img

Konferencje blisko Rynku we Wrocławiu

Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami oferującymi możliwość zorganizowania konferencji we Wrocławiu zobacz - ponad 100 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w województwie dolnośląskim zobacz - ponad 300 obiektów konferencyjnych na Dolnym Śląsku.

Konferencje blisko Rynku we Wrocławiu:

 

Hotel Traffic

Dane teleadresowe:
ul. Świdnicka 28
50-029 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 25 osób
Ilość miejsc noclegowych: 71

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Położenie blisko centrum jest często tym, na co zwraca się uwagę szukając miejsca noclegowego czy do wynajęcia sali. Hotel Traffic znajduje się w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta, dzieli go odległość zaledwie 200 metrów. Dodatkowo do dworca jest nie cały kilometr, co jest zdecydowanym ułatwieniem dla podróżujących pociągiem.

Sala konferencyjna w tym Hotelu idealnie sprawdzi się podczas niedużych prezentacji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Jest przeznaczona dla 25 uczestników. Sala jest dobrze przystosowana, znajduje się w niej rzutnik, monitor i flipchart. Na terenie hotelu dostępny jest także Internet bezprzewodowy. Dodatkowo pracownicy hotelu pomogą zorganizować wyżywienie, czy to w postaci bufetu kawowego, czy lunchu czy kolacji po zakończonym szkoleniu.

Dla zmotoryzowanych gości dostępny jest podziemny parking położony nieopodal hotelu. Komfortowe pokoje w wersji standard oraz de luxe pozwolą na wypoczynek po całym dniu. W hotelu jest także całodobowy bar oferujący wyselekcjonowane alkohole.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotelu Traffic Sale konferencyjne / Strona firmowa Hotelu Traffic

 

Hotel Scandic Wrocław

Dane teleadresowe:
ul. Piłsudzkiego 49/57
50-032 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych: 328

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Atrakcyjna lokalizacja Hoteli jest tym co przyciąga wielu gości, nie tylko podróżujących w celach turystycznych, ale także biznesowych. Wiele atrakcji na wyciągnięcie ręki jest zdecydowanym atutem. Nawet po spotkaniach biznesowych warto rozprostować nogi i zobaczyć Stare Miasto.

Hotel Scandic znajduje się w samym centrum Wrocławia. Oferta biznesowa jest bardzo bogata. Oferuje on aż 10 sal konferencyjnych o różnych wielkościach. Te mniejsze idealnie nadają się na negocjacje biznesowe, spotkania czy warsztaty. Z kolei te mieszczące do 300 osób to idealne miejsce na urządzenie konferencji czy większego eventu firmowego.

Dodatkowym atutem jest fakt, że Hotel działa w idei eco, wszystkie materiały szkoleniowe są opatrzone certyfikatem ekologicznym, a coraz więcej firm zwraca uwagą na troskę o środowisko. Podczas wydarzenia pracownicy hotelowi oferują przygotowanie przerwy kawowej z przekąskami, czy lunchu w formie serwowanych dań. Opiekun cały dzień będzie czuwał nad sprawnym przebiegiem konferencji. Z dworca do Hotelu spokojnie można dojść kilkuminutowym spacerem, a dojazd z lotniska jest bardzo dogodny.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotelu Scandic Wrocław Sale konferencyjne / Strona firmowa Hotelu Scandic

 

Hotel Patio

Dane teleadresowe:
ul. Kiełbaśnicza 24
50-110 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Ilość miejsc noclegowych: 78

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Patio mieści się w klimatycznych XIX wiecznych kamienicach zaledwie 50 metrów od centrum Wrocławia. To doskonała lokalizacja nie tylko ze względu na możliwość zwiedzenia tego pięknego miasta, ale także z uwagi na bliskość dworca, czy dogodny dojazd z lotniska.

Hotel dysponuje trzema salami konferencyjnymi od 5 do 60 osób. Te mniejsze to świetne miejsce do pracy zdalnej, spotkania biznesowego. W sali mieszczącej 60 osób z powodzeniem można zorganizować warsztaty, prezentacje czy szkolenia, a także wykłady czy prelekcje. Sale są wyposażone w nowoczesne sprzęty jak rzutnik, nagłośnienie, flipchart. Dodatkowo hotel oferuje organizację przerwy kawowej i serwowanie lunchu.

Poza standardowymi daniami posiada także opcje bezglutenowe. Pracownicy chętnie pomogą w wyborze dań oraz w całej organizacji konferencji. Warto skorzystać z oferty noclegowej, w hotelu jest dostępnych 50 pokoi i apartamentów. Komfortowo urządzone pokoje są wyposażone w miejsce do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Podziemny parking jest położony niedaleko hotelu.

Zobacz więcej: Prezentacja hotelu Patio Sale konferencyjne / Strona firmowa Hotelu Patio


Data publikacji: 06.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo