img

Konferencje na Woli w Warszawie

Jeśli chcesz obejrzeć wszystkie obiekty konferencyjne, znajdujące się w dzielnicy Wola w Warszawie, zobacz ponad 40 obiektów konferencyjnych na Woli w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty konferencyjne spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Zobacz również: Konferencje na Mokotowie w Warszawie

Poniżej przedstawiamy obiekty oferujące możliwość zorganizowania konferencji lub szkolenia w dzielnicy Wola w Warszawie:

 

1. Centrum Konferencyjne Ogrodowa

Dane teleadresowe:
ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
Kontakt: +48 22 520 17 00
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Zobacz więcej: Konferencje w CK Ogrodowa.

1. Centrum Konferencyjne Ogrodowa
1. Centrum Konferencyjne Ogrodowa

Centrum Konferencyjne Ogrodowa to nowoczesna przestrzeń konferencyjna, która dla klientów biznesowych udostępnia aż 11 przestrzeni.

Sale o różnej wielkości pozwalają na ich łatwe dostosowanie do potrzeb konkretnego wydarzenia i uzyskanie najlepszych warunków do organizacji wszelkich wydarzeń. Pomieszczenia posiadają modułową budowę, która pozwala na ich łączenie i uzyskanie przestrzeni nawet dla 100 osób.

Organizatorzy otrzymują w ramach sal konferencyjnych do dyspozycji nowoczesny sprzęt audiowizualny, który ułatwia prowadzenie spotkań. Dodatkowo pomoc oferuje także personel obiektu, który jest w stanie zaoferować przygotowanie przerwy kawowej, przekąsek, a nawet lunchy dla wszystkich zaproszonych uczestników.

 

2. Vizja Park

Dane teleadresowe:
ul. Okopowa 59, 01-043 Warszawa
Kontakt: 660 496 881
Największa sala konferencyjna: 463 osoby
Zobacz więcej: Konferencje w Vizja Park.

2. Vizja Park
2. Vizja Park

Vizja Park to nowoczesne centrum konferencyjne, które oddaje do dyspozycji klientów aż 5 przestrzeni konferencyjnych. Wszystkie znajdujące się w obiekcie przestrzenie są urządzone w nowoczesnym stylu i są w pełni przystosowane do wymagań klientów. Każda sala oferuje bardzo wydajne oświetlenie, a przy tym udostępnia nowoczesne wyposażenie techniczne.

Do dyspozycji prelegentów oddano ekrany, rzutniki, flipcharty, a dodatkowo wszystkie sale mają dostęp do bezprzewodowego Internetu. W zależności od potrzeb można zdecydować się na kameralne przestrzenie, jak i duże aule dla nawet 463 osób.

Każda sala przed samym wydarzeniem jest odpowiednio przygotowywana do konkretnych potrzeb. Klienci biznesowi otrzymują pełne wsparcie w odpowiednim ustawieniu miejsc siedzących i optymalnym rozstawieniem wszelkiego sprzętu.

 

3. Hotel Campanile Warszawa***

Dane teleadresowe:
ul. Towarowa 2, 00-811 Warszawa
Kontakt: 22 307 23 37
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 388
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Campanile Warszawa.

3. Hotel Campanile Warszawa***
3. Hotel Campanile Warszawa***

Hotel Campanile Warszawa to obiekt położony niedaleko Pałacu Kultury i Nauki. Jego dogodna lokalizacja przyciąga wielu podróżujących.

W hotelu może jednoczenie przebywać aż 388 gości. W komfortowo urządzonych pokojach można nacieszyć się wypoczynkiem. Dla gości jest też udostępniona prasowalnia, która bardzo się przydaje zwłaszcza podczas podróży służbowych.

Część konferencyjna to aż 8 sal o różnej powierzchni. To dobre miejsce na warsztaty, konferencje czy spotkania w kameralnym gronie. Są tu też większa sale, dla nawet 150 osób. Każda jest wyposażona w nowoczesne sprzęty. Restauracja czy drink bar to dobre miejsce na swobodne rozmowy po pracy.

 

4. ADN Centrum Konferencyjne

Dane teleadresowe:
ul. Grzybowska 56, 00-844 Warszawa
Kontakt: 22 208 21 12
Największa sala konferencyjna: 382 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0 
Zobacz więcej: Sale konferencyjne w ADN Centrum Konferencyjne.

4. ADN Centrum Konferencyjne
4. ADN Centrum Konferencyjne

Nowoczesne centra konferencyjne to świetny wybór, jeśli zależy nam na wysokim standardzie i profesjonalnej obsłudze. Często w biurze nie ma warunków na liczniejsze warsztaty czy konferencje, albo są to eventy dla osób z różnych części Polski czy też zagranicy.

To centrum to ultra nowoczesny obiekt, gdzie znajduje się aż 25 sal konferencyjnych. Można je łączyć, a największa powierzchnia pozwala na organizację konferencji dla 382 osób.

