img

Konferencja w Pałacu w województwie mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na Mazowszu.

Z poniższego artykułu dowiesz się, gdzie zorganizować konferencję w Pałacu w województwie mazowieckim:

 

1. Pałac Zdunowo****

Dane teleadresowe:
Zdunowo 50, 09-142 Załuski (mazowieckie)
tel. 23 661 98 00
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Ilość miejsc noclegowych: 45
Zobacz więcej na: Sale konferencyjne w Pałacu Zdunowo oraz Konferencje w Pałacu Zdunowo.

1. Pałac Zdunowo****
1. Pałac Zdunowo****

Pałac Zdunowo zlokalizowany jest w ciszy i spokoju, otulony rozległym parkiem, położony niedaleko Warszawy. Do dyspozycji gości jest pięć sal konferencyjno-szkoleniowych. Najmniejsza z nich Biblioteka mieści 14 osób. Natomiast największa 70 osób.

Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt konferencyjny, nagłośnianie oraz dostęp do Internetu. Sale są przestronne i posiadaj dostęp do światła dziennego. Wydarzenia odbywają się w najwyższym standardzie usług.

Wykwalifikowany personel służy pomocą podczas trwania wydarzeń. Pałac zapewnia kompleksową ofertę cateringową, przerwy kawowe oraz uroczyste bankiety. Szef kuchni Pałacu dba o podniebienia najbardziej wymagających gości.

 

2. Pałac Mała Wieś****

Dane teleadresowe:
Mała Wieś 40 05-622 Belsk Duży (mazowieckie)
tel. 782 404 040
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Ilość miejsc noclegowych: 34
Zobacz więcej na: Sale konferencyjne w Pałacu Mała Wieś oraz Konferencje w Pałacu Mała Wieś.

2. Pałac Mała Wieś****
2. Pałac Mała Wieś****

Pałac Mała Wieś położony jest w pięknej, malowniczej okolicy. W około rozpościerają się lasy, liczne alejki oraz ogród różany. Miejsce to jest idealnym miejscem na organizację spotkań biznesowych, mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna składa się z ośmiu przestronnych sal konferencyjno-szkoleniowych z wyposażeniem: rzutnik, flipchart, ekran, komputery, mikrofony, nagłośnienie oraz szybki Internet. Sale zachwycają swoim klimatem. Każda z nich jest inna.

Spotkania odbywają się według indywidualnych potrzeb klientów. O wszystko dba fachowy personel i służy pomocą podczas wydarzeń. Pałac zapewnia kompleksowa ofertę cateringową, przerwy kawowe, bankiety oraz uroczyste kolacje.

 

3. Pałac Lasotów

Dane teleadresowe:
ul. Warszawska 289 05-082 Stare Babice (mazowieckie)
tel. 607 277 886
Największa sala konferencyjna: 80 osób
Ilość miejsc noclegowych: 16
Zobacz więcej na: Sale konferencyjne w Pałacu Lasotów oraz Konferencje w Pałacu Lasotów.

3. Pałac Lasotów
3. Pałac Lasotów

Pałac Lasotów to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych zlokalizowane 13 km od Warszawy. W pięknej zielonej okolicy, otoczony parkiem. Obiekt posiada idealne warunki do organizacji szkoleń oraz konferencji.

Do dyspozycji gości oddaje przestronną salę konferencyjną mogącą pomieścić 80 uczestników wydarzenia. Pomieszczenie wyposażone jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Obiekt organizuje również spotkania, bankiety na dużo większą liczbę osób, bo aż 500 w przy pałacowym parku.

Dodatkowo warto skorzystać z oferty cateringowej, specjałów kuchni polskiej i staropolskiej, a także skosztować najlepszych nalewek podczas spotkań. Każde wydarzenie odbywa się w najwyższym standardzie usług z myślą o indywidualnych potrzebach każdego klienta. To klimatyczne miejsce sprawia, iż każde ze spotkań jest zakończone sukcesem.

