img

Konferencje na Mokotowie w Warszawie

Jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w dzielnicy Mokotów w Warszawie, spełniające te kryteria, zobacz ponad 40 obiektów konferencyjnych na Mokotowie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty konferencyjne spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na Mazowszu.

Zobacz również: Konferencje na Woli w Warszawie

Poniżej przedstawiamy obiekty oferujące możliwość zorganizowania konferencji lub szkolenia mieszczące się w dzielnicy Mokotów w Warszawie:

 

1. Pół na Pół

Dane teleadresowe:
ul. Racławicka 99, 02-634 Warszawa
Kontakt: 608 527 944, 602 519 135
Największa sala konferencyjna: 90 osób
Zobacz więcej: Konferencje w obiekcie Pół na Pół.

1. Pół na Pół
1. Pół na Pół

Pół na Pół to kameralna przestrzeń biurowa, która mieści się bezpośrednio na warszawskim Mokotowie. Dzięki temu jest znakomicie skomunikowana z pozostałymi dzielnicami i pozwala na łatwy dojazd do samego obiektu. Klienci biznesowi do swojej dyspozycji otrzymują dwie sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić odpowiednio 90 i 30 osób. W zależności od potrzeb można dopasować salę, której powierzchnia będzie pozwalała pomieścić wszystkich gości.

Każda sala konferencyjna została wyposażona w rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie, mikrofony, a także dostęp do bezprzewodowego Internetu. Nowoczesny sprzęt gwarantuje, że prowadzenie wydarzenia będzie bardzo komfortowe.

Na terenie obiektu znajduje się dodatkowo bufet kawowy i catering, z którego mogą skorzystać uczestnicy konferencji lub szkolenia.

 

2. Regent Warsaw Hotel*****

Dane teleadresowe:
ul. Belwederska 23, 00-761 Warszawa
Kontakt: +48 22 558 1234
Największa sala konferencyjna: 352 osoby
Zobacz więcej: Konferencje w Regent Warsaw Hotel.

2. Regent Warsaw Hotel*****
2. Regent Warsaw Hotel*****

Regent Warsaw Hotel to prestiżowy obiekt na mapie hotelowej stolicy. Obiekt stanowi nie tylko przestrzeń noclegową, ale również udostępnia dla klientów biznesowych rozbudowane zaplecze konferencyjne.

Dostępnych jest 10 sal o zróżnicowanej wielkości. Najmniejsza sala przygotowana jest na przyjęcie 12 osób, a największa aż 352. W zależności od potrzeb można tym samym łatwo wybrać przestrzeń, która będzie wpisywała się w oczekiwania i pozwoli na komfortowe zorganizowanie konferencji lub szkolenia.

Organizatorzy w wyjmowanych przestrzeniach konferencyjnych mogą liczyć na dostęp do nowoczesnego sprzętu audiowizualnego. Dodatkowo wszystkie sale posiadają wyciszenie, które pozwala uzyskać najlepsze warunki do prowadzenia spotkań.

 

3. Centrum Szkoleniowo Konferencyjne KZRSS Społem***

Dane teleadresowe:
ul. Grażyny 13/15 02-548 Warszawa
Kontakt: 22 440 82 10
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50
Zobacz więcej: KZRSS Społem- konferencje.

3. Centrum Szkoleniowo Konferencyjne KZRSS Społem***
3. Centrum Szkoleniowo Konferencyjne KZRSS Społem***

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KZRSS Społem to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, zjazdów oraz kursów. Posiada bardzo dogodną lokalizację oraz odpowiednie zaplecze konferencyjne. Dysponuje 20 pokojami, w których mogą się zatrzymać biznesowi goście.

Do dyspozycji gości oddaje cztery przestronne sale-konferencyjno szkoleniowe. Pomieszczenia mieszczą od 18 do 130 osób. Wszystkie posiadają nowoczesne wyposażenie: rzutnik, laptop, Internet, ekran, projektor oraz nagłośnienie. Największa sala wyposażona jest dodatkowo w klimatyzacje dają jeszcze większy komfort podczas spotkań.

Sale są bardzo stylowo urządzone. Goście mogą liczyć na pomoc personelu. Ceny sal ustalane są indywidualnie z klientem. Wszystko odbywa się według indywidualnych potrzeb.

 

4. B Fort

Dane teleadresowe:
ul. Racławicka 99 02-593 Warszawa
Kontakt: 725 777 883
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: B Fort - konferencje.

4. B Fort
4. B Fort

B Fort Eventownia to doskonała lokalizacja i przestrzeń do organizacji spotkań biznesowych różnego rodzaju: konferencje, szklenia, targi. Obiekt mieści się w historycznym Forcie Mokotów przy ulicy Racławickiej 99.

Przestrzeń konferencyjną tworzą dwie przestronne sale. Największa z nich mieści 250 osób. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internatu. Przestrzeń można zaplanować według indywidualnych potrzeb.

