Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Warszawa Mokotów - 38 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Olkuska - Sale Szkoleniowe
Warszawa
Olkuska - Sale Szkoleniowe
Olkuska - Sale Szkoleniowe
Logo ośrodka
img   3
sale
konferen-
cje
img80
Naj-
większa
sala
img-
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Hotel *** Karat
Warszawa
Hotel *** Karat
Hotel *** Karat
Logo ośrodka
img   1
sala
konferen-
cyjna
img82
Naj-
większa
sala
img72
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Hotel Wilanów Warszawa by DeSilva

ul. Kubickiego 3, Warszawa

tel. +48 (22) 550 62 00

Regent Warsaw Hotel

Belwederska 23, Warszawa

tel. (0-22) 558-12-34

Sale Niedźwiedzia

ul. Niedźwiedzia 12 B, Warszawa

tel. 22 843 09 36

ul. Augustówka 9, Warszawa

tel. 22 550 4 550

ul. Domaniewska 41, Warszawa

tel. (0-22) 460-36-36

ul. Zajączkowska 11, Warszawa

tel. 22 851 23 21

ul. Smoluchowskiego 1, Warszawa

tel. (0-22) 543-20-01, 543-23-02, 0800-889-960

ul. Domaniewska 39a, Warszawa

tel. +48 22 489 52 06, +48 723 001 130

Centrum Cybernetyki 2.2.2

ul.Cybernetyki 2 , Warszawa

tel. 601 461 645

ul. Postępu 17A, Warszawa

tel. (0-22) 323-81-14

Centrum Konferencyjne CEMED

ul. Pory 78, Warszawa

tel. (0-22) 355-85-02

Centrum Konferencyjne Warszawianka

ul. Merliniego 9, Warszawa

tel. (0-22) 854-01-66

ul. Bobrowiecka 9, Warszawa

tel. (22) 559 22 01

Centrum Szkoleniowe

Al. Niepodległości 177, Warszawa

tel. (22) 826-01-66

Cinema City

ul. Wołoska 12c, Warszawa

tel. (022) 550 39 98

Domaniewska37A

ul. Domaniewska 37a, Warszawa

tel. 506 000 176

Europejska Akademia Planowania Finansowego

ul. Cybernetyki 19 budynek B, Warszawa

tel. (022) 205 69 00

Hotel Aramis

ul. Mangalia 3b, Warszawa

tel.

img

Konferencje w dzielnicy Mokotów (Warszawa)

Jeśli szukasz miejsca na konferencje, a męczy Cię zgiełk panujący w centrum miasta, warto poszukać obiektu w dzielnicy Mokotów. Oddalona, zaledwie kilka kilometrów od śródmieścia, dzielnica dysponuje rozwiniętą bazą lokalową oraz jest dobrze skomunikowana z resztą miasta.
Warszawa może poszczycić się wieloma obiektami przystosowanymi do organizacji konferencji, eventów czy małych firmowych spotkań. Mokotów, to jedna z najstarszych i najbardziej znanych, dzielnic stolicy. Do dyspozycji, pozostaje ponad 100 obiektów, oferujących przestrzeń eventową.

Obiekty konferencyjne w Centrum Warszawy kliknij tutaj.

Wynajem Sal konferencyjnych w dzielnicy Mokotów (Warszawa)

sale_konferencyjne_centrum_warszawy

Sprawdzając różne oferty nie można przeoczyć obiektu, położonego na górnym Mokotowie, „Rezydencje Anin”. Bliskość ulicy Puławskiej oraz komunikacji publicznej ( w tym stacji metra), jest niewątpliwym atutem miejsca. Gościom biznesowym zaoferowano 3 sale konferencyjne. Największa z nich, o powierzchni 118 m2, pomieści 80 osób. Sąsiedztwo Parku Dreszera, pozwala na przeprowadzenie eventu w ciszy i spokoju, a także relaks po spotkaniu.

Sale konferencyjne na Mokotowie (Warszawa)

Organizując konferencję, powyżej 100 osób, potrzeba sal doskonale wyposażonych o dużej powierzchni. Obiektem spełniającym te kryterium jest Digital Knowledge Village. Centrum Konferencyjne zostało nagrodzone, w konkursie MP Power Venue, gdzie doceniano obiekty z największym eventowym potencjałem. DKV to nie tylko, 9 sal konferencyjnych na ponad 300 mkw. powierzchni, ale także studia digitalizacji wiedzy, laboratoria UX, 4 studia nagraniowe czy restauracja. Największa sala przygotowana jest do przyjęcia ponad 300 gości.