Poza doskonałym sprzętem audiowizualnym jest tu wiele udogodnień. Warto skorzystać z opcji cateringu, każdy chętnie odpocznie przy filiżance kawy. Obiady czy bufety kawowe są świetną opcją. W pobliżu jest wiele ciekawych restauracji i bogata oferta noclegowa.

 

5. STIXX Bar & Grill 

Dane teleadresowe:
Plac Europejski 4a, 00-844 Warszawa
tel. 22 340 40 40
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: STIXX Bar & Grill - eventy.

5. STIXX Bar & Grill 
5. STIXX Bar & Grill 

Stixx Bar & Grill znajduje się w samym sercu warszawskiej Woli, w pobliżu przepięknego kompleksu fontann oraz wystaw sztuki. Jest to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Przestrzeń konferencyjna tworzą cztery komfortowe, przestronne sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z sal jest w stanie zmieścić 130 osób.

Znajdują się tu również dwa pokoje konferencyjne oraz VIP Room idealnie nadające się na mniejsze kameralne spotkania. Sale wyposażone są w wysokiej, jakości sprzęt audiowizualny, oświetlenie, nagłośnienie oraz szybki Internet. Pomieszczenia mają także klimatyzację, która doskonale nadaje się na cieplejsze dni.

STIXX Bar przygotuje także najwyższej, jakości dania dla grup zorganizowanych, prywatne koktajle oraz live cooking. Jedna z sal posiada własny bar, którym możemy zorganizować poczęstunek, obiady oraz uroczyste kolacje. 

 

6. Centrum Konferencyjne NIMBUS 

Dane teleadresowe:
Aleje Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa
tel. 22 395 65 50
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Centrum konferencyjne NIMBUS - konferencje.

6. Centrum Konferencyjne NIMBUS 
6. Centrum Konferencyjne NIMBUS 

Centrum Konferencyjne NIMBUS położone jest w biznesowej części Warszawy przyciąga tym samym wielu gości biznesowych. Posiada doskonałe zaplecze konferencyjne, w którego skład wchodzi siedem sal konferencyjno-szkoleniowych. Pomieszczenia te wyróżnia fakt modułowych ścian przesuwnych, które dają możliwość powiększenia bądź pomniejszenia danej sali, aby dostosować jest do profesjonalnego wydarzenia.

Największa sal pozwala przygotować spotkanie na 220 osób. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Posiadają doskonały sprzęt audiowizualny, nagłośnienie, oświetlenie, a także możliwość zaciemnienia pomieszczenia. Każde ze spotkań odbywa się w najwyższym standardzie usług.

Centrum Konferencyjne NIMBUS oferuje także kompleksową ofertę cateringową, przerwy kawowe, lunche i obiady oraz eleganckie przyjęcia na zakończenie konferencji czy szklenia.  

 

7. West Gate Centrum Konferencyjne 

Dane teleadresowe:
Aleje Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa
tel. +48 22 395 86 20
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: West Gate Centrum Konferencyjne - konferencje.

7. West Gate Centrum Konferencyjne 
7. West Gate Centrum Konferencyjne 

Organizując profesjonalne i satysfakcjonujące spotkania konferencyjne i biznesowe warto skorzystać z West Gate Centrum Konferencyjnego. Jest to idealne miejsce na organizacje wszelki spotkań tego typu. Znajduje się tu osiem klimatyzowanych sal konferencyjnych. Cztery pomieszczenia posiadają system ścian mobilnych, dzięki czemu możemy konfigurować przestrzeń podczas wydarzeń.

Największa sal mieści 250 uczestników spotkania. Pomieszczenia posiadają profesjonalne wyposażenie: nagłośnienie, projektor, rzutnik multimedialnych, flipchart, DVD, TV oraz szybki Internet. Sale przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystko odbywa się na najwyższym poziomie.

Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby klientów oraz służy pomocą podczas trwania spotkania. Dodatkowo można skorzystać z oferty gastronomicznej i przerw kawowych.

 

8. Hilton Warsaw City****

Dane teleadresowe:
ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa
tel. 22 356 55 55
Największa sala konferencyjna: 1600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 522
Zobacz więcej: Hilton Warsaw City - eventy firmowe.

8. Hilton Warsaw City****
8. Hilton Warsaw City****

Hotel Hilton w Warszawie to doskonałe zaplecze do organizacji spotkań biznesowych, mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń. Jego przestrzeń konfekcyjna obejmuje 25 sal. Największa z nich mieści 1600 uczestników. Znajdują się tu również mniejsze pomieszczenia takie jak Meeting Room idealne na spotkania kameralne, mniejsze szkolenia czy rozmowy kwalifikacyjne.

Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny, profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie, dostęp do Internetu oraz klimatyzację świetnie sprawdzającą się podczas cieplejszych dni. Sale mają możliwość łączenia i dzielenia się dzięki przesuwnym ścianom modułowym. Zyskujemy tym samym idealną powierzchnie na dane wydarzenie.

