Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Warszawa Wola - 40 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

ul. Grzybowska 56, Budynek GH
„Biura przy Warzelni” wejście B, Warszawa

tel. 22 208 21 12, 505 577 286

Sala Like

ul. Sokołowska 9 lokal u13, Warszawa

tel. 733733525

Villa Plaza

ul. Pustola 19, Warszawa

tel. 609 773 888

PGNIG

ul. Chłodna 64, Warszawa

tel.

JM Hotel

Grzybowska 45, Warszawa

tel. 22 278 88 53

Centrum Konferencyjne Ogrodowa 58

ul. Ogrodowa 58, Warszawa

tel. 793 660 555

Campanille Warszawa

UI.TOWAROWA 2, Warszawa

tel. 22 582 72 00

EGZA Sp. z o.o.

ul. Łucka 13, Warszawa

tel. 42-28-87-000

Hotel The Westin Warsaw

Al. Jana Pawła II 21, Warszawa

tel. (0-22) 450-80-00

Golden Tulip Warsaw Centre

Towarowa 2, Warszawa

tel. (0-22) 582-72-00

Sale Hrubieszowska

ul. Hrubieszowska 6a, Warszawa

tel. (22) 431 82 22

img

Konferencje w dzielnicy Wola

Warszawa, jak przystało na topowe europejskie miasto, posiada doskonale rozwinięte zaplecze konferencyjne. Nie trzeba ograniczać się do ścisłego centrum stolicy, aby znaleźć ośrodek spełanijący wszystkie ważne dla nas kryteria.

Wola, dawna przemysłowa dzielnica Warszawy, posiada bardzo dobrze zorganizowany transport publiczny, co pozwala na komfortowe przemieszczanie się gości niezmotoryzowanych. W tej części stolicy można skorzystać z sal zlokalizowanych w hotelach, a także odrestaurowanych wnętrzach dawnych fabryk. Przebierać można wśród 32 obiektów.

Wynajem Sal konferencyjnych w dzielnicy Wola w Warszawie

W przypadku organizowania konferencji, w której udział biorą goście z innej części kraju, warto zapoznawać się z ofertą hotelu jednej z najbardziej znanej sieci hoteli na świecie. Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre, bo o nim mowa, dysponuje 25 salami o różnej wielkości, możliwości aranżacji czy dostępnych udogodnieniach. Największa z nich daje możliwość organizacji wydarzenia dla 1600 osób. Hotel oferuje także, Meeting Room, dla maksymalnie 30 osób. Doskonale sprawdzą się w przypadku małych imprez firmowych czy spotkań biznesowych. Eleganckie, dobrze wyposażone pokoje gwarantują wysoki komfort odpoczynku po ważnym wydarzeniu.

sale_konferencyjne_na_woli_warszawa

Przy jednej ze stacji, drugiej linii warszawskiego metra, znajduje się nowoczesne, oddane do użytku w 2016 roku, Centrum Konferencyjne i Szkoleniowe Warsaw Spire. Na 38 piętrze, obiektu klasy AAA, znajdują się sale konferencyjne oraz szkoleniowe. Łącznie mamy do dyspozycji 9 sal. Największa sala szkoleniowa, o powierzchni 112 mkw., jest w stanie pomieścić 60 osób w zależności od ustawienia stołów. Niektóre z oferowanych pomieszczeń dają możliwość podziwiania Starego Miasta czy Powązek. Po połączeniu wszystkich sal, przeznaczonych do organizacji konferencji, uzyskujemy 294 metrową powierzchnię. W tym przypadku możemy zorganizować event na 150 osób przy ustawieniu teatralnym. Widok z Sali sięga nawet Stadionu narodowego.

Jeżeli wśród zaproponowanych obiektów konferencyjnych nie znalazłeś idealnego miejsca dla Twojego spotkania, skorzystaj z naszej bazy sal konferencyjnych w Warszawie, gdzie możesz wybrać aż z spośród 434 obiektów konferencyjnych.

