img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 50 osób w Krakowie

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Krakowie zachęcamy do sprawdzenia ponad 150 obiektów konferencyjnych w Krakowie. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie małopolskim, zobacz ponad 400 obiektów konferencyjnych w Małopolsce.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze hotele konferencyjne, umożliwiające nocleg dla ponad 50 osób w Krakowie:

 

1. Hotel RT Regent***

Dane teleadresowe:
ul. Bożego Ciała 19, 31-059 Kraków
Największa sala konferencyjna: 30 osób
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 67
Więcej informacji: Konferencje w Hotelu RT Regent lub Hotel RT Regent - sale konferencyjne.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel RT Regent to kameralny obiekt usytuowany w samym sercu historycznej dzielnicy Krakowa. Znajduje się w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy, której wnętrze zachęca niezwykłym, przytulnym klimatem. To doskonałe miejsce do organizacji niewielkich, kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń czy rozmów rekrutacyjnych.

W obiekcie znajduje się jedna sala konferencyjna, w której można zorganizować wydarzenie na 20 lub 30 osób, w zależności od ustawienia. Do dyspozycji wynajmujących jest szereg urządzeń multimedialnych oraz konferencyjnego sprzętu, który przydaje się w trakcie każdego wydarzenia. Na terenie obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu.

Organizatorzy spotkań mogą zamówić posiłki w hotelowej restauracji, która stawia na regionalną kuchnię, opartą na sezonowych składnikach. Jest również możliwość zorganizowania noclegów dla uczestników spotkań w wygodnych, elegancko urządzonych apartamentach. Dzięki świetnej lokalizacji Hotelu RT Regent, można w przerwie między spotkaniami korzystać z bogatej oferty turystycznej Krakowa i okolic.

 

2. Queen Boutique Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Dietla 60, 31-039 Kraków
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 67
Więcej informacji: Konferencje w Hotelu Queen Boutique lub Queen Boutique Hotel - sale konferencyjne.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Bogata oferta dla klientów biznesowych, wyjątkowe wnętrza oraz świetne położenie sprawiają, że Queen Boutique Hotel cieszy się ogromną popularnością wśród organizatorów szkoleń, niewielkich konferencji i spotkań biznesowych. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji, w niedalekiej odległości od największych krakowskich atrakcji turystycznych.

W ofercie dla klientów biznesowych posiada trzy średniej wielkości sale konferencyjne, które są nowocześnie wyposażone, posiadają dobre oświetlenie, nagłośnienie, a także dostęp do urządzeń multimedialnych. Do dyspozycji uczestników spotkań jest świetne zaplecze biurowe, dostęp do urządzeń typu drukarka, kopiarka czy skaner, a także do bezprzewodowego internetu.

O oprawę gastronomiczną wszystkich wydarzeń dba hotelowa restauracja Amarylis, która serwuje dania kuchni lokalnej i nie tylko. W przypadku kilkudniowych spotkań jest możliwość zapewnienia gościom noclegów w wygodnych apartamentach. Queen Boutique Hotel pod każdym względem spełnia wymagania organizatorów konferencji, gwarantując zrealizowanie spotkań na najwyższym poziomie.

 

3. Hotel Lavender***

Dane teleadresowe:
ul. Długa 49, 31-147 Kraków
Największa sala konferencyjna: 24 osób
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 74
Więcej informacji: Konferencje w Hotelu Lavender lub Hotel Lavender - sale konferencyjne.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Lavender to kameralny, butikowy hotel położony w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, w pobliżu największych turystycznych atrakcji. Zabytkowy budynek, pięknie odrestaurowane wnętrza oraz spokojna atmosfera sprawiają, że jest to miejsce idealne do organizacji kameralnych spotkań biznesowych oraz niewielkich szkoleń.

W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne o niezbyt dużej powierzchni, w których można zorganizować spotkania na maksymalnie 24 osoby. Obie sale są świetnie wyposażone, nowoczesne, posiadają dostęp do wszelkich urządzeń multimedialnych potrzebnych do poprowadzenia szkolenia. Na terenie obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu.

Organizatorzy spotkań biznesowych mają możliwość zamówienia serwisów kawowych oraz innych posiłków w hotelowej restauracji, która słynie z doskonałej kuchni. W przypadku kilkudniowych wydarzeń można zakwaterować uczestników w tym samym obiekcie, w wygodnych i elegancko urządzonych apartamentach.

