img

Hotele konferencyjne z salą na ponad 300 osób w Warszawie i okolicach

Courtyard by Marriott Warsaw Airport
Adres: ul. Żwirki i Wigury 1J, 00-906 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 450
Liczba sal konferencyjnych: 13
Liczba miejsc noclegowych: 375 Courtyard by Marriott Warsaw Airport


Courtyard by Marriott Warsaw AirportCourtyard by Marriott Warsaw Airport to nowoczesny, elegancki obiekt, który spełnia wymagania organizatorów wszelkich wydarzeń branżowych. W obiekcie znajdziemy 13 sal konferencyjnych o różnej powierzchni – od niewielkich pomieszczeń, aż po przestronne sale konferencyjne. Największa sala umożliwia zorganizowanie wydarzenia na 450 osób. Dodatkowo większość sal można łączyć lub dzielić za pomocą ścianek działowych, zmieniać ich aranżację i wyposażenie w zależności od potrzeb. Wszystkie sale są klimatyzowane, posiadają nowoczesne nagłośnienie i oświetlenie, a także bogaty zestaw urządzeń audiowizualnych i multimedialnych, które są przydatne w czasie konferencji. Dużym atutem Hotelu Marriott jest Restauracja Brasserie z doskonałą ofertą przygotowaną przez doświadczonego szefa kuchni. W restauracji można zjeść lekkie, pyszne posiłki inspirowane różnymi kuchniami świata. To także dobre miejsce na organizację bankietów i przyjęć, które będą wyjątkowym zwieńczeniem branżowych wydarzeń.


Tower Service w Warszawie (mazowieckie)
Adres: ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 403
Liczba sal konferencyjnych: 3

Tower Service
sale Tower Service


Tower Service w Warszawie to elegancki, efektownie zaprojektowany biurowiec znajdujący się niemal w centrum Warszawy. Dobra lokalizacja, bezproblemowy dojazd oraz bliskość wielu warszawskich atrakcji to zalety, dzięki którym organizatorzy spotkań branżowych bardzo często wybierają to miejsce. Przestrzeń konferencyjna Tower Service to 568 metrów kwadratowych w 3 salach konferencyjnych. W największej można zorganizować wydarzenie na ponad 400 osób. Dodatkowo sale można dowolnie ze sobą łączyć i zmieniać ich aranżację, co pozwala dopasować pomieszczenie do indywidualnych potrzeb organizatorów. Sale konferencyjne są kompleksowo wyposażone i posiadają wszystkie urządzenia multimedialne i audiowizualne, które są potrzebne do obsługi wydarzeń. Organizatorzy konferencji i szkoleń mogą zamówić własny catering. Jest też możliwość skorzystania z usług działającej w Tower Service restauracji. Wysoki poziom obsługi oraz elastyczna, przyjazna oferta to gwarancja, że każde spotkanie zorganizowane w Tower Service będzie dopięte na ostatni guzik.


Centrum Konferencyjne IBIB PAN w Warszawie (mazowieckie)
Adres: ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: 31

Centrum Konferencyjne IBIB PAN
sale Centrum Konferencyjne IBIB PAN


Centrum Konferencyjne IBIB PAN to elegancki obiekt konferencyjno-szkoleniowy, w którym organizowane są spotkania naukowe, sympozja, wydarzenia biznesowe, a także kulturalne. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji w Warszawie z dobrym dojazdem i w pobliżu wielu atrakcji turystycznym. To idealne miejsce na szkolenia, konferencje, eventy czy spotkania biznesowe, zarówno te mniejsze, jak i organizowane z większym rozmachem. W ofercie biznesowej znajduje się 6 sal konferencyjnych, które pod każdym względem spełniają oczekiwania zarówno organizatorów, jak i uczestników konferencji. Są wygodne, komfortowe, jasne i klimatyzowane, a także posiadają profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Dodatkowo do dyspozycji uczestników są nowoczesne urządzenia multimedialne, które sprawdzają się w trakcie każdej konferencji. Wysoki poziom obsługi oraz oferta dopasowana do potrzeb różnych klientów to gwarancja, że konferencja organizowana w obiekcie zakończy się sukcesem.

