img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 50 osób w Krakowie

Hotel RT Regent
Adres: ul. Bożego Ciała 19, 31-059 Kraków
Największa sala konferencyjna: 30
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 67

Hotel RT Regent
konferencje Kraków


Hotel RT Regent to kameralny obiekt usytuowany w samym sercu historycznej dzielnicy Krakowa. Znajduje się w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy, której wnętrze zachęca niezwykłym, przytulnym klimatem. To doskonałe miejsce do organizacji niewielkich, kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń czy rozmów rekrutacyjnych. W obiekcie znajduje się jedna sala konferencyjna, w której można zorganizować wydarzenie na 20 lub 30 osób, w zależności od ustawienia. Do dyspozycji wynajmujących jest szereg urządzeń multimedialnych oraz konferencyjnego sprzętu, który przydaje się w trakcie każdego wydarzenia. Na terenie obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu. Organizatorzy spotkań mogą zamówić posiłki w hotelowej restauracji, która stawia na regionalną kuchnię, opartą na sezonowych składnikach. Jest również możliwość zorganizowania noclegów dla uczestników spotkań w wygodnych, elegancko urządzonych apartamentach. Dzięki świetnej lokalizacji Hotelu RT Regent, można w przerwie między spotkaniami korzystać z bogatej oferty turystycznej Krakowa i okolic.


Queen Boutique Hotel
Adres: ul. Dietla 60, 31-039 Kraków
Największa sala konferencyjna: 50
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 67

 Queen Boutique Hotel
 Butikowy Hotel na konferencje


Bogata oferta dla klientów biznesowych, wyjątkowe wnętrza oraz świetne położenie sprawiają, że Queen Boutique Hotel cieszy się ogromną popularnością wśród organizatorów szkoleń, niewielkich konferencji i spotkań biznesowych. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji, w niedalekiej odległości od największych krakowskich atrakcji turystycznych. W ofercie dla klientów biznesowych posiada trzy średniej wielkości sale konferencyjne, które są nowocześnie wyposażone, posiadają dobre oświetlenie, nagłośnienie, a także dostęp do urządzeń multimedialnych. Do dyspozycji uczestników spotkań jest świetne zaplecze biurowe, dostęp do urządzeń typu drukarka, kopiarka czy skaner, a także do bezprzewodowego internetu. O oprawę gastronomiczną wszystkich wydarzeń dba hotelowa restauracja Amarylis, która serwuje dania kuchni lokalnej i nie tylko. W przypadku kilkudniowych spotkań jest możliwość zapewnienia gościom noclegów w wygodnych apartamentach. Queen Boutique Hotel pod każdym względem spełnia wymagania organizatorów konferencji, gwarantując zrealizowanie spotkań na najwyższym poziomie.


Hotel Lavender
Adres: ul. Długa 49, 31-147 Kraków
Największa sala konferencyjna: 24
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 74

Hotel Lavender
Hotel karaków na konferencje


Hotel Lavender to kameralny, butikowy hotel położony w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, w pobliżu największych turystycznych atrakcji. Zabytkowy budynek, pięknie odrestaurowane wnętrza oraz spokojna atmosfera sprawiają, że jest to miejsce idealne do organizacji kameralnych spotkań biznesowych oraz niewielkich szkoleń. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne o niezbyt dużej powierzchni, w których można zorganizować spotkania na maksymalnie 24 osoby. Obie sale są świetnie wyposażone, nowoczesne, posiadają dostęp do wszelkich urządzeń multimedialnych potrzebnych do poprowadzenia szkolenia. Na terenie obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu. Organizatorzy spotkań biznesowych mają możliwość zamówienia serwisów kawowych oraz innych posiłków w hotelowej restauracji, która słynie z doskonałej kuchni. W przypadku kilkudniowych wydarzeń można zakwaterować uczestników w tym samym obiekcie, w wygodnych i elegancko urządzonych apartamentach

Data publikacji: 25.07.2021