img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 100 miejsc w województwie dolnośląskim

Stolica województwa dolnośląskiego to Wrocław, jeśli chcesz odkryć bazę obiektów konferencyjnych we Wrocławiu zobacz - ponad 125 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu. Natomiast pełną bazę obiektów konferencyjnych na Dolnym Śląsku znajdziesz tutaj - ponad 315 obiektów konferencyjnych w województwie dolnośląskim.

Poniżej przedstawiamy hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 100 miejsc w województwie dolnośląskim:

 

Hotel Adam & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Lubelska 1a
57-350 Kudowa Zdrój
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 170

Hotel Adam & SPA
Hotel Adam & SPA

Położony w pięknej, uzdrowiskowej miejscowości Kudowa Zdrój Hotel Adam to miejsce wręcz stworzone do relaksu i wypoczynku w doskonałym klimacie starej, znanej miejscowości. Obiekt sprawdza się również jako miejsce szkoleń, konferencji, sympozjów i wszelkich wydarzeń branżowych. Na wynajem dla organizatorów spotkań biznesowych są dwie przestronne sale konferencyjne na 100 osób, których ustawienie można modyfikować w zależności od konkretnych potrzeb.

Przestrzeń dla biznesu jest nowocześnie, elegancko urządzona i wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny, między innymi projektory, rzutniki oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy spotkań mają zapewnione serwisy kawowe i pełne posiłki serwowane przez dobrze prosperującą restaurację, specjalizującą się w kuchni polskiej. Jest możliwość także zorganizowania eleganckiego bankietu i przyjęcia na kilkadziesiąt osób.

Uczestnicy spotkań mogą również korzystać z zaplecza rekreacyjnego hotelu, między innymi z centrum spa i wellness, które będzie idealnym miejscem relaksu po trudach biznesowych spotkań.

Zobacz więcej: Strona firmowa Hotelu Adam & Spa w Kudowie Zdroju

 

 

Art Hotel we Wrocławiu

Dane teleadresowe:
ul. Kiełbaśnicza 20
50-110 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 70
Liczba miejsc noclegowych: 142

Art Hotel we Wrocławiu
Art Hotel we Wrocławiu

Elegancki i stylowo urządzony Art. Hotel znajduje się w sercu Wrocławia, co sprawia, że lokalizacja jest idealna do biznesowych spotkań, konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń biznesowych. Hotelowe centrum konferencyjne posiada cztery sale o różnej wielkości, z których każda jest w stanie pomieścić kilkadziesiąt osób. Konferencyjne wnętrza są bardzo przytulne, jasne, sprzyjają intensywnej pracy.

Posiadają na wyposażeniu wszystkie niezbędne sprzęty, które są niezbędne podczas wydarzeń biznesowych. Do dyspozycji organizatorów są nowoczesne tablice multimedialne, rzutniki, projektory, mikrofony, profesjonalne nagłośnienie, telewizory z dużymi ekranami, a także dostęp do szybkiego i bezprzewodowego internetu.

Oprawę kulinarną wydarzeń zapewnia hotelowa restauracja serwująca dania oparte na dawnych recepturach i świeżych, sprawdzonych składnikach. W restauracji można zamówić nie tylko serwisy kawowe oraz pełne posiłki w przerwie spotkań, ale również eleganckie bankiety czy przyjęcia, które są doskonałym zakończeniem każdego biznesowego wydarzenia.

Zobacz więcej: Prezentacja Art Hotelu Sale konferencyjne / Strona Firmowa Hotelu Art

 

Pensjonat Orla Skała

Dane teleadresowe:
Ul. Orla Skała 2, 58-580 Szklarska Poręba
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120

Pensjonat Orla Skała
Pensjonat Orla Skała

Pensjonat Orla Skała to obiekt kierowany do osób, które szukają wysokiej jakości propozycji noclegowej zlokalizowanej w pobliżu gór. Hotel położony w malowniczej okolicy jest świetnym miejscem do tego, aby wybrać się z niego na spacer w góry lub w okresie zimowym na stok narciarski. Hotel dysponuje przestronną salą konferencyjną, w której możliwe jest organizowanie spotkań nawet dla 200 osób.

Nowoczesna przestrzeń konferencyjna jest wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny i gwarantuje świetne wrażenia podczas organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Dzięki temu obiekt jest w stanie znakomicie wpasować się w potrzeby wszystkich osób i spełnić ich oczekiwania. Pensjonat Orla Skała to również rozbudowane zaplecze noclegowe.

W pokojach o różnym standardzie łącznie jest w stanie pomieścić się nawet 120 osób. Dla gości przygotowano również takie atrakcje jak dostęp do nowoczesnego SPA, w którym każdego odwiedzającego czeka wiele zróżnicowanych zabiegów, które pozwalają na zrelaksowanie się.