Dodatkowym atutem jest klimatyzacja doskonale nadająca się na cieplejsze dni. Ten stylowy budynek to nie tylko ciekawe wnętrze, ale także otaczająca go zieleń. Nad każdym ze spotkań czuwa wykwalifikowany personel. Na terenie obiektu znajduje się parking dla gości. Jest możliwość odbycia wirtualnego spaceru po Forcie na oficjalnej stronie internetowej.

 

5. Fundacja Nowe Horyzonty

Dane teleadresowe:
ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa
Kontakt: (22) 559 22 01
Największa sala konferencyjna: 1000 osób
Liczba miejsc noclegowych: 340
Zobacz więcej: Sale konferencyjne w CK Nowe Horyzonty lub CK Nowe Horyzonty - konferencje.

5. Fundacja Nowe Horyzonty
5. Fundacja Nowe Horyzonty

Jeśli szukasz miejsca na liczną galę czy kongres w stolicy, to Centrum Konferencyjno Kongresowe Fundacji Nowe Horyzonty to doskonały wybór. Zaczynają od eleganckich i dobrze wyposażonych pod względem technicznych sal, poprzez pomoc w organizacji wydarzeń.

Są tu 3 sale kongresowe,które nadają się na gale nawet dla 1000 osób. Poza tym jest tu cały szereg mniejszych sal, które nadają się zarówno na szkolenia, jak i spotkania czy warsztaty. Warto też skorzystać z cateringu w postaci b czy bufetu kawowego.

Niezbyt często się zdarza, że w obiektach tego typu jest zaplecze noclegowe. Tu na gości czeka ponad 200 miejsc w pokojach 1, 2 i 3 osobowych. Wolny czas można spędzić na poznawaniu okolic czy odwiedzić niedalekie Łazienki Królewskie.

 

6. Centrum Barnabitów

Dane teleadresowe:
ul. Smuluchowskiego 1, 02-697 Warszawa
Kontakt: +48 22/54 32 001
Największa sala konferencyjna: 110 osób
Liczba miejsc noclegowych: 110
Zobacz więcej: Centrum Barnabitów - konferencje.

6. Centrum Barnabitów
6. Centrum Barnabitów

Centrum Barnabitów to doskonałe centrum szkoleniowo konferencyjnie. Idealne do zorganizowania różnego rodzaju spotkań biznesowych. Zarówno mniejszych jak i większych konferencji czy szkoleń. Centrum posiada dwanaście przestronnych sal konferencyjno szkoleniowych.

Sale posiadają profesjonalne, nowoczesne wyposażenie oraz nagłośnienie. Znajdują się tu: automatyczne lub przenośne ekrany, flipcharty, projektory multimedialne oraz dostęp do Internetu. Każda sala posiada dostęp do światła dziennego. Sale są klimatyzowane, co sprawia, iż każde spotkanie jest jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni. Istnieje także możliwość otwierania okien, kiedy zajdzie tak potrzeba.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Podczas spotkań goście mogą skorzystać z przerw kawowych. Dodatkowym atutem tego miejsca jest baza noclegowa. Obiekt posiada 110 miejsc noclegowych. Pokoje są przytulne i komfortowe. Stanowią idealne zaplecze do odpoczynku po ciężkim dniu pracy.
 

7. Hotel Mokotów 

Dane teleadresowe:
ul. Antoniego Malczewskiego 56, 02-622 Warszawa
Kontakt: 22 772 22 22
Największa sala konferencyjna: 41 osób
Liczba miejsc noclegowych: 23
Zobacz więcej: Hotel Mokotów - konferencje.

7. Hotel Mokotów 
7. Hotel Mokotów 

Hotel Mokotów to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Na terenie hotelu znajduje się kameralna sala, w której można zorganizować szkolenia czy konferencję. Może ona pomieścić 41 uczestników spotkania. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz nagłośnienie. Znajduje się tu ekran, rzutnik, projektor oraz nagłośnienie sufitowe i dostęp do Internetu.

Nad każdym spotkaniem czuwa fachowa obsługa. Wszystkie spotkania przygotowywane są według najwyższych standardów i indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo hotel dysponuje przytulnymi, komfortowymi pokojami o rożnym standardzie. Są tu pokoje jedno, dwu, lub trzyosobowe.

Wszystkie wyposażone są we wszelkie udogodnienia i umeblowane. Znajdują się tu biurko, łazienka prysznicem, sejf i telewizor. Pokoje stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. Hotel ma świetna lokalizację i łatwo tutaj trafić, aby zorganizować profesjonalne spotkanie biznesowe

 

8. Vienna House Mokotów Warsaw****

Dane teleadresowe:
ul. Postępu 4, 02-676 Warszawa
Kontakt: +48 22 6 889 889
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 164
Zobacz więcej: Vienna House Mokotów Warsaw - konferencje.