 

4. Pałac Ojrzanów

Dane teleadresowe:
ul. Tarczyńska 96321 Ojrzanów (mazowieckie)
tel. 608 275 448
Największa sala konferencyjna: 136 osób
Ilość miejsc noclegowych: 26
Zobacz więcej na: Sale konferencyjne w Pałacu Ojrzanów oraz Konferencje w Pałacu Ojrzanów.

4. Pałac Ojrzanów
4. Pałac Ojrzanów


Pałac Ojrzanów położony jest w pięknej, malowniczej okolicy, niedaleko Warszawy. Jest to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych oraz odpoczynek dla gości indywidualnych. Przestrzeń konferencyjną tworzy duża, przestronna i komfortowa sala konferencyjno-szkoleniowa.

Sala mieści 136 uczestników. Posiada profesjonalne wyposażenie, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Goście znajda tu: rzutnik multimedialny, ekrany, mikrofony bezprzewodowe oraz projektory. Każde z wydarzeń organizowane jest według indywidualnych potrzeb klientów. O wszystko dba fachowy, wykwalifikowany personel.

Goście mogą skorzystać z parkingu przy Pałacu. Dzięki odpowiedniej lokalizacji otoczenie tworzy idealne warunki do pracy i skupienia uwagi. Stanowi to możliwości do udanych i profesjonalnych spotkań biznesowych.

 

5. Pałac Ossolińskich

Dane teleadresowe:
ul. Ul. Kościelna 43 08-320 Sterdyń (mazowieckie)
tel. 25 781 09 50 
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Ilość miejsc noclegowych: 140
Zobacz więcej na: Pałac Ossolińskich Conference&SPA.

5. Pałac Ossolińskich
5. Pałac Ossolińskich

Pałac Ossolińskich to piękny, historyczny pałac powstały w XVII wieku. Obiekt stanowi doskonałe zaplecze do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń.

Pałac dysponuje 7 salami konferencyjno-szkoleniowymi z wyposażeniem oraz nagłośnieniem. Największa mieści 140 osób. Sale maja dostęp do światła z możliwością całkowitego zaciemniania.  Doskonały personel dba o potrzeb każdego klienta oraz służy pomocą podczas trwania wydarzeń. Wszystko odbywa się według najwyższych standardów i jakości.

Dla gości zostały przygotowane dodatkowe atrakcje takie jak sauna, jacuzzi i gabinety kosmetyczne. Dogodna lokalizacja, spokój i sąsiedztwo 12 hektarowego parku w stylu angielskim sprawia, że obiekt jest odwiedzany przez wielu gości biznesowych ale również turystów z całego kraju. 

 

6. Biały Pałac Palczew

Dane teleadresowe:
ul. Palczew-Parcela 1906-6060 Warka (mazowieckie)
tel. 48 667 14 71
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 36
Zobacz więcej na: Konferencje w obiekcie Biały Pałac Palczew.

6. Biały Pałac Palczew
6. Biały Pałac Palczew

Biały Pałac Palczew to magiczne miejsce z bogata historią. Położony 60 km od Warszawy. Piękny pałacyk z końca XIX wieku.  Idealnie nadaje się do organizacji wszelkich spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Przestrzeń konferencyjną obiektu tworzą 3 przestronne, komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe.

Największa z nich mieści 200 osób. Wszystkie wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny i multimedialny. Prelegenci mogą korzystać z rzutnika multimedialnego, flipchartu oraz tablic suchościeralnych z materiałami biurowymi. We wszystkich salach jest dostęp do naturalnego światła.

Duży park umożliwia organizację wydarzeń plenerowych. Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek, relaks z dala od codziennego zgiełku miasta. Gwarantujemy idealne spotkanie według indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

7. Pałac Żelechów SPA & Wellness****

Dane teleadresowe:
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36, 08-430 Żelechów (mazowieckie)
tel. 25 682 03 60
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Ilość miejsc noclegowych: 250
Zobacz więcej na: Pałac Żelechów - sale konferencyjne lub Konferencje w Pałacu Żelechów.