Pomieszczenia posiadają również oświetlenie oraz możliwość całkowitego zaciemnienia podczas pokazów lub projekcji. Każde z wydarzeń odbywa się z największą dbałością o szczegóły.

 

9. NYX Hotel Warsaw****

Dane teleadresowe:
ul. Chmielna 71, 00-801 Warszawa
tel. 22 346 29 00
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 693
Zobacz więcej: NYX Hotel Warsaw - konferencje.

9. NYX Hotel Warsaw****
9. NYX Hotel Warsaw****

Nyx Hotel Warsaw to doskonałe miejsce do zorganizować wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Można tu zorganizować zarówno mniejsze jak i większa konferencje czy szkolenia. Znajduje się tu pięć przestronnych sal konferencyjno-szkoleniowych. Wszystkie sal znajdują się na pierwszym piętrze hotelu. Jest to, zatem idealny dostęp dla wszystkich gości osób niepełnosprawnych.

Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Posiadają dostęp do światła dziennego oraz możliwość całkowitego zaciemnia sali. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja we wszystkich salach, która daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Sale posiadają nowoczesny wygląd i styl.

Goście mogą skorzystać z przerw kawowych podczas spotkań. Każde spotkanie przygotowywane według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Dodatkową przestrzenią konferencyjną jest przestrzeń foyer ze stołem bilardowym oraz grami retro. Hotel posiada przytulne, komfortowe pokoje, które stanowią idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim pracy.

 

10. Hotel the Westin Warsaw*****

Dane teleadresowe:
ul. Jana Pawła II 21, 00-854 Warszawa
tel. 22 450 80 00
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 732
Zobacz więcej: The Westin Warsaw - sale konferencyjne.

10. Hotel the Westin Warsaw*****
10. Hotel the Westin Warsaw*****

Hotel the Westin Warsaw to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych.  Zarówno tych mniejszych i większych konferencji i szkoleń. Znajdują się tu przestronne i komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe mogące zmieścić do 500 uczestników spotkania. Dodatkowo jest tu także studio zlokalizowane w Sali balowej.

Idealne do spotkań wirtualnych i hybrydowych. Studio wyposażone jest w scenę, ekran LED, zaawansowane nagłośnienie, oświetlenie efektowe i frontowe, mikrofony bezprzewodowe, ekrany poglądowe. Pozostałe sale także posiadają profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa.

Podczas spotkań goście mają możliwość skorzystania z cateringu i przerwy kawowej. Dodatkowym udogodnieniem dla gości są przytulne, komfortowe pokoje w rożnym standardzie w zależności od zapotrzebowania. Posiadają wszelkie udogodnienia i umeblowanie. Stanową idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

 

11. Leonardo Royal Warsaw Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Grzybowska 45, 00-844 Warszawa
tel. 22 278 88 88
Największa sala konferencyjna: 360 osób
Liczba miejsc noclegowych: 291
Zobacz więcej: Leonardo Royal Warsaw Hotel - konferencje.

11. Leonardo Royal Warsaw Hotel****
11. Leonardo Royal Warsaw Hotel****

Leonardo Royal Warsaw Hotel do doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Jego zaletą jest lokalizacja. Położony jest w biznesowej części Warszawy, co sprzyja organizacji różnych eventów, szkoleń czy konferencji. Znajduje się tu sześć nowoczesnych, przestronnych, komfortowych sal konferencyjno szkoleniowych. Można tu zorganizować szkolenie na 360 osób.

Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. Znajdują się tu: rzutnik, ekrany, projektor oraz dostęp do Internetu. Wszystkie sale posiadają dostęp do światła dziennego. Dodatkowo wszystkie posiadają klimatyzację, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni.

Każde spotkanie przygotowywane jest w największym standardzie usług i według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Goście mogą skorzystać z cateringu i przerw kawowych podczas spotkań. Dodatkowym atutem hotelu są przytulne pokoje i apartamenty dla bardziej wymagających gości. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

 

12. Centrum konferencyjne waszemiejsce_dcg

Dane teleadresowe:
ul. Towarowa 28, 00-847 Warszawa
tel. +48 662 284 489
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Zobacz więcej: Centrum Konferencyjne waszemiejsce_dcg.

Wasze miejsce_DCG
Wasze miejsce_DCG

Centrum konferencyjne waszemiejsce_dcg to nowoczesne sale konferencyjne i sale szkoleniowe na warszawskiej Woli tuż przy metrze Rondo Daszyńskiego.

Centrum konferencyjne to 700 m2 powierzchni do wynajmu, na której znajduje się 11 sal szkoleniowych i 9 sal konferencyjnych dostosownych na wydarzenia od 8 do aż 300 osób! Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny system audiowizualny (kamery, głośniki, mikrofony, TV), ergonomiczne meble.

Każda sala konferencyjna posiada panoramiczne okna, rolety zaciemniające i klimatyzację. Dostępne sale konferencyjne idealne sprawdzą się do organizacji szkoleń, warsztatów i konferencji.


Data publikacji: 13.02.2024

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top