Jeżeli nie zależy Tobie na przeprowadzeniu spotkania w Warszawie, a tylko w okolicy, to zachęcamy do skorzystania z listy sal konferencyjnych w województwie mazowieckim, która liczy aż 577 obiektów.

Sale konferencyjne z bazą noclegową na Woli w Warszawie

Dla gości z innych miast czy krajów warto pomyśleć o noclegu, niektóre obiekty konferencyjne, zwłaszcza hotele, proponują w swojej ofercie noclegi dla uczestników konferencji, czasem w ofercie są pakiety konferencyjne, w cenie których już jest włączony nocleg na dobę lub dwie.

sale_konferencyjne_z_noclegiem_hotel_hilton

Najdrożej konferencję można zorganizować w Hotelu Hilton, gdzie największa sala zmieści 1600 osób, a nocleg może kosztować nawet 5000 zł. Dla bardziej kameralnych konferencji można wybrać do przykładu Hotel Colibra, gdzie największa sala zmieści 80 osób, a najtańszy nocleg w okolicach 250 zł.

Atrakcje na Woli po konferencji

Galeria Wola Park

Galeria Wola Park jest jednym z najbardziej charakterystycznych obiektów na Woli. To potężne centrum handlowo-rozrywkowe, które cieszy się ogromną popularnością wśród warszawiaków i turystów. W obiekcie znajdują się setki sklepów, obiektów usługowych, restauracji i kawiarni. Przed galerią znajduje się pięknie utrzymany Park Ulricha, który jest pozostałością po znajdującym się tu kiedyś gospodarstwie ogrodniczym. Galeria w umiejętny sposób łączy więc historię i tradycję z nowoczesnością.

wola park

Pchli targ na Kole

Niezwykły bazar staroci to miejsce, w którym coś dla siebie znajdą wielbiciele starych mebli, rzemiosła, książek i wszelkich innych dóbr, których nie znajdziemy już w sklepach. Na pchlim targu znajdziemy całe mnóstwo stoisk pełnych prawdziwych skarbów. Wyprawa na pchli targ pozwala poczuć klimat dawnej Warszawy, a jednocześnie wzbogacić się o wiele ciekawych przedmiotów. Jeśli ktoś zamiast galerii handlowych woli lokalne bazarki, to miejsce będzie wręcz idealne.

Park imienia Edwarda Szymańskiego

W poszukiwaniu zielonej oazy w centrum warszawskiej Woli warto wybrać się do pięknie utrzymanego Parku im. Edwarda Szymańskiego. Obiekt powstał w 1974 roku, a jego patronem został jeden z mieszkających na woli robotników. Na 27 hektarach parku znajdują się fontanny, skwery, oczka wodne, siłownie na świeżym powietrzu, skatepark oraz sporo placów zabaw dla najmłodszych. Park jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynku mieszkańców Woli.

kolej

Muzeum Kolejnictwa

Warszawskie Muzeum Kolejnictwa to miejsce, w którym coś dla siebie znajdą wielbiciele pociągów, dworców oraz całej kolejowej infrastruktury. W trakcie kilkudziesięciu lat funkcjonowania muzeum zebrało tysiące eksponatów, które naprawdę robią wrażenie i cieszą się ogromną popularnością wśród zwiedzających. Największą popularnością cieszy się ekspozycja plenerowa, na której zobaczymy lokomotywy, wagony mieszkalne, osobowe i towarowe, które w zbiorach muzeum zyskały drugie życie i młodość.

Sale na szkolenia i konferencje w centrum Warszawy pełna lista obiektów.

sale_konferencyjne_z_noclegiem_hotel_hilton

Przez dzielnicę przebiega wiele głównych arterii miasta, dlatego tez dojazd własnym środkiem transportu nie będzie problemem. Na terenie Woli znajduje się dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia, gdzie skorzystać można z pociągów dalekobieżnych oraz podmiejskich, a także komunikacji Samochodowej PPKS Polonus.

Oferta sal konferencyjnych w Centrum Warszawy i okolicach sprawdź tutaj.

Nasi partnerzy