpowiedniego. Na wynajem są 23 sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni. Większość z nich to niewielkie pomieszczenia, dostosowane do organizacji kameralnych spotkań. Są jednak także i duże sale, jak również istnieje możliwość połączenia kilku pomieszczeń. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań organizatorów konferencji czy szkolenia. Sale konferencyjne są profesjonalnie wyposażone, posiadają klimatyzację, dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do zaawansowanych technologicznie urządzeń multimedialnych. Do dyspozycji jest także catering i możliwość organizacji nie tylko serwisów kawowych i codziennych posiłków, ale również eleganckich bankietów. Wybierając Centrum Konferencyjne Golden Floor można mieć pewność, że każde wydarzenie będzie zorganizowane na najwyższym poziomie.

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Sp. z o.o.
Adres: ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 400
Liczba miejsc noclegowych: 280

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss
Centrum Konferencyjne BOSS


Stołeczne Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Boss, oferuje doskonałą lokalizację, sprzyjającą organizacji eventów firmowych, szkoleń i kursów połączonych z zajęciami integracyjnymi oraz dogodne miejsce wypoczynku dla turystów i rodzin podróżujących z dziećmi. Strefa biznesowa oferuje organizatorom 16 niezależnych sal konferencyjnych z możliwością łączenia sąsiednich pomieszczeń, które mogą stworzyć 23 różnorodne wnętrza konferencyjne z pełnym wyposażeniem technicznym, nawet dla dużych kongresów dla 400 Gości. W Centrum dostępnych jest 280 miejsc noclegowych w 136 nowoczesnych, klimatyzowanych pokojach jedno i dwuosobowych oraz przestronnych Apartamentach. Restauracja Stary Młyn nawiązuje do folkloru i preferuje kuchnię regionalną, organizując również imprezy plenerowe nawet dla 2000 uczestników, Restauracja Malinowa zaprasza na wykwintne dania kuchni staropolskiej, domową kuchnię i swojską atmosferę znaleźć można w Karczmie Góralskiej, Chacie Grillowej i Klubie Retro. Goście Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Boss, otrzymują bezpłatny Voucher do The SPA w DoubleTree by Hilton Warsaw z zapewnionym dojazdem do tego luksusowego centrum SPA & Wellness. Obiekt położony jest 20km od centrum Warszawy, na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Data publikacji: 11.07.2021