img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 300 osób w województwie pomorskim

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w województwie pomorskim zachęcamy do sprawdzenia ponad 290 obiektów konferencyjnych na Pomorzu. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w stolicy województwa pomorskiego - Gdańsku, zobacz ponad 90 obiektów konferencyjnych - Gdańsk.

W poniższym artykule prezentujemy najciekawsze hotele konferencyjne oferujące nocleg dla ponad 300 osób w województwie pomorskim:

 

1. Hotel Orle Centrum Konferencyjne***

Dane teleadresowe:
ul. Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk (pomorskie)
tel. 58 308 07 91
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Orle Centrum Konferencyjne położony jest 15 km od centrum Gdańska. Jest bardzo dobrze skomunikowany. Łatwo tutaj trafić. W pobliżu znajduje sie trasa E7. Hotel znajduje się w pięknej okolicy, w sosnowym lesie. W odległości 100 m od piaszczystej plaży. Jest to idealne miejsce na odpoczynek z rodziną oraz organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.

Przestrzeń biznesowa obejmuje 12 sal konferencyjno szkoleniowych z wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Przestrzeń można ze sobą łączyć, co daje możliwość zorganizowania jeszcze większego spotkania biznesowe. Największa sala jest w stanie pomieścić 320 uczestników wydarzenia.

Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby każdego klienta oraz służy pomocą podczas trwania spotkania. Hotel zapewnia profesjonalna obsługę cateringową, przerwy kawowe, lunch oraz luksusowe kolacje. Dodatkowym atutem hotelu są przytulne pokoje będące idealnym zapleczem do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Na trenie hotelu znajduje się parking dla gości.

Więcej informacji na: Hotel Orle - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Orle.

 

2. Radisson Hotel & Suites Gdańsk*****

Dane teleadresowe:
ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk (pomorskie)
tel. 58 600 28 88
Największa sala konferencyjna: 700 osób
Liczba miejsc noclegowych: 700

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Radisson Hotel zlokalizowany jest w Gdańsku na wyspie Spichrzów. W siedmiopiętrowym budynku. W przepięknym kompleksie zachwycającym każdego gościa. Obiekt jest idealnym miejsce na wypoczynek i organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych, mniejszych i większych konferencji czy szkoleń. Przestrzeń biznesowa obejmuje 10 nowoczesnych sal z wyposażeniem, klimatyzacją oraz dostępem do Internetu.

Przestrzeń ta może pomieścić 700 uczestników spotkania. Sale możemy aranżować według własnych upodobań i potrzeb. Łączyć i dzielić zyskując tym samym odpowiednią przestrzeń do udanych spotkań biznesowych.  Wykwalifikowany personel dba o każdy szczegół spotkania i służy pomocą w trakcie jego trwania.

Hotel to przepiękny kompleks, w którym goście mogą skorzystać z centrum Spa, aby zrelaksować się i odpocząć. Obiekt dysponuje przytulnymi, komfortowymi pokojami, które stanowią idealne zaplecze do odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.

Zobacz więcej na: Radisson Gdańsk - sale konferencyjne lub Konferencje w Radisson Gdańsk.

 

3. Hotel Mercure Gdynia Centrum***

Dane teleadresowe:
ul. Armii Krajowej 22, 81-372 Gdynia (pomorskie)
tel. 58 666 30 40
Największa sala konferencyjna: 700 osób
Liczba miejsc noclegowych: 600

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Mercure Gdynia Centrum zlokalizowany jest w reprezentacyjnym punkcie miasta, blisko oraz Bulwaru Nadmorskiego.Jest to doskonałe miejsce do orczyku z rodziną oraz organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.  Przestrzeń konferencyjna obejmuje 14 sal konferencyjno szkoleniowych. Wszystkie sale posiadają nowoczesne wyposażenie oraz dostęp do Internetu.

Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, dzięki, której spotkania są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni.  Największa sala jest w stanie pomieścić 700 uczestników spotkania. Przestrzeń biznesową można ze sobą łączyć, dzięki czemu zyskujemy idealne miejsce na udane spotkanie biznesowe.

Fachowy personel dba o indywidualne podejście do każdego klienta. Służy pomocą w trakcie trwania spotkania. Centrum konferencyjne zapewnia kompleksową obsługę cateringową, przerwy kawowe oraz lunch. Dodatkowym atutem hotelu jest centrum rekreacyjne z basenem oraz Spa. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. 

Dowiedz się więcej na: Konferencje w Mercure Gdynia Centrum.


Data publikacji: 27.10.2022

Nasi partnerzy