 

7. Pałac Żelechów SPA & Wellness****
7. Pałac Żelechów SPA & Wellness****

Jeżeli szukają Państwo niezwykłego, doskonale wyposażonego obiektu na zorganizowanie konferencji, Pałac Żelechów SPA & Wellness to rozwiązanie idealne. Obiekt znajduje się pod Warszawą, jest świetnie skomunikowany z lotniskiem i dworcami, dzięki czemu uczestnicy branżowych imprez nie powinni mieć problemu z dotarciem na miejsce. 

W ofercie dla biznesu Pałacu Żelechów SPA & Wellness znajdują się dwie nowoczesne, przestronne i klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni 134 oraz 102 metry kwadratowe. Można więc zorganizować w jednym czasie dwa niezależne wydarzenia. Jest również możliwość połączenia obu sal, dzięki czemu powierzchnia konferencyjna wzrośnie prawie dwukrotnie. Sale konferencyjne są świetnie zaprojektowane, posiadają klimatyzację, doskonałe oświetlenie i nagłośnienie oraz wszelkie niezbędne udogodnienia w postaci sprzętu multimedialnego oraz audiowizualnego.

Pałac Żelechów SPA & Wellness posiada 250 miejsc noclegowych w eleganckich, klimatycznych apartamentach. Można więc zorganizować w nim zarówno kilkugodzinne wydarzenie, jak i konferencję czy imprezę integracyjną trwającą kilka dni. Do dyspozycji uczestników biznesowych wydarzeń są wszystkie atrakcje przeznaczone dla hotelowych gości. Nowoczesne wnętrza, efektowna architektura oraz piękne okoliczności przyrody to gwarancja, że konferencja w takich warunkach z pewnością będzie udana. 

 

8. Pałac w Jabłonnie

Dane teleadresowe:
ul. Modlińska 105, 05-110 Jabłonna (mazowieckie)
tel. 22 782 44 33
Największa sala konferencyjna: 170 osób
Ilość miejsc noclegowych: 46
Zobacz więcej na: Pałac w Jabłonnie - sale konferencyjne lub Konferencje w Pałacu w Jabłonnie.

 

8. Pałac w Jabłonnie
8. Pałac w Jabłonnie

Pałac w Jabłonnie to elegancki obiekt o ciekawej architekturze i świetnie zaprojektowanych wnętrzach, które są przystosowane do organizacji szkoleń, konferencji, eventów, spotkań biznesowych i wydarzeń kulturalnych. Obiekt posiada bogatą ofertę dla biznesu, wśród której z pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie. W centrum konferencyjnym znajduje się dziewięć sal konferencyjnych oraz szkoleniowych o zróżnicowanej powierzchni od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych.

Wszystkie sale są jasne, przestronne, klimatyzowane, świetnie oświetlone i nagłośnione. Posiadają sprzęt multimedialny i audiowizualny najwyższej klasy, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Pałac w Jabłonnie dysponuje świetnym zapleczem gastronomicznym oraz noclegowym. Istnieje możliwość zorganizowania bankietów, przyjęć, eleganckich obiadów oraz poczęstunków kawowych w przerwie spotkań.

Uczestników konferencji kilkudniowych można zakwaterować w eleganckich i świetnie urządzonych apartamentach z możliwością korzystania ze wszystkich hotelowych atrakcji. Doskonały dojazd, wysoki poziom obsługi oraz światowe standardy to gwarancja, że organizacja konferencji w Pałacu w Jabłonnie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

9. Manor House SPA - Pałac Odrowążów 

Dane teleadresowe:
ul. Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska (mazowieckie)
tel. 48 628 70 61
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 150
Zobacz więcej: Pałac Odrowążów - sale konferencyjne lub Szkolenia w Pałacu Odrowążów.

 

9. Manor House SPA - Pałac Odrowążów 
9. Manor House SPA - Pałac Odrowążów 

Hotel Manor House SPA Pałac Odrowążów charakteryzuje się zabytkową architekturą połączoną z nowoczesnymi udogodnieniami dla swoich Gości, również pod kątem biznesowym. Miejsce posiada bogatą ofertą wynajmu kilkunastu sali konferencyjnych, które wyposażone w niezbędne narzędzia pozwolą Państwu zorganizować szkolenie, spotkanie biznesowe lub imprezę okolicznościową dla większej grupy osób.