8. Vienna House Mokotów Warsaw****
8. Vienna House Mokotów Warsaw****

Vienna House Mokotów Warsaw to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Można tu zorganizować zarówno mniejsze jak i większe konferencje bądź szkolenia. Obiekt posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniowa. Znajdują się tutaj cztery przestronne i komfortowe sale konferencyjno szkoleniowe.

Są one wyposażone w profesjonalny i nowoczesny sprzęt audiowizualny. Znajduje się tutaj: rzutnik, ekran, flipchart oraz dostęp do Internetu. Jest tu dostęp do światła dziennego i możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. Sale są klimatyzowane, dzięki czemu dają jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. Największa sala jest w stanie zmieścić 150 uczestników spotkania.

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Podczas spotkania zapewniony jest catering dla uczestników spotkania. Dodatkowym atutem hotelu są klimatyzowane pokoje z wygodnymi łóżkami. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

 

9. Hotel Reytan***

Dane teleadresowe:
ul. Tadeusza Rejtana 6, 02-516 Warszawa
Kontakt: 22 201 64 00
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 176
Zobacz więcej: Hotel Reytan - sale konferencyjne lub Hotel Reytan - konferencje.

9. Hotel Reytan***
9. Hotel Reytan***

Oferta skierowana do gości biznesowych w hotelu Reytan to łącznie 4 sale konferencyjne. Mniejsze z nich doskonale sprawdzą się podczas narad, negocjacji czy mniej licznych szkoleń. Ich powierzchnia pozwala na organizację wydarzeń dla od 6 do 20 osób.

Jeśli planujesz konferencję dla większej liczby osób, to największa z sal to miejsce dla 50 osób. Sale są klimatyzowane i posiadają niezbędne zaplecze techniczne. Warto zjeść tu dobry lunch czy wieczorową porą wyprawić kolację dla uczestników.

Na gości czeka tu też dobra baza noclegowa, która składa się z 88 pokoi. Są one jasne i przestronne co sprawia, że po pracy można tu dobrze wypocząć. Hotel jest oddalony jedynie 8 km od lotniska, a do Łazienek Królewskich można stąd dojść spacerem.

 

10. Apartamenty Sadyba***

Dane teleadresowe:
ul. Augustówka 9, 02-981 Warszawa
Kontakt: 22 550 45 50
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 96
Zobacz więcej: Apartamenty Sadyba - sale konferencyjne lub Apartamenty Sadyba - konferencje.

10. Apartamenty Sadyba***
10. Apartamenty Sadyba***

Apartamenty Sadyba to miejsce, które przyciąga wielu gości biznesowych. Jest tu bardzo kameralnie zagospodarowana przestrzeń biznesowa, która sprawia, że nic nie będzie zakłócało odbywających się tu warsztatów czy konferencji.

Niewielka sala Vip Room dla 8 osób, świetnie się sprawdzi na rozmowy rekrutacyjne czy pracę zdalną. Można tu też zorganizować liczniejsze wydarzenia, większa sala konferencyjna to miejsce dla 70 osób. Jest tu też dobre wyposażenie - rzutniki, ekrany, tablice, szybki internet.

Opcja noclegu w tym samym miejscu gdzie obywa się konferencja to zawsze najwygodniejsze rozwiązanie. Na gości czeka tu 88 komfortowo wyposażonych pokoi, a w ofercie są także apartamenty z aneksem kuchennym i dużą wanną. Codziennie serwowane są śniadania, a sala konferencyjna może się zamienić w przestrzeń bankietową.

 

11. Olkuska Sale Szkoleniowe

Dane teleadresowe:
ul. Olkuska 7, 02-604 Warszawa
Kontakt: 22 542 80 00
Największa sala konferencyjna: 80 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak
Zobacz więcej: Olkuska - sale konferencyjne lub Olkuska sale szkoleniowe - konferencje.

11. Olkuska Sale Szkoleniowe
11. Olkuska Sale Szkoleniowe

Nowoczesne przestrzenie dedykowane dla biznesu przy ulicy Okulskiej 7 na warszawskim Mokotowie to miejsce idealne do spotkań, konferencji czy szkoleń. Łącznie są tu 3 sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni.

Dwie mniejsze doskonale sprawdzą się na mniej liczne warsztaty czy wykłady od 24 do 50 osób. Największa z sal z powodzeniem pomieści 80 osób. Sporym atutem jest nowoczesne zaplecze sprzętowe takie jak ekrany, rzutniki, mikrofony bezprzewodowe. Podczas szkoleń czy konferencji warto skorzystać z cateringu i bufetów kawowych.

Doskonała lokalizacja sprawia, że w pobliżu hotelu można znaleźć sporo obiektów noclegowych. Są one oddalone o niespełna kilometr, więc z powodzeniem można tam dość krótkim spacerem.


Data publikacji: 29.03.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top