img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 100 miejsc w województwie mazowieckim

Pałac i Folwark Łochów
Adres: ul. Marii Konopnickiej 1, 07-130 Łochów
Odległość: 60 km
Największa sala konferencyjna: 768

pałac Łochów
konferencje z noclegiem mazowieckie


Zabytkowe budynki Pałacu i Folwarku Łochów tworzą zarówno wytworny hotel jak i jedno z najlepiej przygotowanych centrum biznesowe na Mazowszu. W pałacowych pomieszczeniach przygotowano 22 komfortowe sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem, które z powodzeniem sprawdzają się podczas kameralnych spotkań biznesowych dla kilkunastu gości, wygodne sale szkoleniowe dla kilkudziesięciu kursantów i miejsce organizacji dużych kongresów dla 768 słuchaczy. Pałac dysponuje również 2 Salami Balowymi doskonałymi podczas wystawnych kolacji i biesiad dla 120-200 gości. W zespole pałacowym przygotowano również 178 miejsc noclegowych w wytwornych pokojach i ekskluzywnych Apartamentach pałacowym wystrojem i architekturą. Pałacowe restauracje Paśnik i u Zamoyskiego to kwintesencja staropolskiej i regionalnej kuchni, która zadowoli nawet najwybredniejszych gości. Rekreację i wypoczynek na terenie kompleksu zapewnią przejazdy bryczką, jazda konna, gabinety SPA & Wellness, kajaki, korty tenisowe i profesjonalne boiska do siatkówki, a wszystko niecałą godzinę jazdy od Warszawy.

Hotel Nosselia
Adres: Krzyczki Szumne 44, 05-190 Nasielsk
Odległość: 50 km
Największa sala konferencyjna: 120

Hotel Nosselia
noclegi i konferencje w mazowieckim


Trzygwiazdkowy Hotel Nosselia, położony jest w pobliżu Pułtuska, około 50 km od Warszawy i oferuje zarówno komfortowe miejsca wypoczynku jak i doskonale przygotowane centrum szkoleniowo-kongresowe. Hotel oddaje do użytku gości biznesowych 6 nowoczesnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, które mogą być wykorzystywane podczas spotkań firmowych i warsztatów dla kilkudziesięciu uczestników jak i dużych kongresów i prezentacji przeznaczonych dla 120 słuchaczy. Nowoczesny sprzęt audiowizualny, doskonałej jakości nagłośnienie, dostęp do dziennego światła z możliwością zaciemnienia i szybki Internet, gwarantują profesjonalny przebieg każdego spotkania. Hotel oferuje 120 miejsc noclegowych w wygodnych, nowocześnie umeblowanych pokojach 1 i 2-osobowych. Hotelowa Restauracja Weranda zaprasza na popisy szefów kuchni specjalizujących się w daniach europejskich i polskich potrawach w nowym wydaniu. Hotel Nosselia zapewnia szereg dodatkowych atrakcji ze sportami wodnymi, strzelnicą czy przejażdżkami na kucyku podczas imprez integracyjnych.

Z - Hotel Business & Spa
Adres: ul. Wczasowa 25, 05-402 Otwock
Odległość: 25 km
Największa sala konferencyjna: 200

Z - Hotel Business hotel
hotel mazowieckie


W niedalekiej odległości od Warszawy, Z - Hotel Business & Spa zaprasza turystów, osoby poszukujące wypoczynku i gości biznesowych organizujących spotkania firmowe, szkolenia i kongresy. Kompleks hotelowy przygotował 6 modułowych sal konferencyjnych, z możliwością łączenia sąsiednich sal w celu powiększenia przestrzeni konferencyjnej. Pomieszczenia mogą służyć dyskretnym spotkaniom rad nadzorczych i kierownictwa instytucji, jak i dużych kongresów i wystąpień przewidzianych dla 200 uczestników, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu audiowizualnego i najnowszej generacji urządzeń konferencyjnych. Hotel posiada 100 miejsc noclegowych w funkcjonalnych pokojach 2-osobowych i luksusowych Apartamentach. Hotelowa restauracja zapewnia doskonałą polską kuchnię i specjalizuje się w organizacji imprez rodzinnych i firmowych bankietów. Goście szukający aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji kryty basen, wyposażoną siłownie i boisko sportowe, a na chwilę relaksu można udać się do hotelowego Centrum SPA& Wellness z masażami, jacuzzi, sauną suchą i salonem kosmetycznym.


Data publikacji: 20.07.2021

Nasi partnerzy