Ponadto hotel dysponuje doskonałym zapleczem noclegowym rozlokowanym pomiędzy trzema budynkami kompleksu. Każdy pokój charakteryzują historyczne wnętrza, które idealnie dopełniają nowoczesne udogodnienia dla Gości pod postacią chociażby dostępu do Internetu. Hotel może się również pochwalić świetnie rozwiniętą częścią gastronomiczną, stanowiącą pyszne dopełnienie spotkań biznesowych bądź większych imprez okolicznościowych.

Niewątpliwą zaletą pozostaje dogodna lokalizacja obiektu, która w połączeniu z profesjonalną obsługą, a także wyjątkowo urokliwym otoczeniem jest gwarancją spełnienia Państwa oczekiwań.

 

10. Pałac Domaniowski Resort & Conference****

Dane teleadresowe:
Konary 8, 26-432 Wieniawa (mazowieckie)
tel. 48 312 11 15
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Ilość miejsc noclegowych:  101 pokoi
Sprawdź szczegóły na: Pałac Domaniowski - sale konferencyjne lub Konferencje w Pałacu Domaniowskim.

 

10. Pałac Domaniowski Resort & Conference****
10. Pałac Domaniowski Resort & Conference****

Pałac Domaniowski jest eleganckim miejscem, położonym w malowniczej okolicy Zalewu Domaniowskiego, które dzięki swojemu wnętrzu pozwoli stworzyć idealny klimat dla spotkania biznesowego. Miejsce posiada w swojej ofercie 5 sal konferencyjnych, które dzięki swojemu solidnemu wyposażeniu dają możliwość komfortowej pracy.

Dużym atutem jest szeroka baza noclegowa, posiadająca 101 pokoi. Każdy z nich jest wyposażony i urządzony z największą starannością w trosce o wygodę i komfort Gości. Do dyspozycji Gości pozostaje także bogate zaplecze gastronomiczne, kuszące eleganckim wnętrzem i pysznymi potrawami kuchni europejskiej.

Hotel posiada również wiele możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu pod postacią chociażby jazdy konnej. Ponadto istnieje możliwość wykorzystania letniej pogody do urządzenia bankietu w plenerze. Pałac Domaniowski charakteryzuje także dogodna lokalizacja, która wraz z szeroką gamą zalet tego obiektu stworzy Państwu idealną oprawę dla każdego spotkania biznesowego.

 

11. Pałac i Folwark Łochów

Dane teleadresowe:
ul. Marii Konopnickiej 1, 07-130 Łochów (mazowieckie)
tel. +48 530 558 974
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Ilość miejsc noclegowych: 309
Zorganizuj konferencję w Pałacu Łochów.

 

11. Pałac i Folwark Łochów
11. Pałac i Folwark Łochów

Pałac i Folwark Łochów to XIX-wieczny kompleks pałacowo-parkowy, posiadający rozbudowane, nowoczesne centrum konferencyjne. Obiekt dysponuje 23, w pełni wyposażonymi w niezbędne narzędzia, salami konferencyjnymi oraz salonami historycznymi. 

Pałac i Folwark Łochów zadbał również o bogatą bazę noclegową, która zawiera 529 pokoi oraz apartamentów, a także o zaplecze gastronomiczne. Do dyspozycji Gości pozostają restauracje oraz kawiarnia z szerokim wyborem regionalnych przysmaków, gdzie każdy będzie miał szansę odkryć kulinarne uroki Mazowsza.

Z myślą o Państwa potrzebach, obiekt proponuje szeroką gamę możliwości aktywnego wypoczynku, także organizację imprez integracyjnych, które doskonale wpłyną na relacje partnersko-biznesowe. W tym celu obiekt udostępnia Państwu aż 27 hektarów zielonego terenu do wykorzystania w celach rekreacyjnych. Przedstawione miejsce to nowoczesny kompleks położony przy urokliwej rzece Liwiec, który niewątpliwie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

 

12. Pałac Rozalin

Dane teleadresowe:
ul. Pałacowa 27, 05-831 Rozalin (mazowieckie)
tel. 537 917 027
Największa sala konferencyjna: 700 osób
Liczba miejsc noclegowych: 40
Zobacz więcej: Konferencje w Pałacu Rozalin.

