img

Konferencja w cichej okolicy pod Warszawą

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w stolicy zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające Twoje kryteria w rejonie Mazowsza zobacz ponad 650 obiektów konferencyjnych w woj. mazowieckim.

Poniżej przedstawiamy obiekty konferencyjne w cichej okolicy pod Warszawą:

 

1. Hotel Grodzisko***

Dane teleadresowe:
Natolin 45A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Kontakt: 515 044 605
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Grodzisko.

1. Hotel Grodzisko***
1. Hotel Grodzisko***

Podwarszawski Hotel Grodzisko, położony wśród zieleni i jezior, to wymarzona oferta dla turystów szukających zacisznego miejsca oraz przedstawicieli biznesu i organizatorów wydarzeń firmowych w okolicy Warszawy.

Centrum Biznesowe hotelu to 3 wielofunkcyjne sale szkoleniowo-konferencyjne z pełnym wyposażeniem audiowizualnym, rzutnikami, nagłośnieniem, tablicami flipchart i dostępem do stabilnego Internetu. Różnorodne konfiguracje pozwalają zorganizować konferencje planowane dla 200 uczestników, szkolenia i spotkania HR czy poufne rozmowy biznesowe.

Zielona okolica, otoczenie lasów i jezior, wysokiej klasy Centrum Konferencyjne, domowa kuchnia i świeże ryby z ekologicznych hodowli oraz szybki dojazd Autostradą A2, to główne atuty biznesowego Hotelu Grodzisko.

 

2. Willa Zagórze***

Dane teleadresowe:
Zagórze 3, 05-079 Okuniew
Kontakt: 22 783 71 10
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Liczba miejsc noclegowych: 30
Zobacz więcej: Konferencje w Willi Zagórze.

2. Willa Zagórze***
2. Willa Zagórze***

Willa Zagórze to doskonały obiekt biznesowo-turystyczny, malowniczo położony w sąsiedztwie lasu, jedynie 7 km od Warszawy. Wygodny nocleg, najwyższej jakości kuchnia i profesjonalne Centrum Konferencyjne, to okazja dla organizacji prestiżowych wydarzeń firmowych i dyskretnych spotkań biznesowych.

Na terenie obiektu dostępne są 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, oferujące dostęp do szybkiego łącza internetowego, profesjonalnego sprzętu audio-video, cyfrowych projektorów czy urządzeń konferencyjnych i mobilnego nagłośnienia. Największa Sala Królewska, umożliwia organizację kongresu przewidzianego nawet dla 800 słuchaczy.

Zaciszna okolica, wygodny dojazd do Stolicy, doskonałe potrawy staropolskie i spotkania urozmaicone biesiadami integracyjnymi lub wystawnym obiadem biznesowym, to wyjątkowa oferta Willi Zagórze.

 

3. Hotel DeSilva Piaseczno***

Dane teleadresowe:
ul. Puławska 42, 05-500 Piaseczno
Kontakt: 22 703 70 00
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 268
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu DeSilva.

3. Hotel DeSilva Piaseczno***
3. Hotel DeSilva Piaseczno***

Położony w zacisznej okolicy Hotel DeSilva, gwarantuje spokojny wypoczynek i szybki dojazd do centrum stolicy, hotel doceniany jest zarówno przez turystów jak i podróżujących służbowo i organizatorów wydarzeń firmowych.

Duża baza noclegowa, domowa kuchnia i rozbudowane Centrum Biznesowe, to główne atuty obiektu. Do dyspozycji Gości oddano 9 klimatyzowanych sal konferencyjno-warsztatowych, które mogą jednocześnie przyjąć nawet 540 słuchaczy. Dostęp do szybkiego łącza internetowego, największa sala dla 250 słuchaczy, nowoczesne urządzenia do prezentacji multimedialnych, wyświetlacze LED i urządzenia konferencyjne, umożliwiają realizację zaawansowanych szkoleń, warsztatów i konferencji.

DeSilva oddalony kilkanaście km od warszawskiej Starówki i 9 km od Lotniska Chopina, to doskonała propozycja biznesowo-turystyczna dla odwiedzających Warszawę i organizujących konferencje.

 

4. Centrum Szkoleniowe DACPOL

Dane teleadresowe:
ul. Okulickiego 5J, 05-500 Piaseczno
Kontakt: 22 703 5291
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 14
Zobacz więcej: Konferencje w DACPOL.

4. Centrum Szkoleniowe DACPOL
4. Centrum Szkoleniowe DACPOL

Centrum Szkoleniowe DACPOL, zlokalizowane jest w odległości 3 km od granic Warszawy, zapewniając szybki kontakt ze stolicą i wygodny dojazd. Profesjonalna obsługa i doświadczenie w branży biznesowo-konferencyjnej, to okazja do zorganizowania wydarzeń firmowych na najwyższym poziomie.

DACPOL oferuje klimatyzowane pomieszczenia szkoleniowo-konferencyjne, gabinety dyskretnych spotkań negocjacyjnych, przestrzeń biurową oraz pokoje gościnne. Wśród 5 klimatyzowanych i nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, można wybrać duże pomieszczenie kongresowe dla 100 słuchaczy, mniejsze sale warsztatowo-szkoleniowe i wygodne gabinety spotkań kierowniczych.

Centrum Szkoleniowe na obrzeżach Warszawy, nowoczesne pomieszczenia konferencyjne i profesjonalne wsparcie techniczno-organizacyjne, pozwolą zrealizować każde rodzaju spotkanie firmowe, audyt czy prestiżowy kongres.


Data publikacji: 21.03.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top