Zobacz więcej: Prezentacja Pensjonatu Orla Skała Sale konferencyjne / Strona firmowa Pensjonatu Orla Skała

 

Hotel Zamkowy Wałbrzych

Dane teleadresowe:
Ul. Piastów Śląskich 1, 58-306 Wałbrzych
Największa sala konferencyjna: 360 osób
Liczba miejsc noclegowych: 170 

Hotel Zamkowy Wałbrzych
Hotel Zamkowy Wałbrzych

Hotel Zamkowy Wałbrzych to prestiżowy obiekt, który umożliwia miłe spędzenie czasu w mieście oraz zorganizowanie konferencji. Obiekt dysponuje przestronną salą konferencyjną, która jest w stanie pomieścić do 360 osób na miejscach siedzących.

Zabytkowa przestrzeń z licznymi dekoracjami charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem i sprawia, że konferencja będzie w stanie pozostać w pamięci wszystkich osób na bardzo długi czas. Sala jest w pełni wyposażona w sprzęt audiowizualny, który zdecydowanie ułatwia prowadzenie różnego rodzaju wydarzeń i świetnie nadaje się pod wszelkiego rodzaju konferencje.

Dodatkowo po skończonym wydarzeniu sala może zostać przekształcona w salę bankietową, gdzie pomieści się nawet 1000 osób. Hotel Zamkowy Wałbrzych oferuje również miejsca noclegowe w przestronnych pokojach, które dzięki dobremu wyciszeniu zapewniają najlepsze warunki do wypoczynku i możliwość odcięcia się od codziennych problemów. Położony w otoczeniu lasu obiekt to gwarancja miłego spędzenia w nim swojego czasu i pewność, że wypoczynek będzie maksymalnie komfortowy.

Zobacz stronę firmową: Hotel Zamkowy Wałbrzych - Konferencje

 

Hotel Aqua Polkowice

Dane teleadresowe:
Ul. Młyńska 6, 59-100 Polkowice
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 130 

Hotel Aqua Polkowice
Hotel Aqua Polkowice

Hotel Aqua Polkowice to interesujący obiekt na hotelowej mapie Dolnego Śląska. Hotel wyróżnia się przede wszystkim połączeniem z lokalnym Aquaparkiem. Dzięki temu goście hotelowi mogą z powodzeniem skorzystać z wielu atrakcji wodnych i miło spędzić swój czas. Hotel dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, na które składają się 3 przestronne sale.

Największa jest w stanie pomieścić do 100 osób. Dwie mniejsze oferują natomiast miejsca dla 50 oraz 12 osób. Każda sala konferencyjna wyposażona jest w projektor, ekran i pozostały sprzęt niezbędny do komfortowego prowadzenia spotkania. Dla większego komfortu gości wprowadzono również system klimatyzacji w pomieszczeniach konferencyjnych. Na życzenie klienta personel hotelu jest w stanie również zorganizować poczęstunek.

Hotel Aqua Polkowice dysponuje także rozbudowanym zapleczem noclegowym. W obiekcie znajduje się 65 pokoi jedno-, dwu- oraz trzyosobowych, w których łącznie nocować może do 130 osób. Na terenie hotelu funkcjonuje także restauracja, która serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej.

Zobacz stronę firmową: Hotel Aqua Polkowice - Konferencje

 

Pałac Brzeźno Golf & SPA

Dane teleadresowe:
Ul. Brzeźno 1, 55-110 Prusice
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 126

Pałac Brzeźno Golf & SPA
Pałac Brzeźno Golf & SPA

Pałac Brzeźno Golf & SPA to prestiżowy hotel znajdujący się niedaleko Wrocławia. Obiekt mieści się w stylowym pałacu, który położony jest wokół terenów zielonych. Dzięki temu zapewnia najlepsze warunki do relaksu i wypoczynku. Gwarantuje ciszę oraz wiele udogodnień. Hotel dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Dostępne są aż 4 pomieszczenia, które można wynająć pod organizację konferencji lub szkolenia.

W największym może pomieścić się do 200 osób. Najmniejsze sale to natomiast przestrzeń dla maksymalnie 20 osób. Obiekt mimo położenia w pałacu stawia na nowoczesność i klienci biznesowi organizujący w nim konferencję mogą liczyć na dostęp do nowoczesnego sprzętu audiowizualnego. Pałac w Brzeźnie oferuje również 41 pokoi hotelowych.

Każdy z nich jest urządzony w nowoczesnym stylu i pozwala na bardzo miłe spędzenie czasu dla każdego z gości, który postanowi skorzystać z oferty noclegowej obiektu. Z najważniejszych atrakcji warto wyróżnić 18-dołkowe pole golfowe, z którego mogą skorzystać goście hotelu. Możliwość zrelaksowania się i spędzenia czasu na świeżym powietrzu z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom.

Zobacz stronę firmową: Pałac Brzeźno Golf & SPA - Konferencje


Data publikacji: 09.06.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top