Atrakcje dzielnicy Mokotów po konferencji?

pole mokotowskie

Galeria Mokotów

Galeria Mokotów jest jednym z największych centrów handlowych w Warszawie. Jeśli mamy sporo czasu, można spędzić w niej nawet cały dzień. Do zwiedzenia są setki sklepów, włącznie ze znanymi światowymi markami, a także restauracje, kino i wiele punktów usługowych. Po konferencji w Galerii Mokotów można wybrać się do kina, usiąść w którejś z restauracji czy kawiarni lub spędzić czas aktywnie w klubie fitness czy na siłowni. Atrakcji jest sporo, każdy więc bez problemu znajdzie coś dla siebie.

Pola Mokotowskie

Pola Mokotowskie to jeden z najciekawszych kompleksów parkowych w stolicy, który znajduje się w granicach trzech dzielnic: Mokotowa, Ochoty oraz Śródmieścia. To spore tereny zielone utrzymane w stylu parku krajobrazowego. Sporo tu alejek, ławek, fontann i pomników, które tworzą niezwykłą atmosferę starego parku. Położone w centrum wielkiego miasta tereny zielone cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród mieszkańców stolicy, jak i osób, które przybywają do miasta w celach turystycznych i biznesowych.

Kopiec Powstania Warszawskiego

Kopiec Powstania Warszawskiego jest jednym z najbardziej charakterystycznych obiektów na Mokotowie. To sztuczne wzniesienie usypane na Czerniakowie, którego wznoszenie rozpoczęło się w 1945 roku tuż po wojnie. Obiekt usypano z ruin dawnej Warszawy. Na szczyt kopca prowadzą schody, dzięki którym można wygodnie wejść na górę, skąd rozciąga się piękny widok na południową i zachodnią Warszawę. Kopiec ma ogromne znaczenie historyczne, co roku 1 sierpnia odbywają się tu uroczystości upamiętniające wybuch Powstania Warszawskiego.

krolikarnia

Królikarnia

Pałac Królikarnia to efektowny, klasycystyczny obiekt znajdujący się przy ulicy Puławskiej. Za czasów saskich znajdował się tutaj zwierzyniec, w którym polowało się na króliki. Nazwa pałacu została do dzisiejszych czasów, choć ze zwierzętami nie ma już nic wspólnego. Obecnie znajduje się tutaj muzeum rzeźby. W parku wokół pałacu również znajduje się sporo rzeźb pochodzących ze zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie.

Park Dreszera i Park Morskie Oko

Te dwa parki łączą w sobie bogatą historię ze świetnie utrzymanymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi. Oba parki wpisane są do rejestru zabytku, są to więc miejsca wyjątkowo klimatyczne, pełne rzeźb, fontann o niezwykłej architekturze. Parki w centrum Warszawy to idealne miejsca rekreacji i wypoczynku. Park Morskie Oko utrzymany jest w stylu klasycystycznym, natomiast Park Dreszera jest nowoczesny, modernistyczny i pełen atrakcji dla zwiedzających w każdym wieku.

Jeziorko Czerniakowskie

Jeziorko Czerniakowskie położone na terenie dzielnicy Mokotów jest największym naturalnym zbiornikiem w Warszawie. Wokół niego znajduje się rezerwat przyrody, którego celem jest ochrona starorzecza Wisły. Teren ma unikalny krajobraz, a jednocześnie jest siedliskiem wielu gatunków flory i fauny. Jeziorko Czerniakowskie to doskonałe miejsce na weekendowe wypady, spacery i dłuższe wędrówki. Warto wybrać się tu w przerwie między spotkaniami konferencyjnymi i odetchnąć czystym powietrzem.

sale_konferencyjne_centrum_warszawy

Atuty dzielnicy

Poszukując idealnego miejsca na organizację konferencji warto rozejrzeć się za obiektami zlokalizowanymi w dzielnicy Mokotów. Bliskość szlaków komunikacyjnych, a jednocześnie enklawa spokoju, to największe atuty tej części Warszawy. Bezpośrednie połączenia lokalnego transportu miejskiego, zarówno z Międzynarodowego Lotniska Chopina, jak i Dworcem Warszawa Centralna, zachęca do organizacji wydarzeń biznesowych.

W przypadku gdy w dzielnicy Mokotów nie ma odpowiedniego obiektu, warto skorzystać z listy sale konferencyjne Warszawa, aby wybrać coś z oferty dostępnych 434 obiektów z Warszawy.

Zapraszamy do zapoznania się z listą obiektów z całego województwa mazowieckiego - sale konferencyjne mazowieckie. Znajdziemy tu ponad 570 obiektów przystosowanych do organizacji konferencji.

Sprawdź sale konferencyjne na szkolenia w Centrum Warszawy i okolicach lista obiektów.

Nasi partnerzy