img

Imprezy konferencyjne na 900 osób w Gdańsku w Restauracji Filharmonia

Dobrze wyposażona oraz wykończona sala konferencyjna jest tak samo ważna jak wiedza uczestników posiedzeń, bankietów oraz szkoleń, które się w niej odbywają. Jeśli nie zostaje ona dokładnie zaplanowana różnorodne imprezy, spotkania biznesowe, rocznice przedsiębiorstw oraz inne wydarzenia związane zarówno z działalnością gospodarczą, jak i te o bardziej prywatnym charakterze nie miałyby szansy powodzenia. Ogromną rolę odgrywa przestrzeń, która umożliwia umieszczenie odpowiedniej ilości stołów oraz krzeseł. Jednakże to nie wszystko. Sam charakter sali jest bardzo ważny, gdyż nie może być ona zarówno zbyt surowa, jak i mieć imprezowego wydźwięku.

Konferencje - Restauracja Filharmonia w województwie pomorskim

Sala szkoleniowa, która znajduje się w Restauracji Filharmonia nad morzem jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Należy wspomnieć również o jej znakomitej lokalizacji – centrum Gdańska. W sali znajduje się potrzebny sprzęt, jednakże najlepszym dodatkiem jest zatrudniony personel, który nie tylko posiada odpowiednią wiedze oraz umiejętności, ale przede wszystkim jest chętny do pomocy.W skład nieruchomości wchodzi osiem sali konferencyjnych o wielkości między 30 a 190 m2. Jeżeli krzesła zostaną ułożone w odpowiedni sposób, sala o największych gabarytach mieści aż 250 gości. Dostępna jest także sala koncertowa, gdzie może wejść maksymalnie 900 osób.

Sale konferencyjne posiadają bogate wyposażenie, wśród którego należy wymienić głośniki, mikrofony, ekran, rzutnik multimedialny, a także flipchart z mazakami – wszystko co może się przydać w trakcie tego typu wydarzeń.

Dobrze jest wybrać Gdańsk na miejsce przeprowadzenia konferencji. Poza idealną salą należy wspomnieć o atrakcjach samego miasta, pięknych plażach oraz różnorodnych wariantach smakowych dostępnych w lokalnych restauracjach. Osoby biorące udział w wydarzeniach nie zapomną zarówno profesjonalnie przygotowanej konferencji w Restauracji Filharmonia, jak również innych atrakcji dla nich przygotowanych o które zadbają zapraszający ich organizatorzy.


Lokalizacja obiektu
Restauracja Filharmonia znajduje się na ul. Ołowianka 1, 80-751 w Gdańsku.
Kontakt w sprawie konferencji:
Tel - 58 323 83 58
Mail - biuro@restauracjafilharmonia.pl

Zobacz więcej ciekawych obiektów posiadających sale szkoleniowo-konferencyjne nad morzem

Zobacz także kameralną sale konferencyjną w Pensjonacie Stara Wędzarnia nad morzem w Gdańsku

Stara wędzarnia jest przede wszystkim miejscem z charakterem. Charakter pensjonatu został osiągnięty, dzięki jego historycznemu wydźwiękowy oraz niewątpliwym urokiem odpoczynku nad morzem. To miejsce, gdzie spotkania biznesowe oraz konferencje mogą się łączyć z relaksem oraz odstresowaniem się. Po długim dniu spędzonym na wytężaniu umysłu nie istnieje lepsza alternatywa dla relaksu niżeli spacer nad wodą.

W dawnych czasach była to wędzarnia ryb, a aktualnie pensjonat, który oferuje swoim gościom recepcję, restaurację z pięknym widokiem, a także salę przeznaczoną do odbywania konferencji.Sam wygląd budynku robi wrażenie, gdyż w pierwszej kolejności widać przede wszystkim ceglane kominy, które nie zostały zmienione od czasu powstania wędzarni. Pensjonat nie byłby kompletny bez przytulnych pokoi posiadających oddzielne łazienki.

To idealne miejsce dla osób pragnących spędzić trochę czasu od zgiełku tłumu, spalin samochodów oraz bezustannego hałasu. Stara Wędzarnia znajduje się w Gdańsku Sobieszewie, które zlokalizowane jest w samym środku natury. Oprócz plaży, która dzięki swojemu odosobnieniu zapewnia spokój oraz brak licznej rzeszy turystów występują tam również przepięknie pachnące lasy oraz dwa rezerwaty przyrody, które trzeba koniecznie odwiedzić. Są one sławne przede wszystkim, dzięki występowaniu rzadko spotykanych ptaków. Po każdej stronie pensjonatu znajduje się woda, czy to w postaci morza czy rzeki.

W obiekcie można zorganizować spotkanie biznesowe na 48 osób, sala ma powierzchnię 50m2 i jest w pełni wyposażona.