Hotel Lamberton Business & Conferences
Adres: ul. Poznańska 492, 05-850 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 8
Liczba miejsc noclegowych: 200

Hotel Lamberton Business & Conferences
sale Hotel Lamberton Business & Conferences


Hotel Lamberton znajduje się tuż pod Warszawą w miejscowości Ołtarzew. To doskonała lokalizacja dla osób, którym zależy na zorganizowaniu konferencji w pobliżu stolicy z dogodnym dojazdem oraz świetnym zapleczem konferencyjnym. Obiekt przystosowany jest do organizowania wszelkich wydarzeń branżowych – od niewielkich spotkań biznesowych, przez eventy czy szkolenia aż po duże wydarzenia na kilkaset osób. W ofercie dla biznesu Hotel Lamberton posiada osiem sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, które dodatkowo można łączyć, tworząc sporą przestrzeń konferencyjną. Wszystkie sale są świetnie wyposażone, posiadają dobre nagłośnienie, oświetlenie, nowoczesny sprzęt multimedialny oraz zaplecze dla klientów biznesowych. Uczestnicy kilkudniowych wydarzeń mają możliwość zakwaterowania w komfortowych i eleganckich apartamentach, a o oprawę kulinarną wszelkich imprez dba świetnie prosperująca restauracja. Konferencja w Hotelu Lamberton to gwarancja spotkania biznesowego na najwyższym poziomie.


Hotel Lord
Adres: ul. Krakowska 218, 02-219 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 350
Liczba sal konferencyjnych: 11
Liczba miejsc noclegowych: 150

Hotel Lord
sale Hotel Lord


Hotel Lord znajduje się w świetnej lokalizacji w stolicy w niewielkiej odległości od lotniska Chopina. Obiekt spełnia oczekiwania zarówno turystów, jak i klientów biznesowych, którzy chętnie organizują konferencje, szkolenia i eventy w nowoczesnych i przestronnych salach konferencyjnych. W hotelu znajduje się aż 11 sal o mocno zróżnicowanej wielkości. Można tu zorganizować niewielkie spotkanie na kilka osób, a także duże wydarzenie branżowe na 350 osób. Przestrzeń konferencyjna oraz zaplecze biznesowe są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre nagłośnienie i oświetlenie, klimatyzację, a także wszelkie udogodnienia, które są przydatne w czasie spotkań konferencyjnych. Obiekt dysponuje sporą ilością miejsc noclegowych, dzięki czemu można zorganizować w nim nawet kilkudniowe wydarzenie z zakwaterowaniem gości. Decydując się na konferencję w Hotelu Lord mogą mieć Państwo pewność kompleksowej, sprawnej i profesjonalnej organizacji wydarzenia na najwyższym poziomie.Sale na konferencje na ponad 300 osób w województwie mazowieckim w okolicy Warszawy

Talaria Resort & Spa w Trojanowie
Adres: Trojanów 158, 08-455 Trojanów
Największa sala konferencyjna: 350
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 60

 Talaria Resort & Spa
sale Talaria Resort & Spa


Talaria Resort & Spa to niezwykły, zabytkowy pałacyk znajdujący się w niezwykłej lokalizacji na łonie natury i z dala od zgiełku wielkiego miasta. Dobry dojazd do centrum Warszawy oraz komunikacja z dworcami i lotniskiem sprawiają, że obiekt idealnie sprawdza się do organizacji konferencji, szkoleń, eventów oraz spotkań biznesowych. W ofercie centrum biznesowego znajdują się 4 sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni. Największa sala pomieści nawet 350 osób. Wszystkie sale są profesjonalnie wyposażone i zapewniają dostęp do wszelkich niezbędnych urządzeń audiowizualnych i multimedialnych. Na terenie obiektu działają dwie restauracje Sophie i Suzanne, a także kawiarnia Essence. W lokalach można zamówić serwisy kawowe i poczęstunki, a także eleganckie bankiety i przyjęcia, które są doskonałym zakończeniem branżowych spotkań.


Centrum Izabelin Biuro Administracji i Finansów w Izabelinie
Adres: ul. Jana Matejki 21, 05-080 Izabelin
Największa sala konferencyjna: 360
Liczba sal konferencyjnych: 3

Centrum Izabelin znajduje się w pięknej okolicy tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Położone jest w pięknych okolicznościach przyrody i z dala od zgiełku wielkiego miasta, jednak do centrum Warszawy jest stąd zaledwie 12 km. Centrum jest idealnym miejscem do organizowania mniejszych i większych wydarzeń o charakterze biznesowym, naukowym oraz kulturalnym. Do dyspozycji organizatorów imprez są 3 sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni, których wyposażenie i aranżację można zmieniać w zależności od potrzeb. Największa sala konferencyjna pomieści 360 osób. Cała przestrzeń konferencyjna jest profesjonalnie zaprojektowana i wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny. Na terenie obiektu jest też stały dostęp do szybkiego Internetu bezprzewodowego. Organizatorzy konferencji mogą liczyć na kompleksową obsługę oraz dopasowanie oferty do ich indywidualnych potrzeb.

Data publikacji: 18.05.2021

Nasi partnerzy