img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 500 miejsc w województwie dolnośląskim

Stolica województwa dolnośląskiego to Wrocław, jeśli chcesz odkryć bazę obiektów konferencyjnych we Wrocławiu zobacz - ponad 125 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu. Natomiast pełną bazę obiektów konferencyjnych na Dolnym Śląsku znajdziesz tutaj - ponad 315 obiektów konferencyjnych w województwie dolnośląskim.

Poniżej przedstawiamy hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 500 miejsc w województwie dolnośląskim:

 

Hotel Gołębiewski

Dane teleadresowe:
ul. Karkonoska 14
58-540 Karpacz
Największa sala konferencyjna: 1900
Liczba miejsc noclegowych: 1790

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 500 miejsc w województwie dolnośląskim
Hotel Gołębiewski w Karpaczu sale

Hotel Gołębiewski w Karpaczu to potężny obiekt, który spełnia najwyższe standardy zarówno, jeśli chodzi o ofertę dla turystów, jak i dla klientów biznesowych. potężne centrum konferencyjne obejmuje aż 25 sal konferencyjnych o różnej wielkości oraz dwie sale kongresowe, z których większa jest w stanie pomieścić nawet 1900 osób.

Obiekt jest nowocześnie zaprojektowany i doskonale wyposażony w sprzęt multimedialny, a także wszystkie udogodnienia, które są potrzebne do sprawnego poprowadzenia spotkania. Dużym atutem organizacji konferencji czy szkolenia w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu jest jego wyjątkowa lokalizacja – hotel położony jest w atrakcyjnym turystycznie miejscu z pięknymi widokami.

Dodatkowo posiada bogatą ofertę atrakcji, centrum spa i wellness, siłownie i inne obiekty sportowe, które doskonale sprawdzają się w przerwach między spotkaniami biznesowymi. Zarówno w sezonie letnim, jak i w zimie Hotel Gołębiewski w Karpaczu będzie miejscem pod każdym względem idealnym na organizację wydarzenia biznesowego.

Zobacz stronę firmową: Konferencje w Hotelu Gołębiewski

 

Hotel Novotel Wrocław Centrum

Dane teleadresowe:
ul. Powstańców Śląskich 7
53-332 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba miejsc noclegowych: 608

Hotel Novotel Wrocław Centrum
Hotel Novotel Wrocław Centrum sale

Hotel Novotel Wrocław Centrum znajduje się w centrum stolicy Dolnego Śląska, co sprawia, że jest dogodną lokalizacją na organizację wszelkich spotkań biznesowych. W obiekcie znajduje się rozbudowane centrum konferencyjne, w którym największa sala pozwala na zorganizowanie konferencji lub dużego szkolenia na 500 osób.

Centrum konferencyjne jest profesjonalnie wyposażone w dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także w nowoczesny sprzęt multimedialny, rzutniki, projektory, tablice, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz do zaplecza biurowego. W obiekcie działa dobrze prosperująca restauracja, która przygotuje serwisy kawowe, poczęstunki, pełne posiłki i wieczorne bankiety dla uczestników biznesowych spotkań.

Do dyspozycji jest również ponad 600 miejsc noclegowych, dzięki czemu hotel jest sprawdzonym miejscem nawet na kilkudniowe wydarzenia. Świetne położenie, doskonałe wyposażenie oraz kompleksowa obsługa gwarantują przygotowanie wydarzenia na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej: Prezentacja hotelu Novotel Wrocław Centrum Sale konferencyjne / Strona firmowa Hotel Novotel Wrocław Centrum

 

Blue Mountain Resort 

Dane teleadresowe:
ul. 1-go maja 51
58-580 Szklarska Poręba
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 1000

Blue Mountain Resort 
Blue Mountain Resort 

Blue Mountain Resort to nowoczesny ośrodek w świetnej lokalizacji w Szklarskiej Porębie. To doskonałe miejsce na zimowe szaleństwa i letni wypoczynek. Doskonałe zaplecze konferencyjne sprawia, że ten obiekt przyciąga także wielu klientów biznesowych.