Dobry dojazd stanowi niewątpliwą zaletę dla osób, które udają się do Gdańska w celach biznesowych. Pensjonat jest połączony ze wszystkimi głównymi drogami oraz autostradami, co wpływa na komfortowy dojazd.
Stara Wędzarnia zapewnia więc możliwość noclegu, spożycia wyśmienitych dań, a także udania się na plażę, która mieści się w bliskiej odległości od pensjonatu. Aby dostać się do centrum miasta Gdańsk potrzeba tylko 15 minut jazdy samochodem, a z kolei wycieczka do Sopotu zajmie pół godziny.

Zapoznaj się także z pełną listą obiektów posiadających w swojej ofercie sale konferencyjno-biznesowe na pomorzu.

Co warto wiedzieć przed zorganizowaniem konferencji w Gdańsku?

Duże i pełne atrakcji miasto, jakim jest niewątpliwie Gdańsk, to doskonała lokalizacja na organizację konferencji, szkoleń, eventów oraz innych wydarzeń biznesowych. Miasto oferuje nie tylko świetną bazę konferencyjno-szkoleniową, ale również możliwość ciekawego spędzenia czasu. Osoby, które przyjeżdżają do Trójmiasta na konferencje czy spotkania branżowe mogą w czasie wolnym zrelaksować się, zwiedzać miasto i okolice oraz korzystać z wieli atrakcji. A do zobaczenia jest całkiem sporo.

1. Fontanna Neptuna – to obowiązkowy punkt zwiedzania, a także miejsce, z którego koniecznie warto zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Słynna fontanna znajduje się w samym sercu gdańskiej starówki, warto więc nie tylko sfotografować się na znanym tle, ale również zrobić sobie spacer wśród zabytkowych kamieniczek, ciekawych stoisk, a także zajść do którejś z klimatycznych knajpek czy restauracji serwujących lokalne jedzenie.2. Muzeum Bursztynu – Gdańsk nie bez powodu nazywany jest światową stolicą bursztynu. To właśnie w tym mieście przed wiekami mieli swoje siedziby najbardziej znani złotnicy oraz jubilerzy. Muzeum Bursztynu, znajdujące się w pięknym, zabytkowym budynku, kryje całe mnóstwo eksponatów, dzięki którym można przenieść się w czasie nawet o miliony lat i spojrzeć na życie zamknięte w bursztynowych kroplach. Będąc w Gdańsku warto też odwiedzić stoiska gdańskich jubilerów i wybrać sobie na pamiątkę ciekawą biżuterię z bursztynem.

3. Droga Królewska – warto zrobić sobie nią spacer w przerwie między kolejnymi punktami konferencji lub po zakończeniu długiego dnia pełnego spotkań. Droga Królewska to rozpoczynająca się Złotą Bramą ulica Długa, wokół której znajdują się najpiękniejsze i najciekawsze zabytki gdańskiej starówki. Ulica tętni życiem do późnych godzin nocnych.

4. Gdański Żuraw – nie można być w Gdańsku i nie zobaczyć Żurawia, który jest jednym z najbardziej charakterystycznych punktów miasta, widocznym na wszystkich pocztówkach i pamiątkach. Brama Żuraw znajduje się w porcie i jest jednym z najstarszych i najlepiej zachowanych średniowiecznych dźwigów w Europie. Żuraw można zwiedzić od środka, można również wybrać się na spacer nad Motławą, gdzie przycumowanych jest wiele jednostek pływających. Niektóre z nich zamieniono na ciekawe, pełne eksponatów muzea.5. Długie Pobrzeże – to kolejne miejsce, gdzie warto wybrać się na spacer w trakcie konferencji lub po jej zakończeniu. Jest to charakterystyczny deptak, który ciągnie się na zachodnim brzegu Motławy. Można tu znaleźć knajpki, restauracje, a także sporo statków, którymi można wybrać się w rejs.

Zaplecze konferencyjne regionu

Pełna lista hoteli w których ofercie jest - sala konferencyjna na wynajem nad morzem

Gdańsk oferuje wiele atrakcji zarówno turystom przyjeżdżającym tylko zwiedzać, jak i osobom, które przyjeżdżają do miasta w celach biznesowych. W mieście można bez problemu znaleźć hotele na szkolenia i konferencje, które są świetnie wyposażone i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sale konferencyjne dostępne są zarówno w hotelach, jak i w wyspecjalizowanych centrach biznesowych i szkoleniowych.Klienci mają do wyboru zarówno wielkie sale na kilkaset osób, jak i niewielkie, bardziej kameralne wnętrza, które doskonale sprawdzają się na spotkania biznesowe, szkolenia czy małe eventy. Sale na szkolenia i konferencje znajdziemy nie tylko w ścisłym centrum Gdańska, ale również w okolicach miasta. Organizatorzy, którym zależy na prestiżowej lokalizacji w samym centrum, z pewnością znajdą coś dla siebie w którymś z eleganckich hoteli. Natomiast jeśli komuś zależy na spokoju i otoczeniu przyrody, w niewielkiej odległości od Gdańska można znaleźć sporo ciekawych obiektów, które mają ofertę konferencyjną na światowym poziomie.

Zobacz więcej ciekawych obiektów posiadających sale na szkoleniowo-konferencyjne w Gdańsku

Data publikacji: 16.12.2019

Najnowsze newsy branżowe - pomorskie

Nasi partnerzy