img

Konferencja w Lublinie

Restauracja Etiuda spełni wszystkie oczekiwania uczestników konferencji

Lublin to piękne miasto, które oferuje wiele atrakcji, dlatego organizacja konferencji w tym miejscu to świetny pomysł, dzięki któremu na pewno zdobędziemy sympatię wszystkich jej uczestników.

Jaki obiekt będzie najlepszy?

Centrum Konferencyjno Wystawiennicze Restauracja Etiuda to jedno z kilku miejsc w Lublinie, które zajmuje się profesjonalną organizacją imprez firmowych. To doskonałe miejsce, które zostało stworzone tak, aby spełniać wszystkie potrzeby zwłaszcza jeśli chodzi o klientów biznesowych. Wszystkie oferowane przez obiekt sale konferencyjne są wyposażone w zaawansowane urządzenia audiowizualne, które umożliwiają przeprowadzenie konferencji na najwyższym poziomie.

Restauracja Etiuda posiada aż 5 różnych sal, z możliwością ich dzielenia w zależności od potrzeb klienta. Jeśli chodzi o restaurację, pracują w niej doświadczeni kucharze, dzięki czemu każda potrawa wygląda i smakuje rewelacyjnie. Oczywiście istnieje możliwość skomponowania własnego menu konferencyjnego, warto jednak skorzystać z propozycji profesjonalistów. Luksusowy i elegancki wystrój restauracji pozwala na organizację spotkań z najważniejszymi partnerami biznesowymi.


Data publikacji: 10.07.2014

Najnowsze newsy branżowe

Nasi partnerzy