W hotelu znajduje się sześć dobrze wyposażonych sal. Najmniejsza z nich idealnie sprawdzi się podczas kameralnych spotkań czy negocjacji biznesowych. Z kolei pozostałe to znakomita przestrzeń na konferencje, prezentacje czy wykłady. Największa sala to przestrzeń dla aż 350 osób. Sporym ułatwieniem jest także opieka dedykowanego opiekuna. W hotelu znajduje się ponad 1000 miejsc noclegowych.

Pokoje są urządzone w jasnych barwach,, dzięki czemu tworzą dobrą przestrzeń do wypoczynku. Dobre jedzenie zapewnia hotelowe restauracja, a wieczorową porą dobrze usiąść przy dobrych trunkach w barze. Ten obiekt to także doskonałe miejsce do relaksu i aktywności, znajduje się tu nowoczesny aquapark z wieloma atrakcjami. A okoliczne widoki zachwycą każdego.

Zobacz więcej: Prezentacja Blue Mountain Resort Sale konferencyjne / Strona firmowa Blue Mountain Resort

 

Green Mountain

Dane teleadresowe:
ul. Sarnia 21
58-540 Karpacz
Największa sala konferencyjna: 380 osób
Liczba miejsc noclegowych: 800

Green Mountain
Green Mountain

Green Mountain to hotel, który zdecydowanie zasługuje na pięć gwiazdek. Ten nowoczesny i luksusowy obiekt znajduje się w otoczeniu pięknych górskich widoków. To miejsce doskonałe dla biznesu i wypoczynku.

Nowoczesne zaplecze konferencyjne pozwala na jednoczesne uczestnictwo w szkoleniach czy prelekcjach aż 380 osób. Tą przestrzeń można podzielić na sześć mniejszych sala, dzięki systemowi ścian mobilnych. Nowoczesne sprzęty audiowizualne z pewnością będą pomocne. Sal są bardzo jasne i przestronne, to dobra przestrzeń do pracy. A po pracy, warto znaleźć chwilę na relaks.

Strefa wypoczynku i basenowa to doskonałe miejsce, żeby odpocząć po całym dniu. Dodatkowo można skorzystać z licznych zabiegów na ciało kosmetykami dr. Ireny Eris. Pokoje posiadają wiele udogodnień. Są  urządzone z dużym wyczuciem stylu. Warto tez skorzystać z organizowanych wycieczek z przewodnikiem, który zabierze Was w podróż w najpiękniejsze miejsca regionu.

Zobacz stronę firmową: Green Mountain - Konferencje

 

Radisson Blu Wrocław

Dane teleadresowe:
Purkyniego 10
50-156 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 500

Radisson Blu Wrocław
Radisson Blu Wrocław

Radisson Blu Wrocław to hotel, który jest obiektem nie tylko nowoczesnym ale także eleganckim. Przykłada się tu dbałość do najmniejszych szczegółów, aby zapewnić gościom maksymalny komfort podczas pobytu.

To też dobre miejsce na spotkania biznesowe. Hotel posiada bardzo dobre zaplecze konferencyjne. W dziewięciu salach można organizować konferencje, spotkania czy szkolenia. Największa z sal to miejsce dla 160 osób. Jest tu też nowoczesne zaplecze techniczne, a na terenie obiektu dostęp do internetu. Świetnym zakończeniem wydarzenie będzie kolacja w hotelowej restauracji, gdzie podawane są dania przygotowywane z składników najwyższej jakości.

Hotelowe pokoje to doskonała przestrzeń do wypoczynku. Znajdują się w nich liczne udogodnienia oraz komfortowe miejsce do pracy. Ten obiekt jest też świetnie zlokalizowany niedaleko centrum miasta. To doskonała okazja na poznanie go lepiej. Warto wybrać się na Ostrów Tumski, świetnym pomysłem jest też rejs po Odrze.

Zobacz stronę firmową: Radisson Blu Wrocław - Konferencje


Data publikacji: 08.06.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top