 

4. Hotel Centrum Kraków****

Dane teleadresowe:
os. Centrum E 12, 31-934 Kraków
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: 70 (28 pokoi)
Więcej informacji: Konferencje w Hotelu Centrum.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Położenie Hotelu Centrum w uroczym i spokojnym zakątku Krakowa umożliwia szybkie i łatwe dotarcie do zabytkowego Kazimierza czy chociażby Rynku Głównego. To hotel, który doceniają goście, których pobyt tu ma charakter służbowy. To miejsce pełne klasy i harmonii. Do dyspozycji gości Hotel Centrum oddaje 28 komfortowo urządzonych, nowoczesnych pokoi. Każdy z nich ma dostęp do internetu, klimatyzacje.

To pokoje typu Twin lub Double oraz rodzinne typu Studio, z dwiema sypialniami. Ponieważ hotel ma charakter biznesowy, w swojej ofercie posiada 6 klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Dają one możliwość organizacji spotkań, bankietów, ale także konferencji. Aby zintegrować zespół, warto także skorzystać z sal w celu organizacji eventów czy wieczorów tematycznych.

Restauracja Hotelu Centrum oferuje swoim gościom wykwintne i wysokiej jakości dania. Wśród nich tatar z polędwicy wołowej czy krewetki w winie. To także menu wigilijne dla firm, które oczywiści można zamówić. Konferencja, czy wyjątkowe spotkanie firmowe na evencie tylko w Hotelu Centrum.

 

5. Ukryty Pałacyk Europejski

Dane teleadresowe:
Lubicz 5, 31-025 Kraków
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 87
Więcej informacji: Konferencje w Ukrytym Pałacyku Europejskim.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ukryty Pałacyk Europejski w Krakowie to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Można tu zorganizować mniejsze i większe konferencje bądź szkolenia.  W obiekcie do dyspozycji gości jest sześć sal konferencyjnych, przestronnych i komfortowych. Sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny. Znajdują się tu: rzutnik, projektor multimedialnych, ekran, flipchart oraz dostęp do Internetu.

Do największej Sali Kryształowej można zaprosić aż 300 osób w ustawieniu teatralnym. Każda sala posiada klimatyzacje, dzięki, której każde spotkanie jest jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni. Dodatkowo jest tu dostęp do światła dziennego. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa.

W hotelu panuje miła, rodzinna atmosfera. Hotel zachęcą tez do skorzystania z noclegów w przytulnych pokojach, które stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Pokoje wyposażone są w wszelkie udogodnienia i umeblowane. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.

 

6. Hotel Zakliki***

Dane teleadresowe:
ul. Zygmunta Starego 130, 30-198 Kraków
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 95
Więcej informacji: Konferencje w Hotelu Zakliki.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Zakliki w Krakowie to doskonałe zaplecze do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Zarówno tych mniejszych i większych szkoleń czy konferencji. Hotel dysponuje trzema przestronnych i komfortowymi salami konferencyjnymi. Największa sala jest w stanie zmieścić 150 uczestników spotkania.

Sale wyposażone sa w profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Znajdują się tutaj: ekran, rzutnik, projektor multimedialny, flipchart oraz dostęp do Internetu. Każde spotkanie odbywa się według najwyższych standardów usług i indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Na zmotoryzowanych gości czeka parking.

Dodatkowo są tu wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Hotel dysponuje przytulnymi, komfortowymi pokojami w różnym standardzie. Znajdują się tutaj wygodne łóżka, łazienki i umeblowanie. Można tu odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Dodatkowo znajduje się tu również apartament dla bardziej wymagających gości. Dla naszych gości organizujemy także transfer w razie potrzeby. 

 

7. Hotel Perła***

Dane teleadresowe:
ul. Zakopiańska 180 B, 30-435 Kraków
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 72
Więcej informacji: Konferencje w Hotelu Perła.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Perła w Krakowie to doskonałe miejsce do zorganizowania różnego rodzaju spotkań biznesowych. Zarówno tych mniejszych i większych konferencji i szkoleń. Do dyspozycji gości hotel oddaje trzy przestronne i komfortowe sale konferencyjne.

Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie.  W skład wyposażenia wchodzą: projektor multimedialny, ekran, TV, DVD, flipchart, rzutki i rzutnik pisma oraz dostęp do Internetu. Sale posiadają klimatyzację, dzięki czemu są jeszcze bardziej komfortowe podczas spotkań w upalne dni. Podczas spotkań goście mogą skorzystać z przerw kawowych. Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta.

O wszystko dba fachowa obsługa. Pomaga na każdy etapie i organizacji spotkań.  Na terenie hotelu znajdują się przytulne i komfortowe pokoje oraz apartamenty, w których goście mogą odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Każdy pokój wyposażony jest we wszelkie udogodnienia oraz umeblowanie. Dodatkowo jest tu również bezpłatny parking dla gości.


Data publikacji: 14.07.2022

Nasi partnerzy