img

Hotele konferencyjne z noclegiem dla 300 osób na Mazurach

Hotel Robert’s Port Lake Resort & Spa
Adres: Stare Sady 4, 11-730 Mikołajki
Największa sala konferencyjna: 350
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: 360

Hotel Robert’s Port Lake Resort & Spa
Robert


Hotel Robert’s Port Lake resort & Spa to miejsce, które świetnie sprawdza się zarówno do wakacyjnego wypoczynku, jak i do organizacji imprez branżowych. Obiekt posiada nowoczesne, świetnie wyposażone centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi 6 sal o różnej wielkości. W największej można zorganizować wydarzenie na 350 osób. Wszystkie sale posiadają klimatyzację, profesjonalne wyposażenie i nagłośnienie, a także dostęp do sprzętu multimedialnego. Organizatorzy spotkań biznesowych mogą liczyć na świetną oprawę kulinarną przygotowaną przez hotelową restaurację. W przypadku konferencji czy szkoleń kilkudniowych jest możliwość zakwaterowania uczestników w tym samym obiekcie. Hotel znajduje się w przepięknym otoczeniu – tuż nad jeziorem wśród lasów i pięknej przyrody. Zapewnia idealne warunki do wypoczynku, a także wiele dodatkowych atrakcji, możliwość korzystania z centrum rekreacyjnego, zabiegów spa i wielu innych udogodnień. Dzięki temu można połączyć spotkanie biznesowe z wypoczynkiem w niezapomnianym miejscu.


Hotel Zamek Ryn
Adres: Plac Wolności 2, 11-520 Ryn
Największa sala konferencyjna: 1000
Liczba sal konferencyjnych: 15
Liczba miejsc noclegowych: 350

Hotel Zamek Ryn
Hotel Zamek Ryn sale dla 300 osób


Hotel zamek Ryn to obiekt, który od lat cieszy się popularnością wśród organizatorów konferencji z całej Polski. Przyciąga ich z pewnością świetna lokalizacja tuż nad jeziorem, otoczenie wspaniałej przyrody, a także bogata oferta, która została sprawdzona przez setki zadowolonych klientów. Hotel Zamek Ryn posiada rozbudowane centrum konferencyjne, w którym można organizować szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, a także imprezy integracyjne, w trakcie których można liczyć na niezwykłą ofertę kulinarną i kulturalną. W centrum konferencyjnym znajduje się 15 sal o zróżnicowanej wielkości – można tu organizować kameralne spotkania i imprezy na większą skalę. Przestrzeń jest klimatyzowana, dobrze nagłośniona i oświetlona, a także znajduje się w niej wszystko, co jest niezbędne do poprowadzenia każdego wydarzenia. Nowoczesna oferta, profesjonalna obsługa oraz wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez biznesowych to gwarancja, że każda konferencja i impreza integracyjna będą w takim miejscu udane.


Hotel Gołębiewski
Adres: ul. Mrągowska 34, 11-730 Mikołajki
Największa sala konferencyjna: 1800
Liczba sal konferencyjnych: 20
Liczba miejsc noclegowych: 1334

Hotel Gołębiewski
Hotel Gołębiewski wnętrza


Hotel Gołębiewski w Mikołajkach to obiekt o doskonałej renomie, cieszący się popularnością nie tylko wśród turystów, ale również organizatorów wydarzeń branżowych. Ze względu na ogromną ofertę konferencyjną, można organizować tu jednocześnie kilka lub nawet kilkanaście spotkań na większą i mniejszą skalę. W hotelu znajduje się 20 sal konferencyjnych, zarówno niedużych, jak i ogromnych, nawet na 1800 osób. Przestrzeń konferencyjna posiada świetne wyposażenie, klimatyzację, nagłośnienie i oświetlenie, a także do dyspozycji uczestników wydarzeń jest świetny sprzęt multimedialny. Do dyspozycji uczestników jest hotelowa restauracja ze świetną kuchnią, a także zakwaterowanie w wygodnych i komfortowych pokojach. Dużym atutem hotelu jest przepiękne położenie w Mikołajkach w Krainie Tysiąca Jezior. Każde wydarzenie zorganizowane w takim miejscu na pewno pozostawi doskonałe wspomnienia. Jeśli szukają Państwo dużego obiektu konferencyjnego na Mazurach, zdecydowanie warto sprawdzić ofertę Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach.


Data publikacji: 08.08.2021