 

12. Pałac Rozalin
12. Pałac Rozalin

Pałac w podwarszawskim Rozalinie, którego historia sięga XIXw., jest obecnie wyjątkowym miejscem organizacji niezapominanych konferencji, spotkań służbowych czy celebracji wydarzeń rodzinnych w atmosferze pałacowego przepychu.

Zarówno Pałac jak i miejscowość, zawdzięczają swoją nazwę Aleksandrze Rzewuskiej z Lubomirskich, która rozpoczęła budowę obiektu w 1847r., upamiętniając swoją matkę - księżną Rozalię z Chodkiewiczów Lubomirską. Projektantem letniej rezydencji został jeden z najsłynniejszych architektów tworzących w tamtym okresie Henryk Marconi. Zabytkowy zespół parkowo-pałacowy na przestrzeni dziejów wielokrotnie zmieniał właścicieli, ostatni prawowici dziedzice posiadłości, zostali bezprawnie wywłaszczeni przez władze komunistyczne i został odzyskany dopiero w 1993r. Obecni właściciele, włożyli sporo pracy w odrestaurowanie magicznego parku i obiektu, przywracając mu dawny blask.

Dzisiaj Pałac Rozalin stał się prestiżowym miejscem spotkań biznesowych, organizacji wyjątkowych konferencji i eventów korporacyjnych czy niezapomnianych wesel i biesiad firmowych.

W Pałacu dostępnych jest 7 sal konferencyjno-warsztatowych, całoroczny namiot biesiadny przystosowany dla 700 Gości, 20ha park ze stawami i leśnymi alejkami, gdzie organizowane są eventy plenerowe i targi wystawiennicze oraz niesamowita dziczyzna w wydaniu Restauracji Oficyna, zapewnią sukces każdego prestiżowego spotkania, konferencji czy szkolenia.  

 

13. Pałacyk Otrębusy Business & SPA****

Dane teleadresowe:
ul. Warszawska 2, 05-805 Otrębusy (mazowieckie)
tel. 665 053 393
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60
Więcej informacji: Konferencje w Pałacyku Otrębusy.

 

13. Pałacyk Otrębusy Business & SPA****
13. Pałacyk Otrębusy Business & SPA****

Podwarszawski Pałacyk Otrębusy Business & SPA, to luksusowe miejsce wypoczynku i profesjonalnie przygotowane Centrum Biznesowe, stworzone z myślą o poszukujących nietuzinkowego miejsca w celu organizacji prestiżowych wydarzeń korporacyjnych, spotkań firmowych i negocjacji handlowych w pałacowym otoczeniu.

Pałacowe, stylowe wnętrza i nowoczesne wyposażenie pokoi i Apartamentów, pozwolą Gościom biznesowym i turystom wypocząć w luksusowych warunkach, a hotelowe SPA z krytym basenem, saunami i grotą solną pomogą zrelaksować się po wyczerpującym dniu. Organizatorzy spotkań negocjacyjnych wysokiego szczebla, szkoleń kwalifikacyjnych i konferencji, mają dostęp do 7 niezależnych sal konferencyjno-warsztatowych, wykorzystujących dźwiękoszczelne przesuwne ścianki, umożliwiające przeprowadzenie kilku spotkań jednocześnie lub organizację dużego kongresu dla 200 słuchaczy.

Spotkania branżowe mogą być okraszone pełną obsługą gastronomiczną – szefowie kuchni przygotowują wyszukane menu dostosowane do charakteru wydarzenia. Duży park, Altana Ogrodowa i sąsiedztwo lasu pomogą przygotować niezapomniane spotkania integracyjne. Pałacowe otoczenie, przepych wnętrz i prestiżowe miejsca spotkań kilka minut od Warszawy, w pobliżu autostrady i dróg krajowych, to wymarzona oferta biznesowo-wypoczynkowa, przygotowana przez Pałacyk Otrębusy Business & SPA.


Data publikacji: 02.02.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top